Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus
    Upřímně? Jsem rád, že se tohohle nedožiju. Fakt jo. V Návratu do budoucnosti 2 mě to bavilo, ale jinak zůstávám u prvního System Shocku a Deus Ex *3*
  • Těším se jak reklamy začnou vyjíždět zpod gauče :D Ale projekt se mi líbí :)
  • Corvus
    Mě osobně by z toho bavilo akorát to zvíře. Žádný uklízení bobků, žádné kupování granulí a konzerv a když člověka nas***, tak ho prostě vypneš *4* A mít po boku třeba takovýho jaguára... *1*
    • Asharak
      Udělat si Dinopark a vybírat vstupné, oh yeah *8*
  • Chim
    Všichni jste ale zapomněli na jednu důležitou věc, totiž že: "Budoucnost patří aluminiu!"
  • Chim
    Zázrak... Futúrum lidstva... Už dnes vidíme ty světlé zítřky blížící se budoucnosti...
    • jo jo takové světlé zítřky budoucnosti jako v Terminátorovi
      • Chim
        Jo jo, dneska ráno nám to dělalo topinky k snídani, a už zítra večer ti to bude stát u dveří s otázkou: "Hledám Johna Connora, je doma?"
  • Micromachines!
    Uz se tesim jak si drahu postavim z toho co doma najdu, kdepak virtualni pravitka a tuzky, ale realny pravitka a tuzky! :D
  • Uz jsem starej. Nevreil jsem, ze zfotrovatim, ale stalo se to. Vubec po tom netouzim a svuj zivot s podobnymi hrackami nechci spojovat, takze se mi deti a vnuci budou smat
  • walltar
    No nevím, ale pokud to má mít vlastní výpočetní jednotku v sobě... Tak jaký to asi zvládne rozlišení?

    Když si vezmu, že Rift potřebuje hodně výkoný GPU jenom pro 1080p ... a 1080p není pořád použitelný. Tak co chcou dělat s tímhle?

    Možná pokud by se výkoné PC použilo ke streamování... ale tam zase narazí na problémy s datovým tokem a latencí.

    Spíš bych řekl, že to je ukázka technologie, která půjde za pár let, ale pochybuju že to budou mít funkční dneska. Každopádně nechám se překvapit co jim z toho vyleze.
    • Keyz
      Určitě tam půjde přichytit externí GPU aby to zlepšilo výkon.
      Z každé strany si tam dáš nějakou GTX 980 a bude to *15*
      • walltar
        Jo a v zimě to bude příjemně hřát ... *1*
        • Keyz
          A pak že jsou v MS hlupáci. Mají to prakticky vymyšlené. *1*
  • R.I.P real life
    • Proč, já si dokážu reálně představit využití v práci... a docela by se mi to i líbilo .)
    • Chim
      Nemusí to tak nutně být. Samozřejmě pokud to má sloužit jen k zábavě a pobavení běžné populace, tak je to samozřejmě v p*deli a nechť pak zdegenerované lidstvo ochraňuje matka příroda, špagetové monstrum nebo jiná entita.
  • omg stačí že už dnes někteří lidi nerozeznají realitu od fikce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit