Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Asi mluvím za všechny když řeknu bože ať to nepose*ou!
    • Poserou *7*
    • trolo
      film podla hry = bs
      este som nevidel ziaden film podla hry ktory by bol nad 0
      • MrSanta
        Tak to jsi asi slepý.
  • MickeyMutant
    "Ubisoft sees adaptations as a way to turn its games into larger brands that will get the titles in front of more consumers while creating lucrative new revenue sources for the company."

    Tak tohle je tragická upřímnost. Kdyby aspoň napsali, že chtějí udělat ten nejlepší film na světě, jak to obvykle píšou. Takhle to předem sráží do kategorie tématických triček, suvenýrů a akčních figurek.
  • Hairy_Ass
    Mám takový zlý pocit, že to dopadne podobně jako Princ z Persie. Navíc pro diváka, který bude hrou nezasažen, to bude jen další obdoba Matrixu (v případě že se to povede). Fassbender je sice dobrý herec, ale i tak jsem dost skeptický.
  • MickTheMage
    Eziove obdobie je najlepsie, imho. Bohuzial pre hracov uz dost prevarene. Na druhej strane s filmom sa musi pocitat s vacsinovym divakom, nie s neradmi, takze... Moja volba by bol Ezio. Ale tazko povedat. Ono, ani ten Princ nebol v konecnom dosledku zly film. Aj ked sa mi na prve pozretie nepozdaval. Druhe to spravilo. :)

    Uvidime, ci sa Ubisoftu podari to, co Marvelu s komiksom. Ale neviem preco, mam skor negativny pocit. Mozno za to moze Uwe, mozno vsetky tie direct to video kraviny s hernymi svetmi, ale...
    • Cahir
      Princ trpěl strašně prasáckým střihem a zmatenou kamerou. Film si přímo říkal o oldschoolovou epickou režii ve stylu Indiana Jonese, ale nakonec se to neslo ve stylu hodně špatného kopírování Greengrassových Bournů...

      Hlavní duo ale bylo ok.
  • Tak pokud má ten film stát na tom kdo bude hrát hlavního hrdinu tak je jasné že to nedopadne dobře:)

    Nevím jestli muže vubec film překonat hru. Zatím se to nepovedlo nikomu. Ono je to daleko težší vtahnout tak do děje bez přímeho zapojení. Spíše bych udělal něaký serial z herního prostředí :)
    • Amylee.Anderson
      Hodně záleží na tom, kdo hraje hlavního hrdinu...
  • Cahir
    Trochu mě překvapuje, že takový áčkový herec se nechal uvrtat zrovna do filmu podle hry...
    • MickeyMutant
      Uvrtal se do toho sám, protože to chce koprodukovat, jinak by se tomu asi obloukem vyhnul.
      • Cahir
        Teď jsem se dozvěděl... Že by fanda série? A nebo má chalpec pod čepicí a ví, kde se dá dnes slušně nahrabat??
  • Phillios191
    A Mafii nebo Half Life nezfilmujou....
    • A já jsem za to jedině rád, to by byla taková sr@čka...
      • Phillios191
        Dobře, tak HL... :D
    • proč bys chtěl zfilmovat mafii? dyť to má větší hodnotu, jak film... máš tam známé herce (nebo aspon dabing), pořádný příběh a skvělou atmosféru. to ti 2hodinový film nedá...
      • Vždycky jsem tvrdil, že Mafia (jednička) je skvělý interaktivní film s výborným příběhem, atmosférou, hudbou atd... proč filmovat klenot "znovu"? *1*
        • :D jo, přesně to si myslím taky :)
    • tak filmy podle her stejně většinou za moc nestojí *15*
  • Ale Desmonda bude hrat Adam Sandler ne? :)
    • To by ten film za něco stál takže ne.
      • Michael Fassbender je daleko lepší herec(roli Davida zahrál perfektně) než "komediant" Sandler
        • Jenze ve hre Desmond vypada uplne jak Adam Sandler, tak by ho mel hrat :)
          • Jazz
            Ne, měl by ho hrát tento: http://www.thegreekz.com/gallery/files/3/5/6/4/5/9/francisco_randez6.jpg
            • to Robotron3 : Nejdřív z tebe vypadne Adam Sandler a následně csdf, na tebe člověk fakt nemá slov, takový ještě neni. *5*
            • Jako ze Desmonda delali primo podle tohohle chlapka? Ale herec to asi moc neni, nebo aspon csfd mlci :)
            • Jazz
              To, že je to herec jsem ani nevěděl, ale hlavně je modelem právě Desmonda. *4*
            • Cahir
              Tvůj oblíbenej "herec"?
              Vypadá spíš na hvězdu takových filmů, kde mu nesekundují herci formátu Fassbender, ale spíše Assbender...
            • Asi tak *1*
        • Sandlerova slava uz davno pohasla.
      • *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit