Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ani ne. Stačí pustit první minuty letsplay s Alešem Smutným, tam je taky krásná ukázka debility A.I
  • Uff, ne fakt nejsem dlouho jsem tady nepřispíval a moje starší příspěvky se dají najít, ale já ti nemusím nic dokazovat, přihlaš se neinkognito ať dokážeš že nejsi Mato1987 nebo drž tlamu. Pokud se přihlásíš jako lunk s datem založení dneska tak si jasnej tak jako tak, hlavně mi naklikej mínusy
  • 5 osobnosť rozvetvenej vesnickoslovavovej paranoidno schizofrenickej osobnosti :D Už by aj stačilo nemyslíš ? :D

    Len tak námatkou výber tvojich alter ego prezývok sklebíci bestie, skidoosh, niga, rek , chýba ti inšpirácia na vymyšlanie nových prezývok, popracuj na tom.
  • to znamena, ze jsi zaklinace 3 dohral? ty vole chlastas vino,kazes vodu, jsi dobre maslo *1*
  • Ze je Lunk Mato tady vi uplne kazdy. Objevil se tu hned druhy den po nekolika dost tezkych trapasech a Mato sem od te doby nepachl. A zrejme i on sam uznal, ze to byl tak velky trapas, ze se tady naprosto zazdil a proto ted tak tvrdosijne zapira.
  • tohle je vyjimka. vetsinou je AI v zaklinaci nastavena obstojne. nemuzes chtit po tak obrovske hre dokonalost. ostatne zivot sam dokonaly neni, tak se probud.
  • Hadam, ze po vzoru ground zetoes se hard obtiznost odemkne po dohrani za normal...
  • Koľko? To už je 4 osobnosť v poradí, človeče ty nemáš tu osobnosť rozdvojenú ako nejaký štandardný schizofrenik, ty máš tých osobností omnoho viacej *14* Ale na to lieky sú to je pravda, mal by si ich začať užívať, len mal by si zapracovať na tvorbe nových prezývok, sklebíci bestie, skidoosh a niga ťa rýchlo prezradia.
  • Když si koupíš auto za plnou cenu je samozřejmostí, že budeš mit benzín v ceně?
    Když si koupíš hru a jsou tam nějaké mikrotransakce, které ani nevíš že tam jsou tak to je dle mého názoru v pořádku.
    Horší je, když si koupíš auto, ale musíš si formou DLC koupit 4 pneumatiky a motor.
  • Na netu jsem se nestřetl s dobrým českým nebo slovenským letsplayerem, co by točil pro publikum starší 12 let. Lituji.
  • Kozy
    Gameplay je 10/10 o tom žádná, jenom ten příběh je takovej...zvláštní. Málo metal gearovej, zatim ještě nevim jestli špatnej nebo dobrej. Škoda že tam není ten cut content s Elim, to bych rád i ve formě DLC. Kojima je holt perfekcionista a klidně by pracoval na TPP ještě další rok ale kdo to má financovat. Jinak dabing je úplně boží, Robin Atkin Downes aka Miller válí, škoda že Kiefer nemluví víc, měl hrát Big Bosse od začátku.
  • h0p3
    Ano, Witcher 3 se ti nelibi a na zadku mas vytetovanou celou Snakeovic rodinu. Chapem.

    Ja se treba u obou her kralovsky bavim a nechapu proc bych mel srovnavat stealth-sandbox s fantasy RPG ?!

    Nicmene souhasim s tim, ze A.I. v MGS je paradni. Ale porad to beru minimalne v ramci stealth her.
  • Vtip není v tom, jak moc jsou potřebné. Vtip je v tom, že ve hrách, za které normálně platíš pořizovací cenu, nemají mikrotransakce co dělat. Protože jako platící zákazník máš svaté právo na to, dostat celý herní obsah v rámci ceny, kterou jsi za hru zaplatil, když jsi ji kupoval. Jako tomu bylo ještě před pár lety a každý to bral jako úpnou samozřejmost.
  • http://games.tiscali.cz/profil/Mato1987/recenze/
    *7* lež má krátké nohy Mato1987, víš že i u starých příspěvků které si tu publikoval, se ti změní ikonka na tu novou? ups *5* vítej na internetu
  • To víš že je witcher 3 kravina jj tak tak. Byl jsem fanda mgs od malička a hrál jsem over and over again.
    Dnes hraju mgs tpp a u toho mě napadá WTF? To wtf je proto že už začínam chápat proč je Kojima out z Konami...

    (Because Nanomachines) prej lepší než TW3 se prober *16*
  • ROFL, jasná vesnickoslavova 3 osobnosť, chlape daj sa liečiť :D
  • Hra je vskutknu obří.... odehráno 22 hodin zatím a hra ukazuje 20% hry dokončeno... na poměry MGS uplně jiné vyprávění příběhu takové... volnější nic vás neženoucí (vyjma prologu) kojima obrátil o 180%... a po mgs 4 která drží světový rekord za délky cutscén, díky bohu vskutku :D
  • dela na to lp nejakej dobrej letsplayer? preferuju česky nebo slovensky
  • držitel černého pásku a fanda fantasy braků. Vítej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit