Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    A Far Cry 3: Blood Dragon :)
  • aaaneeeeboooo... jo ,vlastne jo, muzu si to stahnout a tim dostanu vse + navic se vyhnu vsem DRM kravinam co na to naplacaji
  • K DLC bych řekl zhruba toto... *4*

    http://www.youtube.com/watch?v=5MtZGB5dWLE
  • Rhulad
    Snad jediné slušné DLC z poslední doby je Artorias of the Abyss...jinak je to jen tahání peněz.
  • Mimochodem nejlepší "datáč" jaký jsem kdy pořizoval - nová neuvěřitelně dlouhá kampaň odehrávající se v době událostí původního HL z opačného pohledu, novými zbraněmi a napínavým dějem. To u DLC už asi neuvidíme...
  • To co se dříve nazývalo datadiskem je dneska plnohodnotný titul (ideální příklad SC2 a jeho "datadisky" Heart of the Swarm, Legacy of the Void). To co je dnes DLC bylo dříve běžným patchem..
  • smajdal
    hele ti negři zas vytahujou dlc před vydáním, že se nestydí
  • Radioaktivni_surikata
    To by mě zajímalo, kolik lidí dá přednost multiplayeru v Metru před Battlefieldem, Codem apod. Podle mě skoro vyhozený peníze, mohli by je investovat líp, do singlu, optimalizace nebo tak.
  • Treba areny v prvnim dilu jsou v druhem o 200% lespi.
  • a dost zapínám adblock blbéj přehrávač Reklama na energeták na hlavní strance a podobné věcí je mi líto kluci ale vaší šefové tu reklamní politiku budou muset překopat a myslím že to udělá víc lidí
  • Ranger obtížnost jen pro předobjednávky.. 5 DLCs.. Ždímačka hadra *12*
  • DLC sucks a tak nějak jsem doufal, ež se tomu Metro vyhne.

    Naopak já se na MP v Metru těším. Hlavně na to prostředí a jak to pojmou. Doufám jen, že to nebude jedna obrovská volná mapa, ale že tam budou sítě tunelů, tunelů metra, místnosti a tak. Prostě že sis tím pohrajou a bude to jako mapy (teď odvozuji z prvního) v SP.
  • No hraji od dob kdy Basic byl nejzákladnějším programem na tzv Computeru a sám jsem dal do oběhu několik textovek, takže jsem v herní scéně už zažil lecos a samozřejmě tedy i dobu Datadisků, tím co jsem napsal jsem nechtěl říci, že je to zcela to samé, protože i dnes jsou DLC a DLC které stojí za to a ty jsem tedy nazval Datadiskem.
  • Ve srovnání s DLC Broderlands 1 jsou ubohá ;)
  • Nechci Vas nijak urazet, ale je videt ,ze jste tu dobu, kdy zadny dlc neexistovaly a na datadisk se cekalo pul roku, rok vubec nezazil. Jako dobrej priklad datadisku muze slouzit Yuris revenge k RA 2 nebo Brood wars k sc.
  • Souhlasim..
  • Kingo1983
    Si pamätám na HL Opposing Force jak som kupoval. Tomu sa hovorí datadisk a nie jeden kostým vlka a valaška pre Connora za 10euro.
  • Oprava-DLC
  • Tak zrovna u B2 jsou DCL skvele oproti jinym hram.
  • Tak túto správu som počul aj ja ale namiesto 5 Multi bolo písané 5 Single s pohľadu iných osôb v Metre tak teraz neviem ako a čo :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit