Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • schali
    Bohužel z důvodu nedostatku času jsem se dostal ke hře až po mnoha letech. Byl jsem velmi mile překvapen, vývojáři z východu mají můj potlesk, prostě umí tyhle hry dělat. Fallout 4 je proti tomhle špatnej vtip bez atmosféry a smyslu. Jediná nevýhoda je délka, je to fakt krátký, ale jinak dokonalá hra. Místní recenze je zase další neskutečná minela a nepochopení všeho co je na hrách dobrý. Games už poněkolikáté ukazuje, že je serverem diletantů.
  • Dohráno za cca 10 hodin při stední úrovni obtínosti... a to jsem až na konci zjistil, že musim nightvision a svítilnu dobíjet, jinak jsem tam pořád běhal ve tmě a používal noční zaměřování u pušky... skvělej nápad ale chtělo to alespoň dvojnásobek misí....
  • trošku nechápu hodnocení recenze, ale pro mě jako fandu radioaktivních her je to jedna z nejlepších FPS akcí, který jsem kdy hrál.. skvělá hratelnost, optimalizovaná grafika, super příběh.. dávám 10/10 !!
  • tadle recenze trošku politicky smrdí *16*
  • Konkretne na MSI R9 290X Gaming 4GB
  • Jak tato hra pojede na I5 4670K a AMD R9 290X na fullHD
  • Vyborna zalezitost se skvelou atmosferou a zaroven hra s asi nejlepsi grafikou vubec. Neskodila by mensi koridorovost a lepsi AI... ale to jsou jen pihy na krase jedne z nejlepsich FPS soucasnosti. Pokud to nekoho minulo stejne jako me vloni, tak muzu vrele doporucit. Za me 9/10.
  • Ristoro
    Tahle hra šla celou dobu naprosto mimo mě. Zkusil jsem to, posadilo mě to totálně na p*del. Dnes dohráno. Vynikající hra! Považuji to za nejlepší FPS, jakou jsem kdy hrál a to bez legrace. Tohle si zaslouží desítku. Co se týče recenze, naprosto ji ignorujte.
  • Naštěstí si Lukáš z takových čůráčků, kteří si tady honí svoje malý péra (aka ega) nic nedělá a bude doufám psát recenze v podobném duchu :) A vám, drazí ukřičení čůráčci, nezbude než sem nelézt a udělat si vlastní, lepší, web o hrách, se skvělým a úžasným hodnocením. Holt Games není web pro děti a stejně sem ti malí šulínci furt lezou *1*
    • Největší čůrá*ek tady nadává ostatním do č*ráčků. :)
      • skor najvacsi s najmensim *1*
  • Tak hrajem, shrnuto:Prostředí sedí, příběh je vcelku dobrý a udrží u hry, ale vadí mi takové to podsouvání děje naprosto průlednými zvraty, kdy by se každý normální člověk zachoval automaticky úplně jinak viz útěk z tábora a následná komanč anabáze,

    co mě namíchlo je obtížnost na normální mód, kdy vykouknu ze dveří a postřílím 20 komančů aniž by se zmohli na nic lepšího než pomalu ťapat před hlaveň nebo vykukovat z poza bedny, když už přiletí nějaký granát tak ani neškrábne, jsem tak v půlce a na lékárnu jsem nešáhnul, čili lehká, čekal bych nějaké koordinované útoky, a spolupráci při prohledávání temných koutů, jeden z baterkou a druhej ve stínu by si počkal až vystrčím šišku na prvního,

    K obtížnosti bych také vytknul oproti prvnímu dílu, že k poměrně dobrým zbraním s nočním viděním se dostanete poměrně rychle, hra pak rychle ztrácí na drámě, kdy vás netrápí nějaké baterie u noktovizoru na bouchačce a vy si enemáče smžíte v klidu ze tmy na dálku no stres, takhle by to v postapokaliptické hře kde je nedostatek zdrojů být nemělo, vidím až zapařím HC mód. Pro srovnání v Half-life 1 který teď taky z nostalhie pařím mne pěkně oblíkičili a nebo si počkali za rohem *5*

    Čili super hra ale normální mód je jak pro mého 12 letého bratra :-D *16* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit