Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvele....,uplne me mrazi,hlavne vystreleni raket a pasaz s ditetem(artomem).Takovych filmecku vice.
  • Nemám slov....... *8*
  • Keyz
    Musí to být strašné zůstat zavřený v metru a čekat.Co jsem koukal tak v Praze se o zabezpečení vody apod. se stará automatika a pracoviště mimo trasy metra.Tedy je tam člověk jako křeček v kleci kdy čeká na jídlo,vodu a za mnoho let možná i nějaké to vyvenčení.
    To nevím co je děsivější jestli fungující systém kde se prostě čeká a nebo nefungující.
    Zdroj: http://blisty.cz/art/11616.html
  • no Kniha je to super =)
  • BoB.2
    Je to o ničem a kdyby to nemělo značku Metro: Last Light neštěk by potom pes.
  • AncaDlanca
    Takhle maji vypadat trailery!!! *14*
  • No jako metro2033 V rustine bylo bozi ... ja sem to nejdriv hral v default anglictine, ale strasne me tahala za usi... tak sem to prepnul on rustinu a zacal sem zas od zacatku a musim rict, ze v primym srovnani cela hra najednou stoupla v mejch ocich este vejs nez byla.

    Fakt doporucuju metro v originale =) !
  • Danny28
    Účel splnila *15* atmosféra je tam o moc lepší.Ne nějaká zkomolená anglo-ruština.
  • Parádní intro, skvěle navozující atmosféru...hned bych se na to vrhnul...
  • Ja myslel ze jen rekl sem mrtvi neziju a umrel ne ze si zlomil vaz?
  • Hmm video je fakt povedené. Mám díky tomu choutky si zahrát znova METRO :-D.
  • deridon
    mě tyhle short herní filmečky čím dál tím víc baví... Ghost Recon Alpha byl překvapivě suprově zpracovaný, tohle bude podobné bych řekl, ne-li lepší.. takže jsem pro další!
  • deridon
    důvod?
  • Ruština dokáže být tak depresivní jazyk...
  • To je az prekvapive dobry!
  • Amylee.Anderson
    To by byl skvělej film. Post-apo můžu :P
  • Jak tam ti lidi řvali za těmi dveřmi a pak přestali tak mi naskočila hodně hnusná husina...
    Jestli něco takového dokáže později i hra tak 10 z 10...
  • No tak toto je vazne neco uzasneho..jestli takhle bude vypadat i samotna hra tak se mame na co tesit
  • Něco perfektního...
  • Celý film by byl užasnej. Ve hře mě nejvíce pobavil burbon kde s vami dokone leze i na povrch. Přitom v knize zemře sám a docela děsivě, kdy si vlastně zlomí vaz když mu mysl ovládali ty Homonovus :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit