Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně někdo normální dík za kloudnou odpověď :)
  • To se nestane, já mohu hodnotit jen dle svého osobního pohledu a názoru, narozdíl od tebe nemohu mluvit za celé lidstvo/celou herní komunitu a říct "tento scénář je špatný, tento je dobrý a tak to prostě je" protože vím, že co člověk, to názor a čím je dílo vyhraněnější, tím víc lidi rozděluje. U nás najdeš lidi, co se s tebou budou do krve hádat, že Babovřesky maj super scénář nebo že první Kmotr je natahovaná hovadina s minimem akce. Já jim ten názor neberu, dokud ho nezačnou prosazovat jako obecně platný fakt.
  • Vogon
    MGS často odkazuje na události z MG, které se ale v MG staly buďto jinak, nebo se nestaly vůbec.
  • Určitě Zaklínač 3.. a hned v závěsu Rocket League - nezapomínejte na tuhle hru, díky *5*
  • tak to val do mě ty scénaristické a příběhové pecky z posledních řekněme 10 let, ale dej pozor, ať se neukáže náhodou, že ty nemáš schopnosti a inteligenci posuzovat kvalitu :)
  • Si ze mě děláš srandu????
  • No když to neumíš hrát tak ti ani 360 FOV nepomůže....
  • myslím, že ty jsi nám tu už mnohokrát dokázal, že k posuzování kvality příběhu, vkusu či estetiky nejen že nemáš mandát, ale bohužel ani schopnosti, znalost a inteligenci, čiliže tě v tomto rozhodně nelze brát vážňě
  • Jasně kdyby to nebyl japončík tak to tady totálně popliveš. Nechápu na co si tu hraješ, to radši čtu Jackovi komenty než ty tvoje japonské průjmy.
  • Vzdyt se to hrat ani neda. FOV to ma okolo 50 a nejde prenastavit a kdyz clovek vleze do baraku tak ma pres celou obrazovku postavu. To je stealth jak hadra, kdyz kvuli tomu nic nevidim. I ve first person bych videl vic, protoze by mi tam nezabirala pulku obrazu postava.
  • na poměry herních scénaristů rozhodně mizerný není, ale je nadprůmerný. Když se to vezme kolem a kolem, 95% všech herních příběhů jsou totální srance ale totální, které by putovaly rovnou na bluray v podobě céčkových filmů, kdyby jsme je pomyslně přesunuli do oblasti filmů. Takže kdyby byl Kojima mizerný scénarista, tak je Metal Gear příběhově na úrovni nějakých filmů od Asylum, což rozhodně není. Většinou s tebou souhlasím, tady ale ne.
  • Takový pako fakt pohledat...
  • frantisek_nejezchleba
    počítám až se Solid v názvu.
    GZ nepočítám jako plnohodnotný díl.
    Na dvojku jsem vpravdě zapomněl. Asi jsem to vytěsnil z hlavy kvůli špatnému provedení portu.
  • vonTossis
    A Life is Strange si hrál? Myslím, že lidí, kteří budou mít letos LiS nahoře ve svých osobních žebříčcích, najdeš více než dost. Samozřejmě je to úplně jiný typ hry, ale když se zaměřím třeba na "scénář" , tak ten si hravě např. s MGS vytře pr.el.
  • frantisek_nejezchleba
    ne jako, ale fakt vážně.
  • Kozy
    Viděl, ale k němu zase moc výhrad nemám, spíš k tomu co mu předcházelo.
  • Kozy
    Kojima je výbornej game designer ale mizernej scénárista.
  • Pochopím Life is Strange ale bloodborne vážně ne *1*
  • Prý se to rozjede po cca misi č. 14. Někdo mi poradil, ať si vypnu reflex mode a ikonky nepřátel a to, že je nevidim skrz zdi a je to pak o něčem jinym.Používáš na pozici nepřátel jen I droid a je to super zábava.
  • MG jsem nehral, jen jsem se na YT podival na nejake shrnuti - v cem presne MGS pozmenuje dej MG(2)? Nejednou se na to odkazuje (gray fox) a v MGS5 v "titulkach" na konci popisujici udalosti v ruznych letech odkazuji na deni z MG(2) +/- tak, jak si to pamatuju ze shrnujiciho videa na YT.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit