Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tyjo tak už nám leta PC umírá až nám nakonec totálně chcípnou konzole a bude jen to PC *1*
    • Ono nam PC nekdy zacalo umirat? Spis nam nekdo zacal umele rvat konzole a stejne se to moc neujalo, PC nic nenahradi, variabilita i vyuzitelnost nejen na hrani je bezkonkurencni.
  • Vlastne po vsech tech letech kecu o vyjimecnosti, prisli na to, ze PC je lepsi koncepce a chteji vlastne z tech konzoli udelat dalsi PC.
    Akorat se budou prodavat pod hlavickou XBOX PC, tak jako se prodavaji HP, ACER atd.
    • Já myslím že už jim konečně došlo, že tuto generaci konzolí projeli na celé čáře a že už to nezvrátí, proto vymýšlejí šílené nápady aby něco trhli když XOne je v háji. Ta firma je poslední dobou naprosto zoufalá se zoufalými nápady....
  • A proč vlastně potřebují HW upgrady Xboxu? Stačí přece aby už konečně zapnuli ten jejich obrovský výkon 300 000 serverů v cloudu a mají výkonu na rozdávání blázni. Dělají z lidí akorát pitomce...
  • Já bych to shrnul následovně: hlavní předností konzole (a v tom mi dá každý konzolista zapravdu) je jednoduchost, tzn. koupím, dám do kouzelné krabičky (konzole), nainstaluju a hraju. Nestarám se o kompatibilitu, ovladače, nastavení, prostě to tam dám a hraju. Tímhle "geniálním" krokem, který chce MS zavést, popře a neguje absolutně všechny výhody, které dodnes konzole měla. Jinými slovy, konzole naprosto nestíhá tempo a je jednoduše zastaralá. Tento zoufalý krok chce udělat zastaralou konzoli konkurenceschopnou k PC. Což se bohužel nikdy nepovede, protože PC platforma určuje standardy a jen díky PC jde pokrok stále dopředu a hry vypadají lépe a lépe. naopak konzole vývoj velice brzdí, protože se na ně musí brát stále ohled vzhledem k milionům majitelů kouzelných krabiček. Další věc, které se opravdu směju jsou ty vyměnitelné moduly - jako že je to jednoduché a rychlé. Někde jsem to tady v diskusi níže četl. A výměna komponentu u PC není rýchlá a jednoduchá? Odšroubuju postraní kryt, vyšroubuju grafiku/HDD/zvukovku/chladič, vyháknu ze slotu, nasadím novou věc, zašroubuju, pak kryt a heureka! Operace na 5 minut. Slot je slot, nic jinýho do něj nenarveš. Insatalace ovladačů na nový "modul" bude probíhat i na těchto konzolích pomocí updatu. Jaký je teda rozdíl? Dva šroubky? Celé je to holý nesmysl a zavání mi to jen vyvolat potřebu kupování modulů a tím vydělat, nic jiného. Zoufalost, jelikož je konzole prostě zastaralá, nemusíme vůbec zmiňovat, to je evidentní.
    • Psychotic
      Však si z toho také konzolisti po celém světě dělají srandu. Xbox se místo her zaměřil spíš na multimédia a Microsoft neustále kecá o tom, že se bude přibližovat k PC, a to možná i se svými exkluzivitami... proč by si proboha někdo kupoval X-Box?

      A já si ho fakt koupit chtěl - myslel jsem, že kvůli špatnému startu se budou snažit zachránit, co jen jde, třeba zlepšováním služeb, novými exkluzivitami, atd., tak jako Sony po špatném startu PS3... A ono nic. Právě naopak, oni důvody ke kupování X-Boxu ještě mažou! Člověk jim chce narvat své peníze do chřtánu a oni jako by je ani nechtěli.

      K těm blbostem o "brzdění vývoje" a "určování standardů" atd... se ale raději vyjadřovat nebudu.
      • Protože to jsou už jen zoufalci a zoufalá firma. A toho zfetovanýho hnusnýho šaška co jim ten Xbox šéfuje by měli okamžitě vyhodit, je to ještě větší tragéd než ten minulej...
    • A to tvoje pc uz je taky zastarali prosimte,za vcerejsek ,co sis koupil novou grafarnu,uz jsou na pultech dve novejsi a lepsi,s efektama,co tva uz par hodin stara nezvlada,hold jak na bezicim pase *1* .Za chvili uz u pcka dostanes grafarnu s hrou,jinak ti to nepojede.Viz treba far cry primal *3*.Kde jsou casi voodu karet. *6*
  • Ať ten Xbox rovnou vydaj na DVD pro Windows xD
  • Co to v tom Mrkvosoftu hulej za špeky? To musí bejt hustodémonsky krutopřísnej matroš, jinak to snad ani není možný. A ten jejich slizkej šéf Xboxu je snad totálně zhulenej, jinak by nemohli dělat úplně všechno pro to, aby značku Xbox už totálně zadupali do země... *8*
  • PanS
    Boj v téhle generaci prohráli, tak se zoufale snaží udělat z konzole PC... *15* Takhle se jim na XbOne vykašle ještě víc lidí než teď, když se skoro všechny exkluzivity vydávají i na PC. Já budoucnost vidím spíš tak, že lidem bude stačit mít PC a PS4, na které bude vycházet 99 % herní produkce.
  • Dokud se nevytasí s konkrétní věcí nemá smysl tu mlátit prázdnou slámu. Dneska už je zcela běžné, že je v domácnosti počítač i konzole a pokud někdo vymyslí systém, že si koupím jednou jednu hru a zahraju si ji na počítači i na konzoli sedmé, páté nebo desáté generace.. tak pro mě ztratí veškerá konkurence smysl, protože to je to, co mi teď nejvíc chybí. Konzole jsou sice už cenově přijatelné, ale co si budeme povídat technologicky rychle zastarávají a životní cyklus jak tu někdo uvedl 3-5let je nesmysl PRÁVĚ bez zpětné kompatibility her. Upřímně když mám nakoupíno xy her na konzoli A1 tak se mi moc za tři roky nebude chtít kupovat novou konzoli A2 protože na ní nebudu mít co hrát (což byl prakticky první rok problém dnešní generace konzolí).
  • ani tohle vam panove prodeje Xboxu moc nezvedne...
    je to konina...to uz verim spis tomu,ze nova generace konzoli prijde drive nez se puvodne planovalo
  • TVL oni chtěj z konzole udělat PC ?D tak tohle už je hodně nářez :) Díky bohu že jsem se před koupí konzole nové generace rozhodl pro koupi PC sice za trojnásobnou cenu , ale za to za co jsem zaplatil mám grafický nevím jak to napsat slušně abych to mohl zveřejnit .. dejme tomu nářez .) na dlouhou dobu . :) konzole se chlubí tím že paříte na gauči .. Smích stačí koupit Xone gamepad a máte to samé . Xone se chlubí Titulovkama .. Hehe Forza a qantum break se řítí na PC . A nakonec .. Máte konzoli ?? Tak co si ješté nedokoupit nové komponenty aby vám hry šlapaly aspoň jeden rok na stejné úrovni jako na PC .. Sorry lidi zním jako klasickej PCčkář ale od ps one jsem měl všechny generace konzolí od sony a na microssoft mám úplně stejný názor.. Zbytečná investice .. To co vám proteče na konzolích se vám v pc vrátí v mnoha směrech .. a ne jenom herních ... Zdarec
    • Ještě abych upřesnil svůj komentář tohle platí pro lidi kteří hledají ve hrách hlavně kvalitu .) a ne je mi jedno jak to vypadá .

      Zas.... klávesnice .. vypadlo mi -w

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit