Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevidim duvod, proc by nemohl existovat cross-buy her pro pc a ps4. To je zalezitost ciste obchodni, nikoliv technicka.
  • XorxoxTalarius
    Vydvat se cestou Applu je hnus, jeste ze mam Windows 7 a budu mit xy let klid ...
    • Keyz
      Pořád to je otevřený systém oproti applu, kde nic neuděláš bez spešl bílého kabelu který má spešl koncovku ale jinak je naprosto stejný. Natož tam něco kopírovat a nepoužít iTunes atd.

      Jestli to nechají pořád otevřené a ty OS budou mít ovládání vhodné pro platformu kde to budeš mít, tak to je dobrý.
    • Rozluč se s DX 12
      • No to nam vsem utrhne zily, ze nebudeme mit DX12. Hlavne tech her o ktere prijdeme, ze? Dnes uz je kazda hra DX11. Moment, neni, vetsina se drzi DX9. No tak nic.
        • ten pokus M$ forcnut DX12 len na Win10 sa im nemusi vyplatit. Imho ja zatial tiez planujem ostat na win7 a s AMD grafikou a nastupom mantle (v co dufam) tak nejaky DX12 mi bude sumafuk (treba si uvedomit ze prve ciste DX11 hry vysli kedy? minuly work? Wolf, sleeping dogs? pure DX12 budu kedy?). Hlavne s win7 budem mat OS ktory budem mat pod kontrolou a nebude to "cloud OS" nonsense

          Ak by nahodou mantle zlyhal tak furt je tu moznost ist cestou linuxu a XEN virtualizacie kde si win10 startnem len ked pojdem hrat konkretnu hru. Pripadne XEN mozno ani nebude treba kedze stale viac velkych enginov pridava linux podporu (aj mantle). Cize si myslim ze toto docela oslaby poziciu WIN hlavne ak M$ bude stale tlacit na pilu s hlupotamy typu "cloud OS"
    • V čem jsou sedmičky lepší než desítky? To by mě vážně zajímalo :-)
      • treba v tom ze kdyz chces udelat takovou zakladni vec jako vypnout PC nemusis carovat mysi v pravem rohu a pak se 3x proklikavat k vytouzenemu vypnout/restartovat.... vylozene DMNC dotykove ovladani na desktopu
        • Tak si stáhni 8.1 ty kouzelníku. Vypnutí PC je otázka vtěřiny a je to asi tak stejně "náročný" jako u těch win 7.
          • To určitě, 8.1, žádný přínos.
        • ba ne, v desitkach je vypinaci tlacitko integoravne do start menu, drivejsi charm bar uz na w10 neni. Obcas zmatene smatram mysi v pravem dolnim rohu, ale ocekavana akce se nedostavi. Kazdopadne alt+f4 funguje vsude, dmnc je pouze lidska neznalost a zaslepena kritika
  • KIMCID
    další důvod proč si koupit ps4 *1*
  • Už čekám nástup zdejších tmářů, kteří tu budou tvrdit, že je to na nic, že je to krok zpět atd. *7*

    Propojení všechn MS platforem jediným operačním systémem je věc velmi dobrá ačkoli hodně náročná a já velmi doufám, že se jim to podaří. Ostatně o tomhle propojování platforem se ví od té doby, kdy ohlásili Win 10, takže už poměrně dlouho. Tohle je primární úkol Win 10.
    • Jestli je to dobre nebo ne se teprve uvidi. Snaha sjednotit win8 a tablety mela spise katastrofalni dopad.

      Tve tvrzeni, ze specializace je spatna a uniformita dobra mi zavani zaslepenosti. Ja v tom vidim spoustu rizik a moznych negativnich dopadu.
      • Specializace OS je špatná. Proto se snaží vývojáři dosáhnout sjednocení.

        Zpátečníci vidí rizika, negativní dopady. Já vidím pozitivní možnosti - neřešit platformu a OS. Prostě mám jeden účet a ten využívám na řadě zařízeních bez většího omezení. Irituje mě ta tvoje specializace, která k ničemu rozumnému nevede...
        • unifikace je bullshit. Dalsi "skvely" napad bude co? Unifikovat auta a mat jeden univerzalny model ktory bude dobry na vsetky ucely vsak? Taky univerzalny nakladiak namiesto bezneho sedana to bude fakt terno.

          Unifikace je B$ pretoze ta bude limitovat platforma s najnizsim moznym vykonom. A aj tak si myslim ze ta tvoja "unifikace" je vlastne len zabalena specializacia, pretoze tipujem ze bude zvlast kernel pre ARM, pre x86 atd a podobne. Takze bude akurat jeden giant messy OS ktory sa bude tvarit univerzalne ale bude aktitovat moduly podla toho na akej platforme bezi. V com je ta zavratna vyhoda?

          Co sa gamingu tyka tak to je imho blbost, pretoze touto "unifikaci" riesia game enginy, hlavne tie nove ktore supportuju win/linux atd. A to ci to pojde na tabletoch alebo telefonoch who cares? Serioznu hru na takej platforme mat nemozes pretoze logicky nikdy nemozes mat na tabletoch atd porovnatelny vykon s PC kde mas "unlimited" zdroj energie.

          btw neviem o akom ucte tu hovoris, spojenie xbox a win uctov? Na to ti treba "unifikovany" OS? Co je to za nezmysel? (vid steam).
          Mna irituje tvoja unifikace pretoze nevidim ze by k necemu rozumnemu vedla.
  • chore, ak to prepoja potom uz nic nebude branit tomu, aby na pc neoptimalizovali ovladanie na K+M, vsetko bude na packovace
    capcha: FUQ *1*
  • Super, nebude potřeba Xbox, postačí PC+PS4.
    • Prave proto to podle nikdy nebude dotazeno do nejake realne pouzitelne podoby. Byla by to sice uzasna konkurencni vyhoda, ale opravdu by uz pak nikdo nepotreboval XBOX. :)
      • A co si dáš pod TV? Budeš tam tahat počítač, jak tu v jiném tématu tvrdili HW analfabeti?

        MS to má dobře promyšlený a každý, kdo se trochu zajímá, musí poznat výhody. Otázkou je, jestli se jim to povede. Mám obavy.
        • Ty kteri maji narozdil od tebe aspon pulku mozku, si k ty televizi natahnou kabel. Nehlede na to, ze drtiva vetsina PC hracu vazne na hrani packy nepouziva, a tudiz potrebuji stul na nem klavesnici a mys, coz se pred TV do obyvaku dava dost blbe.
        • slysel jsi uz nekdy o widi? Intel Wireless Display...ma to kazdej Intel Core procesor *3*
        • XorxoxTalarius
          No nevim jak ty, ale ja to treba resim natazeni HDMI kabelu z PC do TV, pripadne to muzu propojit pres VGA a pocitac muzu mit klidne v jinem pokoji :D
          • To už se tu řešilo v jiném článku. Tahej si VGA (ROFL) nebo HDMI. Tvoje věc.
          • A cim budes ten pocitac ovladat?
        • Mno ja mam treba televizi misto monitoru. Tak mi prosím objasni jakou ma pro me vyhodu dalsi krabicka u druhe televize, opravdu by me to zajimalo.
          • Bože ty si chytrák. Psal jsem někde, že je to pro všechny? Ty si tak chytrý, že máš místo monitoru PC. Takže pro tebe to zjevně není, takže to není pro nikoho? Kde se tady berou ty chytráci by mě fakt zajímalo. Hlavně u HW článků se tu roztrhl pytel s naprostými ignoranty. *7*
            • oprava: Gz jsi frajer.
            • Porad jsi mi to neobjasnil. Ocividne tvoje inteligence neni dostacujici na to, aby jsi zvladl odpovedet na jednoduchou otazku a kdyz ti dojdou argumenty tak se to snazis zamaskovat ubohejma urazkama. Gz jsu frajer.
  • Vojta_Ilavsky
    PC s W10+Gamepad na Xko+Mobil=Ideální Kombinace
    • Keyz
      Pak vše chytne jeden virus a budeš mít vše v pr...
      • Pochybuju ze na PC, Xbone a telefon s mobilnima windows bude fungovat jeden multiplatformni virus....
        • Proč? Má být 1 OS na všechna zařízení.
          • Zekto pls...
          • Jo jasně, program zkompilovaný pro x64 architekturu pojede na ARM procesoru :D
            • Oni uvádějí, že chtějí 1 OS a 1 vývoj aplikace na všechny platformy. Pokud se to podaří, tak by měla ta samá aplikace fungovat víceméně stejně na PC jako na mobilu. Tak to prezentují od počátku. Nevím, jak to udělají, ale když to udělají, pak není problém napsat multiplatformní virus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit