Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechapu co tu kdo pise v komentech o bliti, budoucnosti atd. Normalne pouzivam Oculus DK2 na Euro Truck Driver 2, pravidelne pres pul roku. Uz bych to nikdy nevymenil zpatky...z toho sedet v kamionu do toho koukat na to na placaty obrazovce. To je jako kdybyste se divili k cemu clovek potrebuje barevnej monitor kdyz muze mit cernobil. Vsadim se ze ty nejvetsi kecy maji lidi co to poradne nezkusili.
  • *15* K čemu ti je při hraní důstojnost? To je jako bys řval, že jsou ti v bazénu vidět bradavky. Jsi starej mladej. Někdo, kdo si myslí, že je starej a rozumnej a je mu 30 je vážně k pobavení. Není to ani o věku ani o důstojnosti. Je to o ruzumu. Pro někoho OR má smysl, pro někoho ne. Já to na palici měl a chrochtal jsem blahem. Jasně, kdo očekává křišťálově čistý obraz v 60+ fps, musí být zklamaný. Ono to chce mít opět ten rozum, aby člověk věděl co má shruba čekat. Za rok dva bude VR zase o řádný kus dál. O tom, že si nějaký headset v příštích letech pořídím vůbec nepochybuju. Koukat na něco a nebo tam být je sakra rozdíl.
  • Tvoje názory jsou jako tlouštíka v zateměnném pokoji obsypaném jebákama z toho jak se celý život potí u klávesnice .. Nechápeš absolutě pohled ostatních lidí na Gaming . Většina lidí neprosazuje max. počet FPS ale pohodlnost hraní na gauci . Já sám vlastním PC a jsem odkojený PCčkář ale po zkušenostech s konzolema teď přecházím i na PS4 . Tobě doporučuji zajít občas ven nebo si aspoň roztáhnout občas žaluzky ať si všimneš že venku je i něco jiného než tvoje umaštěná klávesnice ,)
  • to bolo pre Gesto :)
  • Trapnej pokus GGG *3*
  • A ty seš co? Jeho šlapena? *15*
  • Jejdasek ma dobre argumenty
  • ggg je kkt *3*
  • To zni jako rozumné řešení, aspoň to nebude vypadat jako pohled zkrs srolované noviny.
  • C-BEAM
    to je síce problém, naštastie nie je potrebné ísť do šialených 16k a viac aby si vyplnil celé zorné pole, úplne bude stačiť zaplniť tých 100 st. rozlíšením 4k (neskôr 8k) a zbytok pola môže byť vyplnený nejakým ohybným oled displayom s pomerne nízkym rozlíšením.
  • Všichni mluví o tom, jak je pro Oculus důležité rozlišení a FPS. Toho bych se na pc nebál (vždy budou existovat dobré hry co jedou v 120 FPS). Více strachu mě nahání FOW. Pro přirozený pocit bude třeba okolo 180 horizontálních a 90 vertikálních stupňů.
  • Ale GGG má aspon svůj názor a není jako 95% kreténu s games co stoji v řadě a drží krok
  • Ty si najdi cvokaře, protože ho potřebuješ ještě víc.
  • úroveň tvých příspěvků rapidně klesá, stejně jako tvoje inteligence, jdi si pustit Inquisition to je tak tvůj level demence *3*
  • TheGGG
    Žádné bany pro PC MUST PLAY WITH OVER 9000 FPS MASTER PAPA BOUGHT ME NEW PC RACE tardy? Tsss, Masaryk a Havel se musí obracet v hrobě.
  • Najdi si ženskou debile, nebo chlapa už to potřebuješ jako prase
  • Ilusiveman
    VR je budoucnost to ano, ale tahle generace to nebude. Možná ani ta příští. Radím vám si nechat zajít chuť a investovat třeba do nové grafické karty, nebo pořádnýho rychýho harddisku. Z tohohle by blil i kosmonaut.
  • C-BEAM
    mňa "bežné hranie" baví ale chcel by som sa posunúť dalej. Monitor je jednoducho príliš obmedzujúci, chcem sa v hre konečne prirodzene rozhliadnuť hlavou a nie pohybom celého tela, chcem vnímať priestor v reálnych proporciách, mať pocit, že som tam. Monitor mi to nikdy nedá.

    A na "moderné" filmohry s*re pes, chcem hrať hlavne simulátory, závodné hry a staršie fps hry ktoré mi pôjdu bezproblémov na 90fps.
  • To budou na konzole vydavat letecky a automobilovy simulatory z pohledem z kokpitu?
    Jinak to nema smysl. Pri FPS typu Halo xx, COD xx, BF xx z toho budou lidi blejt.
    Plati pro vsechny konzole.
  • Tak project morpheus v tom případě bude stejnej sh*t :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit