Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlas. Pripada mi ze anglickej dubig s tim jejich pseudo prizvukem tomu dave nezadouci groteskni nadech, zatimco dubing od autoru je nejen ze autentickej a lip zahranej, ale i hlasy mi pripadaj takovy proste stary drsny chlapy a ne banda pubertaku na pifku...
  • No da Ja mam steam verzi a ted teda si nejsem jistej jestli sem jazyk prehodil v menu na steamu nebo ve hre, ale myslim ze to bylo ve hre... v audio options...

    Zbytek zustal Anglicky vcetne tytulek ... myslim ze se da vynutit i cestina na steamu ... takze CZ subtitles a rusky audio.... ale neni to moc presne prelozeny...

    jinak Prectete si knizku Metro2033 ale az po zahrani hry =D ne obracene, verte mi =)
  • že v hrách dbajú na pridanú hodnotu, je to rozšírenie hry do väčšieho rozmeru, akoby rast fantázie, kým západné štúdia s GOT udusia aj to málo čo tam je, prečo nezačali to RPG zlodejíčkom, potulujúcim sa po bordeloch, ktorý sa vypracuje na vraha nejakého následníka? To by bolo rpg zo sveta GOT
  • Co presne myslis tim "Stalker+Knihy"? Znam jen Piknik u cesty a hra si z tehle knizky bere jen vzhled prostredi (dokonce ani ne polohu, protoze knizka se odehrava v usa). Pokud je jeste nejaka jina s timto "svetem" rad se necham informovat.
  • S tema vsema priserama co jsou okolo by me zrovna cekani moc nedesilo :D
  • Presne tak. Post-apo filmou je malo a tento kratky trailer je jednoducho epicky. .. Taktiez aj ta Rustina umna vyhrava. Je to krasn jazyk.
  • viem, ale koľko dostala ta stratégia a teraz to RPG = nevyužitý potenciál v strašnej grafike, v tom RPG stála za niečo iba tvorba postavy
  • Game of Thrones je taky podle knihy
  • Fallon
    No ono to môže byť snahou zvýrazniť depresívny prvok celej veci alebo jednoducho fakt ,že v momente kedy sa toto video odohráva Moskva už je nejakú tu dobu v vojnovom stave.
  • To bych pochopil u Cod treba, ale ze by Metro znacka mela nejakej velkej hype?
  • A da se dat, aby mluvili rusky a menu/tituky bylo anglicky kdyz neumim rusky ani slovo? Nebo jak jsi to hral ty? Budu ted hrat ranger obtiznost a hrat na dobrej konec.
  • Všimli ste si prístup východných štúdií? Zaklínač + Knihy, Stalker+Knihy, Metro+knihy a všetky 3 hry sú super, nie ako herný paskvil Game of Thrones
  • Dokáže? Ona je... =D
  • Moooc boží. tak ja sem na tohle četl knihu, potom stoho udělali hru, a ted film. mazane už sa těším :) *14* *8* *2*
  • lepší herecké výkony jak nějaké Ačkové tituly, tohle chce celý film *3*
  • blahorodie
    Ty vole sila ... *8*
  • Stejně je na tom i Stalker.
  • Čo dodať, rusi vedia chyťiť za gule, aj za srdce, už aby to vyšlo, dufam že už žiadny odklad...
  • Názor někoho, kdo řekne svůj názor a pak se za něj omlouvá, pro mě nemá žádnou váhu a budu ho ignorovat.
  • Dlouho jsem tu nebyl, viděl tohle a zastavil se v diskuzi jen abych podotkl: "Super." Snad i hra bude podobně kvalitní, ačkoliv oproti jedničce čekám zjednodušení, který bylo vidět z toho mála gameplaye, ale těším se stejně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit