Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrovna dnes si lámu hlavu proč kupovat orig SW. Zakoupil jsem Update licenci k SW za 5tis. a registrace nejde a SW je nefunkční . Infolinka obsazená a na e-mail mi odpověděli že jsou zaneprázdněni a budou se mi věnovat později . Situace trvá už týden :(
    • *3* V takovém případě už mám morální právo produkt užívat ..... A domáhat se kompenzace
    • můžeš to víc specifikovat? jaky software od microsoftu, chicotechu nebo od čeho? Ono to hraje celkem roli.
  • MoravaGeorge
    Ono se těžko dá zlobit na někoho, kdo si rozumně začne chránit zisk. Jestli se vzekají pitári, tak jen dobře... ono jim to neuškodí, když se jinak pořád vysmívají... *1* *1* *1*

    edit: jooooo *1* *1* *1* a vztekají se dál *1* *1* *1* nelíbí od pirátů
  • tak pokud clovek vydelava jako ja 9 tisic mesicne, tezko si muze kupovat origo hry.. na live nechodim, jen si chci taky uzivat tech svetskych radosti, ktere svet nabizi, za to se na me nikdo zlobit prece nemuze... at zvednou platy a snizi ceny her a ja si klidne origo koupim. az tady bude v cr platit normalni system, pak se i lide budou chovat normalne, tot vse *3*
    • Tvoje predstava je sice trochu naivni, ale v podstatne mas pravdu... Hry jsou proste drahe a nejvetsi a nejferovejsi zpusob boje proti piratstvi by byl ten, ze by se hry jednoduse zlevnili na unosnou mez v zemich, kde prumerna mzda neni zdaleka tak vysoka jako treba v USA:...
      Paradoxne castokrat hry stoji v techto zemich jeste mene.

      To nektere lidi nuti krast hry uz z principu, protoze si to dokazi sami sobe moralne zargumentovat:)
      • ano hry by mohly byt levnejsi a myslim si ,ze by se tim i snizil podil piratstvi.Zejmena u nas jsou hry predrazene.
        Ale logika toho PROROKa,ze kdyz na neco nemam tak si to ukradnu je postavena na hlavu.
        Taky nemam na to abych si poridil treba porsche,ale to neznamena ,ze me to opravnuje si ho jit ukrast :-D
        Jasny,neni to sice uplne idealni prirovnani :-D,ale princip je stejny
        • ale šak si to Porsche ukrást můžeš přece *1* , vono je to v podstatě úplně stejný, auta se taky kradou...a kradou se i mnohem větší věci, než je nějaký Porsche za mega, stačí se podívat, co se děje na vládě, tam projdou tunely za miliardy, to je to samé, až na to, že je pravděpodobnější, že tě chytí, jak kradeš to Porsche, nebo i hru, než aby byli chyceni ti, co kradou ve velkým, protože ti v tom umí líp chodit a navíc ukradou dost na to, aby si mohli zaplati koho potřebují, nebo si koupit menší ostrov apod...ale v zásadě je to furt to samé, jde jen o schopnosti zlodějů. Někdo neumí ukrást ani tu hru, místo toho si třeba jen zaviruje počítač a taky to každýmu, kdo v tom umí chodit bude připadat jako naprosto směšné.
          • jj kdyz uz krast,tak jedine ve velkym jinak to vazne nema cenu :-D,ti co to jedou ve velkym ,tak jim to vetsinou projde.:-D
    • MoravaGeorge
      Hele v souladu s tvou logikou, když mám pocit, že mám nízký plat a nemám televizi, tak předpokládám, že ti nebudue vadit, když si vezmu tu tvoji, ty nani očividně máš. Neboj až se zvednou platy tak vrátím. *5*
      • Vem si ji , ale nesmím o ni přijít ani se cítit omezován .... zvládneš to ?
    • Pokud vyděláváš 9 000 měsícně, tak by jsi měl vážně uvažovat o rekvalifikaci nebo o dokončení školy.
      • dneska není těžky dodělat školu, ale najít takového zaměstnavatele, který je schopen dát ti odpovídající plat..

        mimochodem jsem ze střední moravy..
        • :) ..... to bylo i před lety , co byste chtěli po škole . Až se zasvážeš , naděláš si děti ... pak už nic nedostaneš. Jo priority . Díky bohu že na nás stát myslí ....
      • No 9tis. měs. je na severní Moravě docela normální mzda. A v místech kde je nezaměstnanast kolem 10% nečekej žádné zázraky.
        • tady u nás na střední to není o nic lepší...
          • v Praze při studiu se dá sehnat práce kde máš 16K čistejch a k tomu když se snažíš můžeš vydělat klidně dalších 5K navíc. je to jen o tom chtít, snažit se a hledat.
            • Nesud´vidíš li možnosti . Jsou i u nás místa a situace kde moc možností nemáš .
              Faktem je , že lpění na rodině znamená okov na nohu .
        • Nejspíš máš pravdu, já to nezažil, takže nemůžu soudit. Jsem z Velkomoravské říše, mám 22, studuju a měsíčně brigádně odpracuju okolo 80 hodin. Kupuju si 2-3 hry měsíčně a stačí mi to.
          Kdybych měl platit ještě bydlení a krmit s takovým platem děcka, tak rozhodně bych neměl takový počítač, na kterém pojedou nejnovější hry typu Starcraft 2 apod. ono je důležitý určit si priority
    • A co takhle najít si lepší práci? A myšlenka typu, když mám málo peněz a ono je to drahý, tak to ukradnu, je fakt výborná...
    • Myslíš švédsku trojku ? *1* *3*
  • Vzhledem ktomu že tu ochranu dělají lidé tak zase jen lidé tu ochranu obejdou *1* *1*
  • já online nic nehraju takže jsem z obliga *2* a když to po mě chce nějakej ten update tak se raději podívám jestli to není nějaká pakárna od "Mrkvošrotu" *1*

    btw...stejně jim to zas obejdou tak nevím o co se snaží *12*
  • Ataker
    Jen tak dál :) Tohle se mi líbí... jaké je postavení MS k pirátům, sám si kupuju originálky a už jen pomyšlení, že bych vložil do svého Xka pálenou hru... bych se musel stydět.
    • Souhlasím s Vámi :o)

      Sám si kupuji originální hry. Není nad to v klidu strčit CD do mechaniky, nainstalovat hru, připojit se na XBOXLive stáhnout DLC a nerušeně hrát dle libosti i přes internet :o)
    • RakeW
      Já když se dostal k xku (teprve předloni), tak jsem ze začátku přemýšlel o flashi, ale když jsem viděl co je s tím pak mrdání (samozřejmě připouštím, že když do toho člověk pronikne, tak už to pak asi není problém) a že bych měl platit někomu, kdo mi to zkriplí... Takže za pálenou hru bych se asi nestyděl, ale za placení nějakému flasherovi možná i jo :).

      A dá se to, aniž by do toho člověk moc vrazil (starší hry, bazar, soutěže, koupě na protiúčet apod.), ale je fakt, že hraju dost příležitostně.
      • s tymi bazarmi asi tolko, minimalne SONY sa chysta zamedzit tomu aby si ludia mohli medzi sebou za lacno predavat hry (bazar). Ak toto sony zavedie, tak je asi otazka casu kedy sa toho chyti aj M$.
        Tu uz fakt ide o nenazranost a nie o poctivy biznis.

        PS: porovnavat fyzicke kradnutie s kopirovanim jednotiek a nul (ono technicky ziaden soft sa neda ukradnut) mi nepride ako uplne idealne. Ked sa zavedie pre toto novy pojem tak ok ale urcite to neni kradez. Vy cesi na to mate tusim aj slovo odcizit - cize niekomu nieco vezmes a on to uz nema, pri SW toto evidentne neplati.
    • ovce
      • Nikoli ovce, ale poctivy clovek, hajzle.
        • bez urážek dítě
          • no hlavne ,ze ty se do nikoho nenavazis ze :-D
  • "My s cheatery problémy nemáme", říká Microsoft lidem od Sony.
    • cheateři nemaji problém se sony ani s Microsoftem *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit