Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1* *1* *1* když ti to udělá radost tak si klidně mysli, že jsem veskoslav, jako trol z Prahy nemusím dokazovat jinému trolovi ze Slovenska že nejsem jiný trol z "odkudvlastneveskoslavpochází?", protože to bych fakt do tý místnosti 2x2 metry patřil *2*
  • species
    tez se pridam k dekovani za prispevek, bez teto informace bych si studem snad ani nezapl SSAO ktery PC verze podporuje.
  • species
    jsme a stejne lodi, taky netusim vubec nic, lita tam nejaka pani s plynovou maskou a chodi tam nejakej typek co hori.

    Nicmene i pro lidi kteri nesnasi anime(ja) a nejsou moc schopni zkousnout tenhle naprosto silenej svet(opet ja) je to PORAD paradni open world, ne ve smyslu jako GTA ze by bylo volnosti az do sytosti(spis naopak). Ale hlavni sila MGS spociva v tom ze vas nevodi za rucicku, proste mise jde dokoncit tak... jak jen vas napadne :)
  • kennyB
    A co přesně v téhle recenzi není a být by tam mělo???
  • Ty si v štádiu rozkladu kamaráde, tebe už ani lieky nepomôžu, si zrelý akurát na zvieraciu kazajku a tmavú miestnosť 2x2 metre. *15*
  • No zatím rozhodně Bloodborne, ten se s Life is Strange pere o první místo.
  • No hodně bych doporučoval zahrát si Peace Walkera, jinak toho ani zas tolik znát nemusíš, protože se tento díl odehrává před těma ostatníma, takže jako hráče netknutého sérií, si tu hru užiješ i bez toho aby jsi ji nějak zevrubně znal (ostatně myslím si, že to byl i záměr).
  • Ahoj Maťo, pro případ že bys zapomněl přečíst naši romantickou konverzaci o 2 strany dále o schizofrenii a vydávání se za někokho kdo nejseš , když navíc nevědomky použiješ nick někoho, kdo tu má skutečný mail akorát narozdíl od tebe postuje anonymě sis fakt naběhnul, s láskou tě zdraví Nigga *3* Muck *14* doufám že se poučíš, než tady začneš rozvíjet teorie *1* *1* *1* *1* díky moc fakt mi pracovní doba uplynula jako nic a dlouho jsem se tak nenasmál, mi tě máme rádi takového jaký jsi nemusíš se vydávat za mě, i když tě omlouvá, žes to nevěděl a já tě celou dobu vodil za nos, mám alespoň hezké screenshoty na památku, protože mám takové tušení, že nás promažou fest *1* a ještě jednou na konec, nejsem a nikdy jsem nebyl veskoslav a nikdy jsem se za něj nevydával, ale za to, že ty ses vydával za mě (i když si to nemohl tušit) od jisté doby co jsi přestal být Maťo jsem tě fakt musel vytrolit a dneska jsi mi dal výbornou příležitost, ještě jednou děkuju *1*
  • že máš psychický problém veskoslave a to celkom závažný *15*
  • čau lunku, to jsem já Nigga, co mi řekneš na tohle ty chudáku?
  • del0
    Tu věšteckou kouli si koupil na tržnici nebo sis jí sám vyrobil? *7*
  • Morraw
    Zdar. Tahle série mě vždy míjela, jako většinu lidí, kteří nikdy nevlastnili konzoli. Trochu jsem hrál Peace Walker na PSP a loni jsem dohrál Revengeance. Letos jsem z nudy zkusil Ground Zeroes, ale asi nebyl správný čas na open-world stealth akci a hra mě nechytla. Tudíž jsem neplánoval hrát ani tento díl.
    Ale shodou nešťastných náhod jsem ji teď dostal ke grafické kartě a rozhodně nejsem typ člověka, který by pohrdnul dobrou hrou zdarma. Ptže se teď budu pouštět do hledání informací o předchozích dílech, abych z té hry taky něco měl (byť ji asi nakonec nedocením tak, jako většina fanoušků), měli by ste doporučení kde začít ? A mám se řídit časovou osou nebo si vyhledávat informace, tak jak šly hry za sebou ? Určitě se kouknu na YT na filmečky ze všech her. Videa nebo text shrnující děj taky nebudou k zahození. Hlavně abych se do toho jako nováček nezamotal.
    Dál by mě zajímalo, jestli se dá hra dobře hrát i ne-stealthově. Nejsem ten typ hráče a ikdyž většinu her/misí s možností stealth tak začínám, nakonec se to vždy zvrtne v masakr.
    Ta online část, která bude dostupná později. To bude formou nějakého updatu nebo to bude samostatná hra? Předpokládám F2P.
  • 0011
    pro mě je to zatím life is strange, ale byl bych nefér k Z3, protože s krabičky jsem vyndal akorát jednu ze dvou nálepek vlka a poslechnul si soundtrack a už je dost zaprášená, mohl bych si to zahrát, ale nedokážu se dokopat k tomu dohrát dvojku, už asi na pátý pokus ale dokud jí nedohraju, tak se do třetího dílu nehodlám pouštět. MGS mi neuteče mám před sebou na steamu ještě takovou kupu her, že nevím co hrát dřív, je možné, že se k ní dostanu až příští rok, ale jestli jsou mechaniky jako u GZ, tak se nebojím, že by mě nebavila
  • hmm ok, zil som doteraz bez MGS myslim ze dalsie desatrocia to zvladnem v pohode. A nie redaktor fakt nemusi nic robit, tak isto ako cela redakcia len nech sa potom nedivia ked pojdu do kanalu.
    Su tu rozne recenzie ale toto je fakt bieda. Z tej recenzie som sa nedozvedel o tej hre fakt nic.
  • No tak nejak ocakavam ze profesionalna recenzia aj ozrejmi o com ta hra je. Ak to ma byt len onania a oda na to ako sa z toho autor urobil tak to je sice fajn, drzim mu palce ale mne to prd povie.
    A zareaguejm vasou urovnou - najblizsie ked budete mat zlomenu ruku/anginu/hocijaku inu sracku tak dufam ze vam lekar povie - taksitokuvavygoogli a neotravuj.
  • Ej asi som trafil klinček po hlavičke,cholerická vesnickoslavova 4tá osobnosť vypisuje teraz obsiahle slohy bez pointy, no najviac ma zaujala pasáž
    "lhát pod tíhou důkazů je pro okolí velice zábavná tragikomedie, i když tuhle část vlákna možná už nikdo jiný nečte, já se bavím královsky, protože mail Lunk je zabraný mám ho totiž já a dle tvé reakce je velice pravděpodobné, že jsi to zkoušel"
    Daj sa liečiť :D lebo tento tvoj paranoidno schizofrenický syndróm prerastie do stihomamu a budeš na tom ešte horšie ako teraz *14*
  • *1* ty jsi marnej máš štěstí že se dneska nudím v práci natolik, že si můžu psát i s trolem, ty si můžeš myslet že jsem kdokoliv zatímco my co čteme games prakticky denně (já cca od roku 2004) víme že jsi Maťo, klidně mě považuj za Veskoslava, ale já se bavím narozdíl od něj i s Jackem a navíc mě to, že mě za něj považuješ vůbec neuráží a je mi to jedno, ještě mám hodinu do konce pracovní doby, čím mě pobavíš dál? Hele dám ti radu, založ si nový účet nebo si smaž profilovku a začni používat jinou inkognito přezdívku, ale lhát pod tíhou důkazů je pro okolí velice zábavná tragikomedie, i když tuhle část vlákna možná už nikdo jiný nečte, já se bavím královsky, protože mail Lunk je zabraný mám ho totiž já a dle tvé reakce je velice pravděpodobné, že jsi to zkoušel *1* lol já fakt nemůžu...... takže se ani nemůžeš přihlásit jako neinkognito Lunk, maximálně Lunkoslav s tvojí psychickou poruchou "každý kdo se mnou nesouhlasí je veskoslav", doufej že taky není zabraný *1*
  • Určite nie som sám, čo si myslí, že keby táto hra vyšla pred 5 rokmi tak by aj vtedy bola považovaná za graficky priemernú.
  • Mart9
    Nic moc, vousy nepovedené, palec hranatý - http://www.openworld-games.com/wp-content/uploads/photo-gallery/mgsvtpp/655b.jpg

    Grafika v této době už není nic, nad čím by se mělo rozplývat, dokud nebude (a dlouho ještě nebude) fotorealistická
  • vonTossis
    Hodnotný příspěvek!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší