Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já jsem taky pepa a dneska celej den piju námořnickej čaj (kdo nezná, recept je následující: naplníme 2/3 hrnku rumem, zbytek dolejeme čajem) *3*
  • a náhodou nejsi alkoholik?
  • Still
    Super pozitivum je, že lidi z tohohle hlava bolet nebude (narozdíl od Oculus Rift) ale budou jim rovnou hlavy explodovat *15*
  • v ideálním (nereálném) světě, kde by nextgen konzole dokázaly udržet aspoň těch stabilních 30 *7*
  • Z 30 fps se stane polovina, protoze musi renderovat dva obrazy? GG *15*
  • Krescz
    to je stejne k nicemu
  • ja sem pepa
  • a přizvětě někdy do let´s play Karla Drdu *1*
  • No akože konkurent OR určite nehrozí, ale možno majú šancu presadiť sa so zameraním na konzolový casual sektor, podobne ako s kinectom :)
  • No jo, MS utekla řada příležitostí, nebo své stávající možnosti řádně nevyužil, tak si nechce aspoň nechat ujít soubouj na poli VR. Osobně ale více vařím Facebooku a "jeho" projektu. MS se poslední dobou moc nedaří, kam se jen podívá (a osobně jsem zvědavý, jak se mu podaří proměnit investici do Minecraftu), tak doufám, že tohle se mo podaří lépe (a že konečně udělá řádného nástupce Win 7).
  • Je to brutální OT a omlouvám se za něj, ale nechceš nám dát k vánocům gamesplay Elite? Uvažuju o koupi jako dodatečný dárek k vánocům, ale rád bych před tím viděl vaše video a slyšel vaše názory.
  • sleepless
    Nikdo nechce - minimalne v pripade Kinectu je tomu presne naopak.
  • Jak tohle může někdo nazývat virtuální realita *16*
  • Dopadne to úplně stejně jako s pohybovým obládáním, Kinect a PS move jsou úplné zbytečnosti které nikdo nechce a toto jsou úplně na nic proinvestované peníze, upadne to v zapomění...
  • Vojta_Ilavsky
    Můžeme jenom doufat že ty hry nebudou otřesně optimilizovaný třeba jako Steel Batalion na Kinect. Káždopádně MS fandim. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit