Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KarelKarel

    Tohle je totálně úlet, to musí uznat každý. Tohle by chtěl vlastnit každý, kdo jede IT svět. MS má jasnou vizi a to je i METAverse a taky si myslím, že MS rozhodně Steam potřebovat nebude. Všechno to bude mít na GamePassu, nebo v Storu, jen to ještě uhladí. Už teď na PC používám Xbox app více než Steam. Jako šlapou do toho solidně a kdo ovládne herní průmysl, bude dominovat. Budoucnost bude v zábavě více a více, jak se bude posrávat realita. Každý si strči na hlavu headset a bud žít spíše tam, takže libovka.

  • LessPh

    Nechapu, cislo ktere jsem uvedl je vypovidajici, a ne vystrel jestli neco bylo nejprodavanejsi.

  • Veskoslav

    První dvě nejprodávanější hry v USA v loňském roce je předposlední a poslední COD.

  • Veskoslav

    Sony je v komatu? Nebo předpokládají, že prachy od PC hráčů bývalých exkluzivitek jim nějak pomohou? Přijde mi, že Sony krapet rezignovalo na nějaké větší nákupy.  Jen aby v příštím roce neoznámil MS koupení Ubisoftu, další rok EA a nevytvořil tak gigantickou herní galaxii. Nebo fakt má Sony až takovou víru v ten jejich nový Game Pass? Jak znám Sony, tak buď bude u nás nedostupný nebo to bude neskutečná sra*ka.

    Mimochodem zapomínáte jaké hry udělal nebo vydával (záleží, jak je to teď s právy) v minulosti Activision například. To není jenom hloupý CoD. To je například: Singularity,Spider-Man: Shattered Dimensions, GoldenEye 007, Prototype 2, Deadpool, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Sekiro: Shadows Die Twice (vydavatel v Japonsku je FS),Spyro: Reignited Trilogy, Soldier of Fortune (pc verze), do toho pár her ze Star Treku atd.

  • Kabutops

    mě ten nákup celkem překvapil, človek měl přikoupit když stála 1 akcie ATVI 57$ 😃 dnes pěkná svíce... zynga minulý týden také pěkně, ale té to snad nevydrží dlouho

  • iSpirit

    je pravda, že ten totální je už moc. Stačí odpad.😉

  • Já čekám, že se MS s Valve brzy rozkmotří. To by tak hrálo, aby se hrálo mimo Windows/Xbox (SteamOS).

  • KrPa

    1,5 e12

  • LessPh

    Jinak RIP Sony, tohle budou tezko rozdychavat :D

  • LessPh

    To je perfektni zprava, vsechny tituly od Activisionu na Steamu. Jen doufam, ze MS se dohodne s Valve a daji gamepass na Steam, pokud by tam byl, okamzite predplacim na trvalo..

    Jinak ta castka je astronomicka, zajimalo by me jak kluci z MS spocitali navratelnost investice na to bych se teda rad podival s ohledem na sales Activisionu 9BN USD (Miliard).. je videt, ze MS ma opravdu neomezene prostredky, kdyz tohle dokaze ufinancovat s takovou navratnosti..

  • vonTossis

    Kouzelná jsou ta příkrá hodnocení typu "CoD je totální odpad" . :-) 

  • Prave. Na prvni pohled to vypada jako ohromna vec. Skoro konec Sony. A pak se clovek podiva jaky odpad Activision a spol. vydavaji. Snad krome Blizzardu, ale i ten hodne klesa. Ale chapu ze COD se prodava po milionech navzdory tomu, ze je to totalni odpad. 

  • uher

    V dávných dobách by to byl kauf jak prase, ale dnes? Vždyť Blizzard je už úplně v prdəli... 

    Activision komentovat nemůžu, protože mě jejich hry nezajímají a tak nevím jak si stojí.

  • bodmrazu

    A zrovna jsem si rikal, co tak koupit akcie Blizzardu ze niz snad uz padnout nemuzou. To by byl zisk za jeden den ;-( tak zas nic

  • medveddd

    PC verze Spider-mana 2.

    *fingers crossed*

  • medveddd

    Přesně, ta společnost neudělala nic dobře víc než půl dekády. Jestli jí akvizice MS nějak pomůže, tak supr. Uškodit jí spíš nemůže.

  • medveddd

    Chtěl jsem napsat Overwatch a JESUS, ono je to už skoro 6...!

  • Očekávám, že po schválení této akvizice se zcela předělá struktura gamepassu a odhaduju to na 3-4 různé struktury předplatného a řekl bych že minimálně jedno předplatné bude atakovat 25 USD/měsíčně

  • No tak ten tam zůstane jen do chvíle než úřady schválí celou akvizici v následující sekundě po podpisu letí

  • mdkGT

    Tak a teď už na psku bude vycházet akorát Gran Turismo, které se 10x odloží a vyjde až na PS6 a které od dob GT4 stejně nikoho nezajímá a každý rok remaster Bloodborne.

    Tak to jsem si pěkně zatrolil ňmňmňm.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit