Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    myslis online kod do ty ubisoft sluzby? tak ten nemam *10*
  • Erien
    Na to blikání myši už je patch. :)
  • Erien
    Musíš říct heslo, abys mohl hrát dál.
  • tak jsem zas jednou koupil zajice v pytli, ke confluxu se nepripojim ( vythunu na connecting ) problikava kurzor jak divej a pada mi to jako hrusky + problem s cernou obrazovkou pri startu ( vyreseno neoficilanim fixem z oficialniho fora :) ) asi blba kombinace hw+sw nevim, ale je to na palici :)

    jinak z toho co jsem zkousel a chvili hral se mi sestky libi, zaparim holt az pote co vyjde vice patchu, takze navrat k 3kam + wogy...
    me nejaky madari vytocit nedovedou *5*
  • jindra.veliky
    j, myslim. Proste skoncila druha mapa a najednou ze se uzu vratit do menu nebo ulozit hru. Tak jak? *11*
  • Erien
    Právě ses korunoval do role ultra blba. Měl bys raději mlčet a psát sem až vyrosteš.
  • Je tu i třetí...on je zřejmě obojí...
  • jsou 2 možnosti buď je Troll nebo blbec
  • Jako co k tomu dodat?! Graficky hra šla dopředu oproti 5tce se mi po grafický stránce libí více, jenže tím to asi končí, na 5tce se mi nejvíce líbila otočná kamera když jste byli v hradu, a tady? co to je za blbou animačku? dál nemohu v bitvě otáčet s kamerou díky níž jsme měl lepší přehled, chtělo by to dotáhnout do konce.... *6*
  • to myslis vazne?
  • jindra.veliky
    lol, je to strasne kratky. Jen 2 mapy v kampani wtf? *16* *10* *12* prvni mapu jsem dohral na nejsnadnejsi asi za 30 minut a tu druhou asi za 2 nebo 3 hodiny proste kratke jak svin. To se nevyplati kupvat.
  • jj miluju ten system v riftu, bohuzel ta hra jako takova me lehce omrzela mozna se k ni vratim pri cekani na nove mmos
  • phx:souhlas

    el cid: mám rozehranou extra large a mam lvl 15 a to mam prozkoumanou tak pulku mapy(nastaveni exp rychle, exp nejrychlesi uz je prehnany:-))
  • + vyvoj hrdiny,grafika,moznost zvolit rychlost expeni, stare zname artefakty a neco novych, soundtrack a filmečky
    - nektere fakt hnusne jednotky, chybi nektere frakce(asi zatím), pro nekoho neprehledny skill tree(me se treba libi), pouze crystaly(pro nekoho + pro me rozhodne -)

    takze s 8 souhlasim dokazal bych v nejake recenzi predstavit i 7, ale mene by byl úlet

    uvidime co do hry jeste pridaji
  • kde byl v 5kach skill tree??ve hre nebyla snad moznost podivat se na skill tree...na netu mozna skill wheel..ale jinak krom toho ze sis vybral par skillu a dostal je na grandmaster moznost volby 0000 nic.

    me se treba libi ze nemusim doufat ze budu mit nejake uzitecne kouzlo, ale proste si ho vyberu...
    Jinak hrady nejak neresim....i kdyz by bylo pekne.

    Ve finále nic nemá na heroes 3.5 Ale rozhodne 6ka nezklamala.
    Kdyb tam jeste pridali expeni jednotek a moznost vylepsit jednotku jeste vickrat tak sem ukajenej:-)

    Chapu ze se vzdycky najde nejakej kritik, ale neprehanejte lidi radsi si to zahrajte a prestante pyskovat.
  • Jak se to hraje? Jsou tam mapy a na každé mapě začínate znova od nuly jen s pár zakladníma jednotkama? Hral jsem Disciples 3 a to mi hodne vadilo, vybudoval jsem armádu a pak me to hodilo na novou mapu zase se zakladním pěšákem.
  • jj a prijde ti vyvoj hrdiny zjednodusenej??me teda ne(slzy reputace hromada skillu - paráda) jedine zjednoduseni co vnimam je stavba v hradu + suroviny
  • nesouhlasím :-) ale je to tvůj názor....když si chtěl tak si i ve trojkach pridal skill kterej si chtel nehlede na market of time......co se tyce kouzel tak v petkach jich je polovicka co byla ve trojkach a v6kach je kouzel asi vice nez v 5kach(odhaduju presne to spocitane nemam:-)) takze to ze uz x let nejsou v serii kouzla ze trojky nemuzes snad dat jako minus u 6tek dyt mezi nima jsou dve dalsi hry...rasy probereme priste.-)

    jj prvni odstavec je fakt
  • jj taky na to občas zapomenu :-)
  • Jenže já tu nemluvim o kvalitě (to je invidiuální pro každého co je pro něj tragédie), ale o progresu. A 90% starších na koncertech? Promiň ale letos v Praze hráli 16 songů a 8 jich bylo novější než rok 2000.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší