Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na tuto hru sa tesim, az sa k nej dostanem cez resty hier co som sice pokupoval, ale nehral. Vsak nikde neutecie a riadne si otestujem ten ospevovany Nemesis system
  • Taky nechapu proc to byl takovy hit.
    V porovnani s assasiny nepocitam hrozne Unity a vsemi batmany (krome blackgate plosinovky),
    velka slabota,dosti stereotypni mise,pribeh v porovnani s assasin a batmanem nic moc.
    Serii batmanu jsem si pred tydnem rozehral znovu a nemuzu si to vynachvalit,skoro kazdy dialog posloucham,postavy jsou zajimave,hlavne joker je funny *4* .
    • otázka je jestli to skutecne hit je, nebo jestli se nam to chytra PR jen snazi namluvit. Z osobní zkusenosti muzu rict ze prodeje tehle hry zas tak excelentni nejsou, jako prodava se to, ale třeba o prodejnosti GTA 5 nebo Far Cry se tomu muze jen zdat.
      • A to je naozaj prekvapive? Je to predsa nezabehnuta znacka, do PR GTA aj FAr Cry sa uz nasypalo penazi na niekolko Mordorov :D Ono je sice fajn ze sa vyplakava nad neoriginalitou hier, ale samotne predaje ukazuju ze ludia sa do novych veci moc nehrnu :(
        • Tak Stredozem je nezabehnuta znacka jo? No to se podivejme. Ja si myslim ze problem tehle hry tkvi v tom, ze vetsina fanousku Tolkiena neni zvedava na nejakou tupou rubacku kde majty hranicar masi skutury ve stylu God of War, ale chteli by opravdu kvalitni hru, idealne nejake RPG nebo strategii inspirovanou treba Silmarillionem, tedy odehravajici se v 1. nebo 2. veku. (tedy to bych si pral ja)
        • to vis, když ti nejaka zenska da, tak je dost pravdepodobne ze se tam ještě vratis, nez zkouset další :)
          • No jo, ale po case te to stejne prestane bavit a omrzi se to :-)
  • nechapu proc se tady na games dela z tehle hry takovy strasny hit, porad nejake clanky, rozbory, ze by nejaky PR a peníze v tom byli. Protože at se na me nikdo nezlobi na te hre není nic tak strasne zajímavého co by třeba předčilo libovolny Assassins Creed nebo Batmana. Me osobne ta hra prestala bavit asi po 30ti minutach, a uz se k ni nikdy vracet nebudu. fandove Tolkeina ji spsi povazuji za przneni, tak moc nevim proc takova publicita pul roku po tom co hra vysla.
    • Vojta_Ilavsky
      Já to beru tak, že oživili zase Tolkinenova díla, i když průměrným SoM a otřesným Hobitem.
      Pro Nás hráče to znamená, že distributoři v tom vidí penízky, a když vidí penízky, tak je budou chtít dostat.
      Tzn. že budou vydávat hry, špatný a dobrý.
      • ja myslim ze nebudou, Mordor tu znacku jen pouzil, kdyby to bylo na motivy Walking Dead nebo čehokoliv jiného prodávalo by se to uplne stejne..casual hraci radi hratelnost Assasinu..o to jde především..ne kde se to odehrava. Zajem vyrobcu her o pana prstenu je uz podle me hezkych par let v pryc a jen tak se nevrati. A filmovy Hobbit tomu nijak nepomohl..
        • Vojta_Ilavsky
          No tak v tom případě tu značku neměli takhle ošklivě zprznit.
          Balrog na ně. *4*
          Jinak díky za vyvedení z omylu, myšlenky na BfME3 můžu zase zahrabat. *13*
          • LuckyBaal
            co bych za to dal, zrovna dneska jsem si dával jednu hru *4* ale obávám se, že strategie bude až to poslední co bude vycházet.
          • tak mozny je všechno, třeba se toho někdo chytne, ale jak je znamo EA umi pohřbívat serie hodne hluboko a sedet na jejich hrobe do skonani veku a nikoho tam nepustit:)
  • Vojta_Ilavsky
    Jsem rád za úspěch této hry, třeba díky tomu vyjde Battle for Middle-Earth 3. :)
    A to bych byl moc rád. *2*
    • To nehrozí.
    • Kr.Pa
      Bod pro tebe, taky je to mé přání.
  • Mě ta hra uhranula akorát tak ale negativně svou nudou a stále se opakující stejnou náplní a navíc na X360 také neskutečně hnusnou grafickou ne-kvalitou... *13*
    • Jack1947
      Prdlajda, grafika nebyla sice nejostřejší ale hnusnou bych jí zas nenazval.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit