Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se bojím, že u Veilguardu dojde ke klasické reakci a protireakci. Hráči se začnou masivně vysmívat zájmenům a podobným "moderním" prvkům a novináři budou mít pocit, že musejí tu pokrokovou hru bránit před zpátečnickými silami, a tak jí ty hlasy naházejí, i když bude jen lehce nadprůměrná. Stalo se to už mnohokrát, ve hrách, filmech, seriálech atd.

  • Derp_1337

    No většina lidí očekává u Veilguardu lehce nadprůměrnou hru a nebo fail, rozhodně nikdo nečeká žádný zázrak. Takže bych zatím žádné ceny nerozdával. 😉

  • Na Steamu 100% vyhraje Wukong a na Game Awards to pravděpodobně dají Veilguardu.  Žádné remake, remaster ani rozšíření (Shadow or Erdtree) na TGA nikdy nic nevyhrálo a asi ani nevyhraje.

  • iSpirit

    Jo, ale může zafungovat páka jménem Sony.  Já osobně bych to přál FFVII:R. Ta hra se moc dobře neprodávala, neměla tolik reklamy, hypu jako ostatní velké podobné hry, přesto to byl hrozně fajn zážitek s nádhernou hudbu, uměleckým ztvárněním, super postavami, prostě mi to sedlo jako kdysi, když jsem hrál jako malý FF VII a vůbec tomu nerozumněl :D.

  • Derp_1337

    Jo, je to japonská hra, ale plošinovce nedávám moc velké šance vyhrát hlavní GOTY.

  • iSpirit
  • iSpirit

    Astro Bot je taky japonská hra.

  • To víš že jo ty brepto 🙂 Jako každý rok viď.

  • Derp_1337

    Letos vyšel ještě Yakuza: Like a Dragon: Infinite Wealth a Final Fantasy 7 Rebirth. Šance jsou vskutku vysoké, že se GOTY dostane do Japonska.

    Trochu šance na nějaké ty ceny má možná ještě Warhammer 40k: Space Marine 2. 

    Bohužel Helldivers 2 si prošlo pár špatnými updaty, které dost naštvali komunitu, takže moc těch GOTY neočekávám. Ale musí se uznat, že vývojáři většinou na hře zapracovali a odstranili negativa, takže zase dobře.


    Jinak předpokládám, že (na Steamu) v čtenářských anketách vyhraje Black Myth Wukong, protože pro něj budou hlasovat desítky miliónů číňanů. 😂

  • iSpirit

    ony v základu jsou to spíše akční adventury, ale co pro mě Witcher 3 má oproti Cyberpunku navíc, jsou reálné dopady v rámci questů. Opravdu se situace může různě změnit v rámci tvých voleb, u Cyberpunku mi ten svět přišel více naoko a nemáš možnost ovlivnit ho. Celé DLC mi tohle potvrdilo, to byla čistě lineární akce. Ale kdybych si měl vybrat svět, tak mám raději svět Cyberpunku.

    Navíc CDP sám nazývá Cyberpunk adventurou a Witchera 3 RPG.

  • medveddd

    Proč je Witcher víc RPG než Cyberpunk?

  • iSpirit

    Witchera 3 jsem docenil při druhém projetí, i když mám určité výtky, Cyberpunk není pak RPG, to ti tam nemusí sedět. 

  • iSpirit

    zační JRPG pro západ a pak uvidíš. Rebirth je dobrá volba nebo i Metaphor je mířen na západní publikum.

    Můj tip mimo úplný mainstream: Xenoblade Chronicles 3. 

  • iSpirit

    Tak letos GOTY potuje do Japonska, to je jisté, ale bude to zajimavá bitva. Nejlepší západní hra je pak remake japonské klasiky.

  • Inquisitor

    Měl jsem to podobně. Je třeba si na ně trochu zvyknout. Stylizace, postavy, styl vyprávění apod.. Ale potom jsem objevil zcela nový RPG svět a teď si je nemůžu vynachválit. Jako RPG pozitivní musím říct, že je škoda připravit se o JRPG. Je to úplně jiný herní zážitek, pro někoho kdo je zvyklí jenom na západní styl. A musím říct, že jsem rád, protože už mě pochopitelně dneska málo co nadchne. Takže pro mě je to nový svěží vítr:)

  • Derp_1337

    První dvě japonská RPG pro mě taky byla taková divná a vlastně jsem si je moc neužil. Ale pak jsem se do toho nějak dostal a od té doby mě většina japonských RPG baví víc než běžná západní RPG.

    Jedinou radu snad můžu dát, nezvdávej to, když tě začátek hry nebaví. Po čase se do toho většinou dostaneš a pak to začne bavit.


    Samozřejmě vyjímky se najdou. Jsou lidi, které baví jenom úzce specifické žánry her a nic jiného je nenadchne.

  • Nic, iba ta tie hry nebavia a mas rad ine RPG. Napriklad ja sa nedokazem dostat do Witchera, a vlastne ani Cyberpunku, lebo mi tam nieco nesedi.

  • wakorejsek

    Další JRPG s top známkou...

    Gamer jsem víc než čtvrt století, RPG je můj nejvíc nejoblíbenější žánr, ale z JRPG mě snad nikdy nic nechytlo. Přesto mi přijde, že valná většina jich dostává 8+/10.

    Japonskou kulturu obecně adoruji, tak co mi tu uniká?😐

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit