Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ronox
    Je tam pár boss fightů samozřejmě. Který mohu vyspoilovat a je dost "obvious" je souboj s Metal Gearem :). Jinak k filmečkům... na začátku jsem byl z toho taky takovej smutnej, ale pak se to začne rozjíždět víc a víc a najednou jich je docela dost. Samozřejmě je to "jiný" MGS, ale opět trochu jinak použitá kamera je pro mě osobně super! Nejvíc tě hra ale odpálí až jí dohraješ a pak ještě zavítáš na pár míst, kde se pustí další cutscény. V ten moment si řekneš, že se jedná o Kojimovo mistrovské dílo a perfektní rozloučení.
  • Ja te chapu. Je to jen tvuj obranny mechanismus, nalhavat si, ze jediny clovek, ktery te tu povazuje za naprosteho blbouna je veskoslav.
  • HAHAHAHAHA chápeš že když u profilu Mato kliknu na poslední příspěvek ve fightclubu tak to odkáže na vlákno diskuse kde je Lunk který má stejnou ikonku a Mato v tom vláknu není a KAŽDÝ to může vidět ty chudinko
  • Jsem milovník série MGS. A jsem zvědavý i na tenhl díl. Bohužel mě malinko děsí ten odklon od filmečků a "řízeného" filmovéo zážitku. MGS jsem vždy hrál kvůli těm filmečkům a zajímavejm postaváma a příběhu.

    Na jednu stranu je strašně moc dobrý, že máte volnou ruku jak řešit misi. Ale z čistě praktickýho hlediska je to nesmysl:) Prostě když si někde postavím základnu, tak to bude tak, abych minimalizoval možnosti útoku na tuhle základu. Prostě designoval bych všechno tak, abych to co nejvíce znepříjemnil útočníkovi. Ok, je to hra, můžete říkat, že vždy se najde někdo, kdo přijde s přístupem na který jsem nemohl myslet, ale tady mi to příliš okaté.

    Jsou tam vůbec bossové? Já jen, že jsem nenerazil na nějaký článek, který by ukázal aspoň jednoho. Bossové byli vždycky core těch her.
  • nightborne
    9*
  • sem si ani hypu nevšiml, tohle je Metal Gear, tohle nepotřebuje hype...
  • FC4 10/10 mluví samo za sebe
  • úplně nezaujatě, s tím že jsem nikdy žádnej MGS nehrál, musím říct, že na mě Snake působí fakt strašně nesympaticky a tuctově. Vůbec se mi nelíbí jak futuristicky vypadá UI, ale tuším, že to si hra nese z předchozích dílů. Ale zkusím si to zahrát, třeba mě to překvapí - ale jako na nováčka série to na mě působí blbě - vůbec se mi do toho nechce.
  • kennyB
    Metal Gear je skvělá hra už od prvního dílu, tak nechápu ty hloupé komenty...
  • *sigh* ano hype...28 let už jede hype train. Prosím tě vrať se k Call of duty a Halo.
  • No už len ja ti klikám mínusy, kriste pane, ja to mám ťažko v paži, prečo by som sa mal prihlasovať neinkognito? Nič by to nedokázalo, akurát by si vyzeral ešte ako väčší chuj ako si veskoslav :D
  • ale si veskoslav, máš presne ten istý štýl cholerického písomného prejavu a ešte k tom zapieraš, čo len potvrdzuje moju domnienku a navyše sa zaujímaš o také chujoviny, ktoré bežného normálne človeka absolútne netrápia, odhalil si sa veskoslav, sprostý si ako pantofla.
  • bože to zní ale nudně. A kolem toho je všechen ten hype?
  • Njn... Japonci...
  • která s našími osmedesátky nemá v oblasti technologie nic moc společného, jelikož je to alternativní realita.
  • MGS je rychlejší, a poskytuje nesrovnatelně více svobody ve srovnání se Splinter Cell. Popravdě MGS:PP se s prvními SP nedá ani moc srovnávat. Doporučuju kouknout na https://www.youtube.com/watch?v=1uE1MJSZO6c kde ti ukazují tři způsoby jak vyřešit misi.
  • Multiplayer to má v podobě FOB. Něco jako invaze v Dark Souls. Plnohodnotný multiplayer vyjde později zdrama jako Metal Gear online https://www.youtube.com/watch?v=rY1XP5YNrQI
  • To asi nemá multiplayer co?
    Jinak vypadá to parádně.
  • Kdybyste měli ve zkratce srovnat tento díl MGS s prvními díly Splinter Cell co se týče kvality?
  • Tohle se odehrává v 80. letech :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší