Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Jedinej rozdíl je monitor - televize. Kdyby Xbox zrušili úplně, tak v tom nebude rozdíl. S kamarádama hrajeme každej pátek Mortal Kombat na počítači s xbox ovladačema, pc zapojené v 3D televizi a je to pecka.
    • Podobne. A k tomu rôzne závody a iné blbosti. A keď chcem hrať rpg alebo stratégie tak idem myš a klávesnica.
  • a co jsem rikal nedavno o zkraceni cyklu? ha, rikejte mi odted sibyla *1*
  • Mě stačí, když mi dají NHL nějakej ten Box a Skate 3 na PC a budu moc rád :)
  • Myslím si, že si tímto prohlášením Microsoft vyšlapuje cestu k nedávnému patentovanému modulárnímu PC. Tedy příští konzole bude z modulů, které se půjdou vyměnit.
    Tato cesta má podle mne budoucnost, protože i dnes jsou lidé, kteří vlastní konzole, kteří jsou schopni říci, že jejich konzole z před pěti lety má lepší výkon než dnešní PC.
    Pro takovéto lidi bude ideální, že jim třeba po třech letech co budou vlastnit konzoli řeknou tento modul je výkonější než tento modul. Buď si ho zakoupí a budou mít lepší hardware nebo ne.
    Navíc moduly se jen zacvaknou do sebe, takže montáž zvládne i méně inteligentní šimpanz.
    Je to podle mne opravdu posun ve světě konzolí. Získají tím delší životnost, zpětnou kompatabilitu, lehké prostředí pro vývojáře ...
    Teď jen ať se Microsoft zase nepředvede, jako například u Games for Windows. *16*
    • Mi řekni , že to co jsi popsal nesedí právě na klasická PC ...
      Modulární konzole je IMHO blbost , pokud chce zůstat konzolí . Dokážu si představit specifické zařízení jako kamera s mikrofonem , svítící tyčky do ruky a svítící pistole , klávesnice a myš je také takové one way rozšíření ... OK kdo chce kupuje , ostatní to mít nemusí - tituly co to používají nejsou mainstream .

      A pak přijde XOXOsoft a řekne konzoli si budete skládat ! ... a všechny výhody a především unifikovanost platformy je ... :D XOXO . Mám PC a mám konzoli - Ostatně proč nemít konzoli , když za cenu jedné lepší grafické karty mám vystaráno na 4-5 let ?
      PC je super , ale o PC koncept fakt nestrojím , tu nenasytnou krabičku mám vedle stolu pátým rokem a když si odmyslím hry ... proč chtít vlastně upgrade na PC ? Není důvod . A stejný nezájem žene Microsoft , Nvidii i ATI k tomu aby na zákazníky tlačili ...... Mají smůlu ;)
      • "Mi řekni , že to co jsi popsal nesedí právě na klasická PC ... " Nesedí!
        Aby si člověk sestavil PC potřebuje znalosti, aby si sestavil modulární PC potřebuje jen ruce(někdo to dá i nohama).Pokud jsi to nikdy neviděl, tak jsou to krabičky, které na sebe nacvakáš. Nemusíš znát nic a přesto může udržovat HW blízko aktuálnímu. Spousta lidí s konzolí netuší co je to procesor, grafika, GB, MHz ... nepotřebují to.
        A pro tyto lidi je modulární PC. Ono konzole není nic jiného než PC bez možnosti upgradu. Modulární PC tuto nevýhodu zmenšují. Pořád to může být HW a SW uzavřený ekosystém.
        • Co asi bude v te krabicce, o ktere mluvis jako o modulu?
          Mimo klavesnici, joypadu, mysi? Zrejme vse ostani = kompletni PC
          Maximalne tak tlacitko ON/OFF se nebude muset menit.
          • Práveže luDra to vysvetľuje dobre lebo keď bude len pár modulov ktoré ti budu vždy pasovať do tvojej krabičky a zabezpečí sa aby to tam šlo dať iba jedným spôsobom je to lepšie ako študovať akú dosku na aky socket a aké ramky a aký silný zdroj a ako to tam dať. Takto prídeš do obchodu povieš že chceš modul grafickej karty pre danú konzolu novej generácie a dostaneš to co tam bude pasovať a bude fungovať. Proste sú ľudia čo si pc nezlozia sami a ked si ma kúpiť hotovú zostavu tak je moc drahá a vráti sa ku konzole. A kompatibilita hier by bola aj na starý hw len na nižšom rozlíšení alebo detailoch. A to by hra detekovala automaticky o aký hw sa jedná. Dokážu to detekovať PC pri toľkých kombináciách tak prečo nie konzola o 3 moduloch. A stačilo by možno meniť len grafický modul a možno raz vymeníš modul s cpu či ramky.
            • S opičakom zaspávaš každý večer v posteli. Ja mám pc poskladaný a diely pozháňané po bazaroch a nieje problém. A keby som chcel Apple tak si ho kúpim. Ja som len popísal koncept ktorý by určite menej technicky zručný ľudia ocenili.
            • Opičky a opičáci .... Vypadá to že prostě chcete jen svůj Apple ;) Blbuvzdorné PC s tajemnými boxíky , které nezničíte ... a Přitom PC koncept vzešel z podobného ideálu jen o několik desítek let před tím :/
          • A co je v konzoli? Stejný HW jako v PC. Tady nejde o to co je uvnitř, ale o montáž!

            Modulární PC: Vycvaknu modul a nacvaknu nový. Max. dvě minuty žádný stres.

            Upgrade aktuální konzole: Rozšroubovat, rozebrat, vyndat, nandat, zadělat a zašroubovat a modlit se abych něco nezapomněl, nezničil chlazení atd...!
        • Si teda myslím, že lidem, kteří nevědí co je procesor, grafika, GB, MHz bude totálně buřt co je modul, bo nebudou tušit, k čemu to je...
          Hele věř, že PC si sestáví průměrně inteligentní člověk za pár minut včetně výběru komponent. To o co se snaží MS, tedy něco podobného těm "modulárním PC", naprosto podkopává principy konzolí, což znamená zapni, hrej a nestarej se o nic dalšího. Nuž nechme se překvapit. Raději ale budu nadále šimpanz sestavující PC *4*
          • Ehm koupí si krabičku sestavenou ze čtyř označených krabiček = konzole.Pak jim nabídnou, že mouhou vyměnit jendu označenou krabičku v té velké krabičce skládající se ze čtyř označených krabiček a budou mít lepší výkon.

            Před měsícem se jeden konzolový člověk v mé blízkosti rozhodl, že si postaví PC. Do té doby měl zkušenost jen s Notebookem. Po roce přesvědčování, že notebook neupgraduje, aby z toho byl herní stroj se semnou přestal bavit.Inu vydal se na nákup.Desku měl se socketem 1151, DDR4, koupil procesor na 1150 a DDR3.Procesor zničil a když ani silou nenacpal ramky do desky, tak mě zavolal a další komponenty byly taky parádní, skříň s noname zdrojem apod... Plusové body jsem mu dal, že vše měl pro Intel. Takoví lidé stále existují a právě pro ně je ideální konzole.Modulární konzole jim dá šanci k pocitu,že si něco složili a přitom se nemusí nic učit.

            A nepotkopává to nic, protože pořád budeš mít jednu konfiguraci a řekněme za 3 až 5 let vyměníš grafický modul. Když si všimneš, tak na PC taky upgraduješ hlavně grafiko, protože procesory jsou v dnešní době hodně popředu s výkonem a jediné co se mění je jejich energetická náročnost. Stačí udělat konzoli se silný či průměrným procesorem a výměným grafickým modulem. Pořád je to uzavřený HW a SW ekosystém = konzole.
  • MS je zoufala firma a na co sahne, tam nic neroste. Mobily, Xbox, OS. Stačí se kouknout na novy interface z XO, to je naprosta, neprehledna hruza. Tohle delala SW firma? Sony jako NE SW firma, má inteface daleko prehlednejsi. Lzi o DX12, cloudu snad nema cenu ani komentovat.
  • PanS
    Boj v téhle generaci prohráli, tak se zoufale snaží udělat z konzole PC... *15* Takhle se jim na XbOne vykašle ještě víc lidí než teď, když se skoro všechny exkluzivity vydávají i na PC. Já budoucnost vidím spíš tak, že lidem bude stačit mít PC a PS4, na které bude vycházet 99 % herní produkce.
  • A proč vlastně potřebují HW upgrady Xboxu? Stačí přece aby už konečně zapnuli ten jejich obrovský výkon 300 000 serverů v cloudu a mají výkonu na rozdávání blázni. Dělají z lidí akorát pitomce...
  • ani tohle vam panove prodeje Xboxu moc nezvedne...
    je to konina...to uz verim spis tomu,ze nova generace konzoli prijde drive nez se puvodne planovalo
  • Vlastne po vsech tech letech kecu o vyjimecnosti, prisli na to, ze PC je lepsi koncepce a chteji vlastne z tech konzoli udelat dalsi PC.
    Akorat se budou prodavat pod hlavickou XBOX PC, tak jako se prodavaji HP, ACER atd.
    • Já myslím že už jim konečně došlo, že tuto generaci konzolí projeli na celé čáře a že už to nezvrátí, proto vymýšlejí šílené nápady aby něco trhli když XOne je v háji. Ta firma je poslední dobou naprosto zoufalá se zoufalými nápady....
  • Takze nejdriv vykuchaj PC a udelaj s velkou slavou konzole.
    A ted budou upgradovat konzole a s velkou slavou z toho udelaji PC.
    Ja si naopak myslim, ze tam nehuli....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit