Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nějak mi připadá, že autor to moc nehrál: V městě se dá vylepšovat každý den, nikoliv týden, fotky v recenzi jsou z první mapy, systém VI je docela hodně odlišný od předchozího, takže to není zase tak stejné. Jestli takto recenzujete i jiné hry ....
  • Po trojke to bolo niečo úplne nové a ukázalo sa, že väčšina hráčov tento nový systém nechce. Možno aj práve preto, že im bol predstavený práve v takej nevyváženej forme.

    Rozhodne to nebola zlá hra, 7/10 má odo mňa určite. Ale taktiež je to hra, ktorá má u mňa najhoršie hodnotenie zo série. *3*
  • BoB.2
    Ty města mě hodně mrzí když se podivaš na 5ky jak si stím vyhraly a tady to odflakly par domečkama
  • BoB.2
    neporadí mě někdo co stím hra mě nejde spustit hlasí mě to tohle error: Ubisoft Game Launcher Kód chyby 2
  • Jo, praktická stránka hrdinů v bitvě byla hodně věcí, ale rozhodně ne vybalancovaná, to beru a s tím velmi souhlasím.
    Na druhou stranu, tohle není nic, co by trocha patchování nedokázala spravit, a napříkald možnost jet si HoMaM stylem MaM, kdy se parta skládá pouze z různě specializovaných hrdinů a podobné libůstky, který ten systém umožňoval - a to nemluvím o různých hrdinských bonusech a specializacích, na které byla čtyřka dost bohatá - to je takové kvantum kombinačních možností, které mě zabavilo na opravdu, opravdu dlouhou dobu.
    Ta hra si zasloužila podle mě tak 7 a být zapamatována jako lepší průměr, proto moc nechápu všechnu tu negativní kritiku, která se na tu hru snáší.
  • fallout
    Nechápu proč se všichni tak rozčilujete... ty problémy o kterých tady píšete ,,(městečka jsou hnusné, menu je nepřehledné atd...),, jsou sice možná na místě, ale rozhodně to hře neubírá na hratelnosti. Podle mě jsou Heroesy VI poctivým pokračováním celé série, které v ničem zásadním nezklamou...
  • Štvorka mala slabú kampaň a bola zle vybalansovaná. Celá taktická časť sa sústredila okolo nahodenia potion of invulnerability na hrdinu, potom dragon strenght/regeneration/vampire touch a "môžeme ísť veselo pobíjať drakov po desiatkach." Nosiť so sebou iné jednotky v podstate znamenalo dobrovoľne sa spomaliť na mape.

    Aj tak to nebola zlá hra, ale po homm3, ab, sod a wog boli hráči zvyknutí na trošku inú úroveň.
  • Návrat ke kořenům byla svům způsobem 5ka. Nevim co řešíš.
  • Ctyrka prisla s docela velkymi zmenami, ktere sa na prvni pohled daly tezko zkousnout, ale pokud si clovek zvykl tak nebyla vubec spatna... Petka byla vystrel hodne mimo a tohle uz je zase vcelku hratelne, ale rozhone ne dokonale... A navratem k trojce bych to taky nenazyval...
  • No dnes si to zahrám, dúfam, že to nebude až také zlé ako opisuješ.

    Síce 2 a 3 sú pre mňa srdcovky, ale 5 podľa mňa dotiahla sériu z pohľadu taktických a strategických možností o hodný kus ďalej, takže ju veľmi uznávam. Aj keď priznám, že to tak nebolo od začiatku a chcelo to trochu času. *3*
  • BoB.2
    Zlatý trojky a pětky *7*
  • Teda, já osobně nevím, proč se všichni strefují pořád do té čtyřky ... Podle mě to nebyl nejlepší díl série, ale pořád hra, na kterou dodnes v dobrém vzpomínám. Nepočítaje barvičky, ze kterých po 4 hodinách (na Homam běžný časový interval) občas bolely oči, bylo prostředí výborně zpracované, soundtrack naprosto úžasný a některé nápady bych si přál, aby ze série nikdy nezmizely.
    To má opravdu Heroes tak konzervativní fandy, kteřé neocení něco inovace?

    Jinak samozřejmě pochvala za recenzi, rád jsem si přečetl a souhlasím.
  • !!!!Je to objektivně hodnocené jako celek..nemožou tomu dat 6 nebo 5 protože v minulém dílu bylo toto a tamto..tady je to hodnocený pro masy které třeba tuhle sérii nikdy nehrály( Tečka)!!!
  • Slibovali návrat ke kořenům HEROES III a skutek utek. Z mého pohledu velké zklamání :(
  • K tomu závěru recenze. I kdyby to byla první hra žánru, tak by si desítku nezasloužila a nezaslouží si ani osmičku. Jako výhradní singleplayer sice nemám nic proti nutnosti být trvale připojen, ale debilní socializaci á la Facebook games prostě neskousnu.
  • hrady a pevnosti - pripadaju mi ako v nejakej free flashovke + chyba prehladny a logicky tree

    skill tree - preplacane, neprehladne celkovo zle (pripadne chybaju) - ked to porovnam s krasnym skill tree z 5tky...

    kuzla - kam sa podel magic tree a magic tower?preco mali potrebu toto menit? pridat, upravit kuzla ok ale totalne prekopat prehladny a funkcny system ktory fungoval vo vsetkych M&M a HOM&M hrach? velky odklon a este zlym smerom... (btw. pan recenzent tu ta "tvurci svoboda" kapanek presiahla hranice...ci?)

    jednotky - zdaju sa mi zle vybalansovane, vyzeraju pekne ale chyba mi moznost vyberu z viacerych verzii (ako v tribes of the east)

    neviem co ma vacsina proti 5tke (hlavne po datacoch) ked podla mna si zobrala najviac z legendarneho 3tieho dielu a poraza tento diel v kazdom smere okrem grafiky...
  • SA-reg
    Dobrý jak ti lidi dávaj mínus na všechno... *1*
    Trolling successfull?
  • Vzhledem k tomu co jsem vše psal toto řeší tak desetinu věcí co mi vadí. ;-) Ale dík za tip zkusím to. Já myslel, že jeto rychlsot tahu realtime po mapě když kompa vidím.
  • souhlasim s herousem 6kou si mohli vice pohrat vsadili na zvlastni mechanismy ktery driv vubec nebyli , a recenzent to taky poradne nerozebral ale za zly mu to neberu , kazdopadne i tak je to perfektni hra i kdyz par inovaci bylo zcela nesmyslnejch( system hradu, materialy atd ) secko to pak pusobi jako trochu jina hra :) spise blize kings bounty
  • Jeste jeden poznatek - hra je moc rychla! Large mapu jsem dohral za 3 hodiny a hrdina jen na 13lvl. Tim jak je mapa mala a hra rychla se nevyplaci objet stany a obelisky abych zvednul utok hrdiny ale radsi obsadim hrad, protoze diky rychlonaboru jednotek tim ziskam vetsi prevahu...Na co sahne Ubi, tak to podela...stejen jako EA. Kezby to dostal do ruky nekdo jinej...pak by to mozna byl navrat legendy. Recenzenta taky nechapu, jak se nad tim muze tak radovat...mel by si zahrat trojku a pak by si uvedomil ze u 10 let stare hry za par kacek si uzije vic nez u tohodle za litra (btw i homam V, ktery je aktualne za 5 ecek je lepsi kup, nez tohle). Az to bude o 80% levnejsi, tak si mozna koupim plnou verzi a vyzkousim i ty klanove features...do t edoby me to pro zasadni chyby v zakladni casti hry moc nezajima.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit