Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    Vždyť o to jde. Ty hry nemají společného vůbec nic. Nehledě na to, že ten "downgradnutý" Witcher vypadá o dost lépe, než MGS.
  • Ristoro
    Trefa do černého.
  • Ristoro
    Pochopím Bloodborne i když jsem ho nehrál, ale Life is Strange? Jako vážně?
  • Nigga není Veskoslav, Veskoslav má agresivní diskuzní mluvu, on je pořád nabroušený...
  • nightborne
    Přesně, a ty sis mezitim mohl patnáctkrát přečíst recenzi *1*
  • Nejsi sám, vypadá to neostře (i když jsem nejdříve myslel, že vidím blbě bez brejlí, ale i s nimi je to prostě mázlé). Některé textury jsou vyloženě na hraně. Ale důležitější je, aby vás hra bavila, což dle reakcí na fórech převážně platí. Mě to nechytlo, možná někdy příště.
  • Už mi mohli v klidu odpovědět dva lidi během 25ti minut a místo toho mě tu akorát poučujou a říkají něco úplně zbytečného...
  • nightborne
    No jo, tak si radši počkej hodinu, než ti někdo odpoví, a u toho ze sebe udělej ignoranta... daleko lepší než strávit deset minut četbou recenze. Někdy mi vážně zůstává rozum stát...
  • Nečetl jsem to, protože se mi nechce. Chci vědět jen tuhle informaci a kvůli tomu nechci ztrácet čas čtením celé recenze.
  • Čtení textu ti asi dělá velký problém co?

    V recenzi je zrovna tohle pěkně popsané...
  • Morraw
    Díky za odpovědi. Jak se tak dívám na timeline, tak mi bude stačit přečíst si něco o MGS 3 a Peace Walker (na hraní čas mít nebudu) a pak začít tím Ground Zeroes. Docela mě potešilo, že nebudu muset sjet úplně všechny díly. O hře vím fakt kulové (třeba doteď jsem si myslel, že Snake je ve všech hrách jedna a ta samá psotava), ale zas bych chtěl vědět něco o vedlejších postavách, které se tam objeví a obecně o tom settingu.
  • Tak dnes jsem to hrál a nějak mě to nechytlo. Grafika je těžký průměr a moc mě nebaví náplň misí. Dojdi do tábora a někoho zachraň, něco ukradni. Změní se to v průběhu hry nebo je to jen o prolízání táborů pořád dokola? Nejde mi o hate jen mi ta náplň nepříjde tak rozmanitá abych z toho byl kdoví jak nadšený....
  • To si myslíš len ty, trolling je sofistikovaná forma internetovej satiry, to čo tu ale predvádzaš má od toho velmi ďaleko. Je to skôr nejaká zvláštna forma uchýlky tvojej vadnej schizofrenickej osobnosti.
  • Dupľa.
  • Omyl to co tu předvádím je trolling a to že ty pořád reaguješ je známka toho že jsem úspěšný a říkej mi třeba Viléme, jak jsem říkal, je mi to jedno *1* co tam máš dál?
  • https://www.youtube.com/watch?v=jVd8MrdWg5U
  • Veskoslav úraduje :D To čo tu momentálne predvádzaš je len obraz tvojej poškodenej psychicky labilnej osobnosti, chlapče ty zabudni na psychiatrickú liečbu, tebe by nepomohol ani ten najvychýrenejší psychiater na tejto planéte, ty si stratený prípad *15*
  • Vogon
    Co jsem slyšel, tak to jde hrát i bez znalostí série, jen to chvíli zabere než si zvykneš. Ale k tvojí otázce:
    Podle toho jak moc se chceš připravit, nejlepší bys měl kdyby sis zahrál všechny MGS(MG na MSX nehrej, MGS pozměňuje jejich děj, takže kdybys je hrál, tak tě to jenom zmate) v pořadí v jakém vyšly, protože i v dílech které jsou dle chronologie série na začátku jsou odkazy na předchozí díly(viz lítající děcko v MGS5). Pokud máš méně času, tak zahrej MGS3 - Peace Walker - Ground Zeroes(dle množství času odebírej díly od leva), tak to budeš mít chronologicky(příběh big bosse), což sice není úplně ono, ale (asi) to pořád funguje. Absolutní "minimum" by mělo být Ground Zeroes(hodinový prolog k MGS5). Každopádně dívání se na videa je podle mě asi nejhorší řešení(asi jako když se lidi dívají na video o příběhu Dark Souls).
  • Species: i ty brute? *1* náš společný známý Jack1947 a ještě 11 jsou jediní kdo tu můžou dokázat, že nejsem veskoslav, ale mě na tom vůbec nezáleží, fakt mi šlo jenom o to vytrolit našeho slovenského kolegu, což mi vyšlo na jedničku s hvězdičkou, dokud jsem neviděl tuhle profilovku tak pro mě slovo Lunk znamenalo anglicky deb*l což si náš kolega asi zapomněl zjistit než si ho dal jako nick a to mě na tom baví nejvíc *15*
  • species
    jee cau velkoslave, jak se mas?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší