Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • těžko tomu věřit.
  • co já jsem o tom četl tak to má být dšějově z jedničky o stvoření hrody a nemá tam být žádná špatná strana divák by si měl oblíbit obě strany jak hordu tak alianci. žádný hodní lidi a zlí orci nebo obráceně, prostě dvě strany konfliktu
  • Keyz
    A bude žvatlat jako malej Orčík *14*
    Do kina beru kapesník, jak to bude dojemné.
  • XorxoxTalarius
    Narodi se mu malej Thrall a na piskovisti si pak bude hrat s Arthasem *5*
  • Keyz
    To bude asi nějaká komedie nebo co. *15*
    Do toho těhotný Ork. Tedy asi tam bude dramatický porod malého Orka a další hovadiny které cpou do filmů aby to bylo dramatické anebo to lákalo.

    Tohle bylo celkem často. Těhotná žena která zrovna musí během filmu porodit dítě (které se narodí již vykoupané atd.) *1*

    Ale jo...Do 3D kina bych to snad zašel. Mrknul se na rubačku anebo komedii s efekty za draho a šel zase pryč.
  • co mají za hlubší univerzum strategie Warcraft by mě zajímalo....jestli scénarista přelouskával všechny ty komiksy a romány co kolem toho vznikly tak to velký respekt, spíš to ale vidím, že si vymyslel nějakou svou pohádku a tu všem pěkně naservíruje.
  • XorxoxTalarius
    Co treba novy SW? Ty ukazuji ze nemusis vsechno komplet CGI. Nebo napriklad Pan prstenu, mel jsi tam bitvy armad a v zaberech zblizka jsi mel herce, nikoliv CGI.
    Navic to poodhaleni romantickeho pribehu za zachranu planety ... a svoji zeny ... a sveho nenarozeneho orcete ... *11*
    Zlati Warhammer orkove, valci, protoze valka je fajn *5*
  • ne bude to vlastně Vinnetou a old shatterhand, zničující válka mezi lidi a orky aby na ně nakonec vybafl nějaký daleko horší bubák a oba národy si padnou kolem ramen. To bude bude překvápko *1*
  • Vogon
    Příště, než budeš diskutovat, si něco o tom filmu zjísti. Super mario brothers a tohle je úplně něco jiného, už jen proto, že tohle je přesně podle her, kdežto super mario brothers nemělo s hrami nic společného. Už jen z toho,že to vypadá jak cinematic od Blizzardu budou všichni fanoušci úplně unešení. Navíc všichni co na tom pracují mají hodně zkušeností a dohlíží na ně Blizzard.
  • ona je jedna věc natočit film podle hopsačky (mario, tomb raider, prince of persia) nebo střílečky (doom), tedy her bez vlastního hlubšího příbehu a natočit film podle filmu který má vlastní universum a historii. vemu si takový residen evil (první díl) nebo silent hill, to jsou hry které mají nějaký dej a filmy dopadly podle mě poměrně slušně a se slušným hodnocením. s tímhle filmem nepředpokládám že dopadne špatně už z toho důvodu že ho produkuje přímo herní studio a může tak zajistit dějovou správnost s ohledem ke hře
  • To si jenom myslis ty. Supermariobrothers porovnavat s timhle muze jenom blazen. Spis by se hodilo to srovnat s Princem z Persie. Ten mel podobny rozpocet a rekneme ze i podobne ambice,ale rozhodne podle me nemel takovou fan zakladnu. Tohle neverim,ze nevydela. Phantom Menace byl taky hroznej fail (az na bitku s Maulem na konci) a jake to vydelalo penize. Podcenujes fan zakladnu. Warcraft 1-3 a wowko za ty leta hralo mraky lidi. A vetsina ti na to prijde.
  • Něco mi říká, že to bude rodiné drama o těhotné orčici, na vizuál házím bobek
  • RedEagle
    Nahodou..ak na to pojde človek do kina ako na komediu bude odchadzat spokojny
  • njn tá migrácia je dnes všade...
  • niiiice, určite to pozriem
  • tak tam žádný příběh víceméně neni....orci vs. lidé....to bude hodina a půl utrpení.
  • Vogon
    Vizuál to má pěkný, úplně jak cut-scéna z W3, ale ty dialogy zněly úplně strašně a ty zvuky co vydával Gul'dan byly vcelku směšné. Doufám, že to byl jenom špatný výběr scén do traileru.
  • pro mě samý sympaťák *11*
  • Třeba tak, aby to nevypadalo jako animák? Kvalitní, ale animák.
  • to si jenom myslíš...až budou první fans odcházet s kina a kroutit hlavou co to ti filmaři provedli s jejich Warcraftem ostatní již ani nepřijdou.Takový Super mario brothers film by mohl vyprávět :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit