Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super, nebude potřeba Xbox, postačí PC+PS4.
    • Prave proto to podle nikdy nebude dotazeno do nejake realne pouzitelne podoby. Byla by to sice uzasna konkurencni vyhoda, ale opravdu by uz pak nikdo nepotreboval XBOX. :)
      • A co si dáš pod TV? Budeš tam tahat počítač, jak tu v jiném tématu tvrdili HW analfabeti?

        MS to má dobře promyšlený a každý, kdo se trochu zajímá, musí poznat výhody. Otázkou je, jestli se jim to povede. Mám obavy.
        • Ty kteri maji narozdil od tebe aspon pulku mozku, si k ty televizi natahnou kabel. Nehlede na to, ze drtiva vetsina PC hracu vazne na hrani packy nepouziva, a tudiz potrebuji stul na nem klavesnici a mys, coz se pred TV do obyvaku dava dost blbe.
        • slysel jsi uz nekdy o widi? Intel Wireless Display...ma to kazdej Intel Core procesor *3*
        • XorxoxTalarius
          No nevim jak ty, ale ja to treba resim natazeni HDMI kabelu z PC do TV, pripadne to muzu propojit pres VGA a pocitac muzu mit klidne v jinem pokoji :D
          • To už se tu řešilo v jiném článku. Tahej si VGA (ROFL) nebo HDMI. Tvoje věc.
          • A cim budes ten pocitac ovladat?
        • Mno ja mam treba televizi misto monitoru. Tak mi prosím objasni jakou ma pro me vyhodu dalsi krabicka u druhe televize, opravdu by me to zajimalo.
          • Bože ty si chytrák. Psal jsem někde, že je to pro všechny? Ty si tak chytrý, že máš místo monitoru PC. Takže pro tebe to zjevně není, takže to není pro nikoho? Kde se tady berou ty chytráci by mě fakt zajímalo. Hlavně u HW článků se tu roztrhl pytel s naprostými ignoranty. *7*
            • oprava: Gz jsi frajer.
            • Porad jsi mi to neobjasnil. Ocividne tvoje inteligence neni dostacujici na to, aby jsi zvladl odpovedet na jednoduchou otazku a kdyz ti dojdou argumenty tak se to snazis zamaskovat ubohejma urazkama. Gz jsu frajer.
  • Jestliže mám herní PC tak na co ještě konzole? Konzoli jsem si koupil, právě kvůli tomu, že se mi UŽ nechtělo již investovat do herního PC. Podle mě to využije málo lidí.
  • nikdy me neprestane udivovat, jak prirozeou vec (ze si si koupim produkt, tak snad bych ho mel mit na vsechna zarizeni) dokazou korporatni loupeznici prezentovat jako prevratnou a bohulibou novinku

    asi jako kdyz apple rozjel tu kategorii zaplat jenom jednou a hraj v jejich storu
  • Nevidim duvod, proc by nemohl existovat cross-buy her pro pc a ps4. To je zalezitost ciste obchodni, nikoliv technicka.
  • cross-buy je samozrejme jen cast celeho sjednoceni, dalsi veci je cross-play, tedy jednak spolecny mp pro xbox a pc a druhak (tim si nejsem 100% jisty) rozehraju hru na pc a kdykoliv pozdeji budu mit moznost pokracovat na xboxu - alespon takhle bych si to predstavoval :)

    A nebojim se, ze by tahle vec zabila xbox a vsichni parili jen na pc, to je mozna nase domena, ale v zapadnich zemich je prece jen zvyklejsi, ze k pc mate dale krabicku pod tv. Navic, co byste delali, kdyz by vam to pc nekdo obsadil?
  • Naprosto nesmyslná koncepce. Stejně nesmyslná jako jeden stejný operační systém všude.

    Vývoj již několik let jde zcela opačným směrem. Naopak i pro hodně používané webové univerzální aplikace (jako třeba FaceBook), které by samozřejmě mohly běžet v prohlížeči na mobilu či tabletu se dělají portace na jednotlivé OS.

    Ovládání myší a dotyky je totiž tak rozdílné, že jeden společný design toto nemůže zvládnout. O zcela jiné množině periférií desktopu a mobilu nemá ani smysl mluvit.
  • At s tim tahnou do hajzlu. Posledni vezre jsou horsi a horsi. Uz je cas aby tenhle monopol zanikl.
    • Odborník promluvil... *1* *7*

      Osmičky jsou lepší než sedmičky. Visty byly lepší než XP. Tyhle legendy kolem Win už mi lezou krkem. Šíří to naprostí ignoranti a další ignoranti tomu věří.
      • To me pobavilo. Myslel sem, ze te poucim, ale pokud to myslis vazne tak uz ti neni pomoci, hlavne ze ti slape facebook.
        Uprimne po windows 8 uz to muze byt jenom lepsi .... nebo snad ne ? *8*
  • Vojta_Ilavsky
    PC s W10+Gamepad na Xko+Mobil=Ideální Kombinace
    • Keyz
      Pak vše chytne jeden virus a budeš mít vše v pr...
      • Pochybuju ze na PC, Xbone a telefon s mobilnima windows bude fungovat jeden multiplatformni virus....
        • Proč? Má být 1 OS na všechna zařízení.
          • Zekto pls...
          • Jo jasně, program zkompilovaný pro x64 architekturu pojede na ARM procesoru :D
            • Oni uvádějí, že chtějí 1 OS a 1 vývoj aplikace na všechny platformy. Pokud se to podaří, tak by měla ta samá aplikace fungovat víceméně stejně na PC jako na mobilu. Tak to prezentují od počátku. Nevím, jak to udělají, ale když to udělají, pak není problém napsat multiplatformní virus.
  • chore, ak to prepoja potom uz nic nebude branit tomu, aby na pc neoptimalizovali ovladanie na K+M, vsetko bude na packovace
    capcha: FUQ *1*
  • Už čekám nástup zdejších tmářů, kteří tu budou tvrdit, že je to na nic, že je to krok zpět atd. *7*

    Propojení všechn MS platforem jediným operačním systémem je věc velmi dobrá ačkoli hodně náročná a já velmi doufám, že se jim to podaří. Ostatně o tomhle propojování platforem se ví od té doby, kdy ohlásili Win 10, takže už poměrně dlouho. Tohle je primární úkol Win 10.
    • Jestli je to dobre nebo ne se teprve uvidi. Snaha sjednotit win8 a tablety mela spise katastrofalni dopad.

      Tve tvrzeni, ze specializace je spatna a uniformita dobra mi zavani zaslepenosti. Ja v tom vidim spoustu rizik a moznych negativnich dopadu.
      • Specializace OS je špatná. Proto se snaží vývojáři dosáhnout sjednocení.

        Zpátečníci vidí rizika, negativní dopady. Já vidím pozitivní možnosti - neřešit platformu a OS. Prostě mám jeden účet a ten využívám na řadě zařízeních bez většího omezení. Irituje mě ta tvoje specializace, která k ničemu rozumnému nevede...
        • unifikace je bullshit. Dalsi "skvely" napad bude co? Unifikovat auta a mat jeden univerzalny model ktory bude dobry na vsetky ucely vsak? Taky univerzalny nakladiak namiesto bezneho sedana to bude fakt terno.

          Unifikace je B$ pretoze ta bude limitovat platforma s najnizsim moznym vykonom. A aj tak si myslim ze ta tvoja "unifikace" je vlastne len zabalena specializacia, pretoze tipujem ze bude zvlast kernel pre ARM, pre x86 atd a podobne. Takze bude akurat jeden giant messy OS ktory sa bude tvarit univerzalne ale bude aktitovat moduly podla toho na akej platforme bezi. V com je ta zavratna vyhoda?

          Co sa gamingu tyka tak to je imho blbost, pretoze touto "unifikaci" riesia game enginy, hlavne tie nove ktore supportuju win/linux atd. A to ci to pojde na tabletoch alebo telefonoch who cares? Serioznu hru na takej platforme mat nemozes pretoze logicky nikdy nemozes mat na tabletoch atd porovnatelny vykon s PC kde mas "unlimited" zdroj energie.

          btw neviem o akom ucte tu hovoris, spojenie xbox a win uctov? Na to ti treba "unifikovany" OS? Co je to za nezmysel? (vid steam).
          Mna irituje tvoja unifikace pretoze nevidim ze by k necemu rozumnemu vedla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit