Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • od mediální masáže a tuny keců před vydáním x-box one bych microsoftu nevěřil ani slovo...dokud neuvidím neuvěřím
  • MidnighT91
    The Machines od Hewlett Packard jsou skutečná budoucnost a o tom se tu nepíše http://www.hpl.hp.com/research/systems-research/themachine/
  • Johnny
    Myslim že hlavní tahák tohohle bude sledování p0rna :D jinak tu cenzuru tady dělal fakt nějakej kr€ten
  • Hololens používal běžný uživatel Windows 10.
    Windows 10 bude obsahovat poplatky, vsadím se že to udělají exluzivní pro Win 10 na Direct 12 jim sere pes, tak potřebujou lidi dostat na Windows 10 jinak.
    • Spades
      DX12 je daleko větší tahák jak VR. Už jen z toho důvodu, že si DX12 hry na Win8 prostě nezahraješ.
      Navíc máš zdarma update z 7 i 8 na 10, tak proč by si potřeboval důvod přejít, když důvod je jen to, že budeš mít zdarma novější verzi OS?
    • no kto by to bol cakal. ja som myslel ze microsoft chce aby vsetci ostali na Xp a 7,8,10 robia zo srandy...dmnt
      • panebože, vždyt já jsem Neřekl nic jiného že podle mně je Holelens to cím, chcou donutit lidi kpřechodu na Win 10 když na Direct 12 se jim každý vysere.
        • ano urcite to bude hlavny tahak windowsu omg. hololens budu ako kazdy VR minoritna vec tak ako tym chcu donutit ludi k prechodu na win10?:D myslis ze hololens sa bude predavat po milionoch ako windows?
  • jn amerika je zeme kde se již dneska maji lip než zítra... nebo včera?
  • budou to nadale vyvijet testovat a nakonec zjisti ze v realnem zivote je to totalni picovina jako googlglass a odpiskaj to uplne stejne
    • v realnom zivote? lenze toto si nezoberies von a do mesta ako google glass. zahras si stym hodinku a odlozis to. to co si napisal mozem tvrdit aj o konzolach
      • vyvoj google glass tento tyden googl ukoncil takze zadne googl glas si von nezobieres
        • uz jsem to tu psal, ale zopakuju. CR firma vylifrovala cca 300 000 ks jednoho hl. dilu na google glass. Takze to rozhodne neodpiskali
        • Spades
          Zažádal bych o citaci.
          • toje tak kdyz si lidi prectou jen polovicku... nebo jako pravdepodobne v tomto pripade vytrhnou neco z kontextu protoze se jim to hodi do kramu... a nebo oboji :)

            Google ukoncil vyvoj google glass jako projektu sve vyzkumne divize a predal to do divizi zabejvajici se komercnima projektama (ted mne nenapada jak to rict lepe) ... ted bude teda nejakej cas ticho po pesine a pak z toho vyleze normalni komercni produkt... plno lidi si totiz neuvedomuje ze google glass ac se prodava(l) je ekvivalent DK oculu... koupit se to da(lo), ale neni to komercni (nebo spise spotrebni) produkt...
    • Asharak
      A pak s tím přijde Apple *5* *15*
      • apple zadny appleglass nema ten prijde v roce 2015 s hodinkama co se musej kazdy den nabijet ale budou hrozne FREEcooliN
  • Coffin.Corner
    Není pravda že Google ukončil vývoj Glass, pouze ukončil prodej v současné formě a převedl je na jinou divizi, která má dotáhnout prototyp do plnohodnotného komerčního výrobku.

    http://technet.idnes.cz/konec-google-glass-0nd-/hardware.aspx?c=A150116_110942_hardware_vse
    • Ceska firma delala asi 300 000 kusu jednoho duleziteho dilu a uz se to vylifrovalo, kdyby to nekoho zajimali *7*
  • I Never Asked For This.
  • Jack1947
    3tí adept na 3D virtuálno? Hmm, spíše se snaží trochu přiživit na úspěchu OR a ještě přidat nějaké vlastní funkce navíc. Tohle bude hlavně pro lidi co budou mít ještě před vydáním W10... opět je zbytečné soudit dne před večerem ale hlavně aby se mrkvák nedostal z pc do obýváků a nestal se tahounem konzumní zábavy z gauče. Je to moderní ale přeci jenom by to mělo zůstat na pc a né se sunout mezi všechny sféry zábavy.

    Každým pádem to může zajít ještě dál daleko za hranice běžného 3D... no uvidíme co o tom budou psát první testeři až to bude v objehu, vidím to jako takovou srandu. Ta se ani OR nemůže rovnat leda koukat hezky z země na něj. To je tak všechno.
    • No upřímně si nemyslím, že tohle je zařízení na zprostředkování 3D virtuální reality. Dokonce si myslím, že ten Minecraft tam byl jen aby to trošku zaujalo hráčskou základnu.

      Já v tom vidím potenciál "Stopařova průvodce po galaxii" pro domácí užití.

      A jak jsem psal níže, pracuju často s 3D modely a mít možnost si ten díl takhle trošku vždy "osahat" by bylo prostě skvělý *3*
  • to je jedna z nejubozejsich veci co jsem videl za dlouhou dobu
    • Asharak
      Tak takhle závistivý komentář jsem taky dlouho neviděl *1* jk jen další do historie internetu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit