Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    další důvod proč si koupit ps4 *1*
  • XorxoxTalarius
    Vydvat se cestou Applu je hnus, jeste ze mam Windows 7 a budu mit xy let klid ...
    • Keyz
      Pořád to je otevřený systém oproti applu, kde nic neuděláš bez spešl bílého kabelu který má spešl koncovku ale jinak je naprosto stejný. Natož tam něco kopírovat a nepoužít iTunes atd.

      Jestli to nechají pořád otevřené a ty OS budou mít ovládání vhodné pro platformu kde to budeš mít, tak to je dobrý.
    • Rozluč se s DX 12
      • No to nam vsem utrhne zily, ze nebudeme mit DX12. Hlavne tech her o ktere prijdeme, ze? Dnes uz je kazda hra DX11. Moment, neni, vetsina se drzi DX9. No tak nic.
        • ten pokus M$ forcnut DX12 len na Win10 sa im nemusi vyplatit. Imho ja zatial tiez planujem ostat na win7 a s AMD grafikou a nastupom mantle (v co dufam) tak nejaky DX12 mi bude sumafuk (treba si uvedomit ze prve ciste DX11 hry vysli kedy? minuly work? Wolf, sleeping dogs? pure DX12 budu kedy?). Hlavne s win7 budem mat OS ktory budem mat pod kontrolou a nebude to "cloud OS" nonsense

          Ak by nahodou mantle zlyhal tak furt je tu moznost ist cestou linuxu a XEN virtualizacie kde si win10 startnem len ked pojdem hrat konkretnu hru. Pripadne XEN mozno ani nebude treba kedze stale viac velkych enginov pridava linux podporu (aj mantle). Cize si myslim ze toto docela oslaby poziciu WIN hlavne ak M$ bude stale tlacit na pilu s hlupotamy typu "cloud OS"
    • V čem jsou sedmičky lepší než desítky? To by mě vážně zajímalo :-)
      • treba v tom ze kdyz chces udelat takovou zakladni vec jako vypnout PC nemusis carovat mysi v pravem rohu a pak se 3x proklikavat k vytouzenemu vypnout/restartovat.... vylozene DMNC dotykove ovladani na desktopu
        • Tak si stáhni 8.1 ty kouzelníku. Vypnutí PC je otázka vtěřiny a je to asi tak stejně "náročný" jako u těch win 7.
          • To určitě, 8.1, žádný přínos.
        • ba ne, v desitkach je vypinaci tlacitko integoravne do start menu, drivejsi charm bar uz na w10 neni. Obcas zmatene smatram mysi v pravem dolnim rohu, ale ocekavana akce se nedostavi. Kazdopadne alt+f4 funguje vsude, dmnc je pouze lidska neznalost a zaslepena kritika
  • představa univerzálních aplikací mě děsí. Aplikace na počítači byly vždy žrouty výkonu, který se mobilům nedostává. A aplikace na telefonech či tabletech bývají naopak funkčně ořezané a uzpůsobené dotykovému displeji.

    Skloubením těchto dvou návrhových vzorů vznikne akorát kočkopes - buďto aplikace, která z mobilu vycucne baterku za pár minut, nebo aplikace, která bude na počítači blbě ovladatelná. V tom horším případě to bude blbě ovladatelná aplikace žeroucí výkon.

    To že univerzální aplikace nejsou řešení se mohl microsoft přesvědčit už u win8 a jeho metro aplikací. Prostě to není ono. Působí to skoro až směšným dojmem, když na velké obrazovce mám čtyřcentimetrová tlačítka. A stejně ty appky ve výsledku moc neumí a s normálním desktopovým programem je nelze srovnávat.

    Takže po této zkušenosti microsoft vymění univerzální appky pro PC+mobilu za univerzální appky pro pc, mobily, tablety, věci, hodinky, brýle ... Jo, geniální řešení které vlastně odpovídá celkovému přístupu MS v posledních letech.
  • Super! Microsoft je best of!
  • Jack1947
    Já bych radši Crossplatform... inu na to taky jednou dojde ale...
  • zerowolf
    parada na to se muzu jen tešit *3*
  • nejdriv elite dangerous a tohle je poslední hrebík do rakve ps4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit