Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělá hra, včera sem jí koupil na steamu a nemůžu se nabažit *1* ode mě 9/10.
  • BoB.2
    Není potřeba chtelo to přeistalovat Ubisoft Game Launcher
  • Mi připadá, že se kritizuje za
    A) málo inovací, ta hra je stejná jen v jiný grafice.
    B) ty novinky to uplně zkazily, kde je stará dobrá hratelnost?!
    HoMaM 6 jsem nehrál, ale tohle je takový můj postřeh u diskuzí o pokračováních.
  • genki.sudo
    Je piatok poobede, relaxuj, cestou z práce nechoď hromadnou dopravou ale už si čerstvý vzduch.. A keď prídeš domov tak možno zistíš že osmičkové hodnotenia nie sú koniec sveta.. ;-)
  • Jo, Age of Wonders byla skvělá hra.
  • Ke spuštění nepotřebuješ ani crack.
  • Homm III je můj nejoblíbenější. Dokonce jsem si na GoG nedávno koupil Heroes Chronicles.
    Koupím si určitě i 6tku, protože mám Might and Magic rád :D.
  • fallout
    naprostý souhlas a palec nahoru... *3*
  • no az na to ze si nekupujeme hry s tym ze toto a toto bude pridane formou DLC alebo patchu (otazka je ci a kedy to bude pridane...) - nebudem predsa vydavat nedokonceny produkt

    na druhu stranu dufam ze to opravia lebo honam je honam :)
  • s timhle naprosto souhlasim, Gryfuv nazor me celkem presvedcil o tom ze si to odpoledne koupim :)
  • poslední dobou jsou postřehy hráčů lepší, než recenze od "autorizovaných recenzentů"
  • Trojka jo ta byla nej ale 5 podle mně nejhorší díl série teprv až s poslednim datadiskem to získalo nečo zajmavýho samotná 5 byla ale nejhorší.Samozřejmě tohle je záležitost vkusu někomu se líbý to a jiný zase tohle ale tohle je podle mne po 3 druhej nej díl. osobne to mám takhle 3,6,2,1,4,5. Když budu u 5 počítat jen poslední datadisk tak to je 3,6,2,5,1,4.
  • DLC je mor
  • Jde o to, ze skilly zacnou byt o necem az kdyz je hrdina po 10lvl...no a to uz mapa konci, takze nez se doberete k "hrdinovi", tak uz to na hru nema vliv (kdyz mate stovky jednotek, tak např. destruktivni kouzla jsou k ničemu a jelikož jich hrdina zna malo a uci se je pomalu, tak je to nepouzitelne). V bitvach se naopak projevuje velke nevyvazeni jednotek. Nejde o to, ze grafika je hnusna - ta je fajn ale ta animace mest a postavicek je hrozna. Vsechno vypada podobne a např. z inferna je banda mutantu, u nekrousu vypadaji vsichni jako zombie. Zadni elegantni lichove, smrtky, nemrtvi jezdci...zadni rohati demoni s bicem, pekelnici a dablove (vsechno vypada jak horici h*vno).

    Ano, treti dil byl nejlepsi ale to neznamena, ze nove dily nemaji dobre napady...to ale neni duvod menit neco co funguje dokonale. Odehral jsem par map a je to rychla honidba za obsazovanim hradu aby hrac nasbiral co nejvetsi armadu, protoze hrdina toho moc neovlivni - naopak ma k dispozici vsechny jednotky ze vsech hradu (stejne jako ostatni)...takze pronasledovani hrdinu driv nez spoji armadu, takticke spojovani armad z jinych hradu pomoci hrdinu, co mohou carovat portal...proste je tady vsechno pro vsechny a zavod zacina.

    Takze jak rikam...par napadu dobrejch ale magnet na to aby vas to udrzelo u hry to neni...za ty prachy jsou lepsi hry...dal bych tomu tak 6-7/10
  • Tak si udělám malé review a pak zkritizuji ty kritiky, co to tady kritizují :)

    Review : H6 stále Heroes jaký známe jen s pár úpravama více či méně zásadníma. Já osobně malý odklon od stále dokola hraných H3 beru. 5tky beru jako druhý nejlepší díl, ale popravdě to byly trojky jen v nové grafice. No začneme : Trochu se nám změnil styl jednotek a díky tomu už nejsou obyčejní peasanti nepotřební. Základních 7 jednotek se nyní rozděluje do 3 skupin, core, elite a champion, takže složení je 3-3-1 a né 1-7 jako kdysi. Tenhle element dává hře větší taktizování. Možná hru trochu prodlužuje, ale to není na škodu. Heroes vždy byly o taktice a tady ? Tady teprve taktiku potřebujete. Každá! jednotka má své bonusy a schopnosti, které se hodí na bitevním poli a dokonce ta " nejslabší " jednotka má své právoplatné místo v armádě. Balance jednotek je tak akorát vyvážená. Takže tohle je málá změna a podle mne k lepšímu.
    Hrady - Hradů je 5 a zbylé budou přidávány formou free DLC nebo placených datadisků. Mohlo jich být víc, ale kvůli tomu hru nezatratím. Jediná dosavadní nevýhoda je, absence pořádných town screenů. Které ovšem budou oficiálně přidány opravnými patchi. Takže znova, nic vážného. Přehlednost měst je nyní asi nejvíc přehledná co kdy byla. I když ubyl počet budov a poměrně razantně. No jednou z největších změn jsou suroviny.. kámen, dřevo, krystaly a zlato. Původní záměr autorů byl zjednodušit hru. Ono to funguje půl na půl. Na začátku Vás to dost omezuje. Ve finále je jedna drahá surovina výhodou. Proč Vás to omezuje na začátku ? Protože když všechno stojí krystaly tak jich potřebujete víc a víc a to ze začátku rozhodně není snadné. Čili místo urychlení je to zpomalení. Systém území je změna, která nezlepšuje ale nezhoršuje. Je to prostě jen změna. Největší změna je systém hrdinů, dynastií a skillů. autoři sami řekli, že hrdinové budou mít větší vliv na hru, když už máme ve jméně Heroes.. Krom reputací a jimi získaných skillů tu však zásdaní změna není. Kouzla a skilly to potom jo. Kdo hledal magickou věž, ten jí nenajde. Místo toho dostáváte za každy level jeden bod, který investujete tam, kam chcete. A to i do konkrétních kouzel atd. Skillů je opravdu dost a každej si tu najde to, jakým směrem se chce ubírat. Kdo reptá že je to mínus, tak o něm pochybuju, že byl dobrej hráč trojek či pětek. Tahle možnost volby jak postavím svého hrdinu je totiž super. Proč doufat v náhodu, že to tam padne.. Navíc skillu je opravdu tolik, že druhá hra nemusí být stejná. Ještě se vrátím k ozvučení a grafice. Když mi poprvé zahrála hudba, tak krásně jsem si zavzpomínal. Jinak grafika je upravená H5, ale dokonalá co se týče animací a bojiště. Stylizace jednotek je nejlepší co tu byla.. stále barevna ale přitom víc "dospěla" ...

    Nemám čas to dokončit msuím pryč :D
  • to bude ta jejich slavna DMR stahni si crack *1*
  • Nevím co si stěžujete, projel sem forum a plno lidí si stěžuje na skill tree, hlavně v závislosti na tom že je až moc nepřehledný... S tím přeci nelze souhlasit. Jednoduše je rozdělen na dvě hlavní větve: Síla / Kouza, ty se pak dělí na 5 řekněme obecných a válečných kouzel / 5 magických elementů z nichž ze začátku můžete vybírat jen z pár a dále je zlepšovat. V této hře je mnohem větší důraz na provedení kouzel a vybírání spellů (díky bohu) pokud by ste chtěli něco jednoduššího proč hrajete taktickou tahovou strategii? Máte nyní mnohem více možností jak porazit nepřítele a holt už to není zřejmně pro casual (CoD, LoL) hráče.
    Stěžovat si na grafiku je další bod který naprosto nechápu, je trošku kreslenější, ne přehledný jako HoMaM3 (kupodivu když byl ve 2D *7* ), ale do této hry se hodí, mapy jsou velice hezky vymodelovány. Jediné co mi lehce vadí jsou zoubky kvůli nemožnosti AA, ale to snad příjde s příštím patchem. Stavění je zajímavé, z důvodů 3 surovin máte ze získaného jednoho krystalu pocit jako když ve starejch settlerech najde geolog zlato :) (Oldschoolové jistě pochopí). Kritizovat každou novou hru jen proto že je jiná než "nejlepší třetí díl" se mi zdá trochu dětinské. Jediné co se ještě bude muset změnit tak je balanc hradů, ale to není nic co by nešlo zařídit s pár patchema ;).
    Takže za mě? Výborné pokračovaní s plno vychytávkami které se trochu odklání od předchozích dílů které nemusí padnout každému
  • Těch 8čkových recenzí je poslední dobou nějak hodně. A je jedno, jestli to je supr Ačkovej titul nebo nějaký hračičky z vedlejších studií který se prodávají za 200kč... všude samá 8, 8, 8... víte, co na to říkám? Polibte pr*el kosům! Nepřijde mi totiž, že by ta všechna stejná hodnocení odpovídala recenzím nebo hře samotné..
  • Black Hole se vyjádřili, že při releasu tam městečka nebudou, ale přidají je formou patche.
    Takže aspoň tak.
  • jj, na eurogameru maj lepsi a detailnejsi recenzi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit