Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jj, na eurogameru maj lepsi a detailnejsi recenzi.
  • Jak se to hraje? Jsou tam mapy a na každé mapě začínate znova od nuly jen s pár zakladníma jednotkama? Hral jsem Disciples 3 a to mi hodne vadilo, vybudoval jsem armádu a pak me to hodilo na novou mapu zase se zakladním pěšákem.
  • Bál jsem se aby to nebyl průser, ale vypadá to že to bude zase ten strarej dobrej Heroes jak ho známe, tak si ho zase moc rád zkusim :)
    A jedna neherní poznámka - Iron Maiden se naopak zatraceně "vyvinuli" a moc stejných alb nemají.
    • Co prosim?:-) evidentne si pod "zatracene vyvinuli" predstavuje naprosto odlisny veci. Vic "porad stejny" uz jsou snad jen AC blesk DC
      • Pust si Prowler, pak Run to the hills, pak Wasted Years, pak - Only the good die young, The Edge Of Darkness, The Nomad, Dance Of Death/Journeyman, Brighter than a thousand suns a zakonči to Mother of Mercy, jestli ti všechno připadá stejný, tak nevim nevim co si mam myslet o zvém sluchu *1*
        • Přesně jak píše xpavel. Pokud srovnáváš Run t.t.Hills, Wasted Years s něčím jako je tragédie Dance Of Death a The Final Frontier asi s tím sluchem nás bude víc, ale otázka je kdo ho nemá v pořádku :) Proto se z 90% hrají staré věci na koncertech co? *3*
          • Jenže já tu nemluvim o kvalitě (to je invidiuální pro každého co je pro něj tragédie), ale o progresu. A 90% starších na koncertech? Promiň ale letos v Praze hráli 16 songů a 8 jich bylo novější než rok 2000.
  • Těch 8čkových recenzí je poslední dobou nějak hodně. A je jedno, jestli to je supr Ačkovej titul nebo nějaký hračičky z vedlejších studií který se prodávají za 200kč... všude samá 8, 8, 8... víte, co na to říkám? Polibte pr*el kosům! Nepřijde mi totiž, že by ta všechna stejná hodnocení odpovídala recenzím nebo hře samotné..
    • Ono taky musíš zohlednit, co se od které hry očekává, jaký je hype, jaká je hra sama o sobě a taky subjektivní hodnocení... přemýšlej :)
  • Ahoj koupil jsem si heroes 6 a nainstalovat a všechno v pohodě až do dobi kdy se mám přihlásit. Jakmile mě to přihlásí tak mi naběhne tabulka jaká bi měla ale během 5sekund mi to napíše že ubisoft přestal pracovat a vipnese mi to :-( můžete mi prosím někdo poradit co stím? děkuji
  • + vyvoj hrdiny,grafika,moznost zvolit rychlost expeni, stare zname artefakty a neco novych, soundtrack a filmečky
    - nektere fakt hnusne jednotky, chybi nektere frakce(asi zatím), pro nekoho neprehledny skill tree(me se treba libi), pouze crystaly(pro nekoho + pro me rozhodne -)

    takze s 8 souhlasim dokazal bych v nejake recenzi predstavit i 7, ale mene by byl úlet

    uvidime co do hry jeste pridaji
  • prosim muze te mi pomoc jak mam hrat Heroes of Might and Magic 4 GOLD po netu jelikos me to nejde nevim proc a potreboval bisem jesli mi stym nekdo pomuze dik moc
    *9*
  • Tak jsem se dneska taky konečně taky dostal k Heroesům VI. dostal...
    zezačátku trochu rozkoukávání a tápání, zjišťování co a jak bude nový atd... zatím pocity takový rozporuplný, ale věřím, že to je fakt jen tím, že tam ty změny prostě jsou, některý menší, některý větší, spousta z těch změn vydím jako chyby, veliký chyby a nelíbí se mi.... ale to taky věřím, že to tak vidím pouze teď, takže prostě chvili potrvá, než se do toho člověk zaběhne....
    Hra vypadá krásně, ten celej fantazy svět ve kterým běháme, tzrochu mě štve že nejde otáčet a natáčet mapa.... když už to je celý udělaný a vymodelovaný ve 3D, tak si s tím chci otáčet... hlavně z praktičnosti, aby mi nic neuniklo(třeba truhla, nebo hromádka surovin) protože byly schovaný za koněm a nebyly vidět, dneska se mi to hned stalo.... vzhled hradů prej časem vylepší.... tak snad...
    sposuty věci budu muset "odhalit" a zjistit přesně, aby s tím mohl člověk přesně pracovat... třeba vývoj hrdiny... všechny jednotky, jaký mají spěšl vlastnosti, a jaký mají atributy atd atd atd... až když tohle všechno člověk zná, tak se to dá hrát vlastně pořádně takticky....
    • jabbo126
      Když zmáčkneš CTRL+ šipku doleva, doprava, můžeš kamerou otáčet jak na mapě tak na bojišti. Jinak poměrně souhlasím - některé změny mi přijdou k horšímu a u některých si zatím nejsem jist. Ale například město je katastrofa a hra pro mě ztratila ohromné kouzlo. Když si člověk zajel po těžké bitvě do svýho těžce budovanýho hradu, rozhlídl se po městě, postavil další patro magické věže a najal další hordu jednotek, měl z toho tak nějak dobrej pocit. A řekněte mi někdo upřímně - copak existuje jeden jedinej hráč, kterej by si právě na město v HMM sérii celkově stěžoval? Dobře, nechytejte mě za slovíčko, jeden se vždycky najde, ale víte co chci říct. Copak měly města nějakej dlouhej loading? Nebo byly nepřehledný? Tohle rozhodnutí prostě nepochopím a ať už si ho autoři hají jakkoli, jejich argumenty mě nemůžou přesvědčit, že právě tahle změna byla současně největší chybou HMM (tydy vlastně MMH *4*) 6. Na druhou stranu návrat te schopnostem a skill stromu z třetího dílu považuju za nejlepší rozhodnutí. Člověk jako já, který je trojkama odkojenej (hrál jsem už i první a druhý díl, ale největší vliv na mě měla právě trojka), se cítí jako ryba ve vodě. Ale jak říkáš, chce to ještě hodně zkoumaní, než člověk vyřkne verdikt :-).
      • tak za to otáčení mapou díky.... já to zkoušel jen tak jak to fungovalo u HoMaM V.... to sem rád, že jde otáčet.... :-)
        Jinak k těm heroesům VI.... z fleku by mě napadlo X věci, který mě tam hned od začátku prostě srali a vadilo mi, že to je udělaný tak jak to je udělaný... např. města, omezení surovin, kouzla, do jisté míry i ty dovednosti(ale to je fakt čístě spojeno s tím, že jsem byl max. zvyklej na pátek díl), to že jde konvertovat město, to že hrdina může cestovat z hradu na hrad pomocí nějakého portálu... dál mě třeba strašně štve, že si před začátkem bitvy nemůžu rozestavět svoje vojáky jak chci a kam chci..., nebo koho nasadit, koho né.... pokud to nějak jde, tak mi dejte vědět... to je při bitvách strašně důležitá věc, teda aspon u V. dílu to pro mě z hlediska taktiky v soubojích byla strašně důležitá věc...
        Takže těch věci by se našlo hodně.... ale taky vím, že to je z velký míry způsobeno tím, že sem prostě zvyklej na něco jinýho... tím myslím hlavně, pro mě nejlepší díl Heroesy V.
        Ale jen proto, že je něco jinak, a nejni to podle toho na co jsem zvyklej, tak nebudu psát, že celá hra je sr..ka
        ale ty města jsou největší průšvih... právě s příchodem 3D zpracování her a pořádný grafiky, tak ty města měli bejt prostě vymazlený jako blázen... viz jako v Heroesech 5.... tam ty města byly naprosto dokonalý...
        Takže Heroes VI. určitě nejsou špatná hra... jsou tam prostě změny, na který si člověk musí zvyknout...
        Ale zase na druhou stranu musím říct, že mě zatím ničim moc nijak extra nedostali... když vezmu Heroesy 2,3 a hlavně Heroesy V, tak ty mě chytli jak blázen hned po chvíle hraní.... prostě hned... tohle se mi zatím u VI. dílu nestalo...
  • Neviem či to dakto ešte bdue čítať ale je to totalne prijb..aná hra nekupujte to. Je to zle nadizajnované (čo do rhateľnosti), úplne nelogické a súboje vôbec nemajú taktiku len right click. Vysokú znamku si rozhodne nezaslúži. gamedesign je asi taký že ked idete tam kam mate je to v pohode (lenže netušíte kam ist na nelineárnej mape). Ked zle odbočíte ste v ri..i, lebo hra napr. počíta s tým že sa k vám pridajú posili. ale ked zle odbočíte tak posily logicky nemate a slabu armadu vam porazia. A suboje su totalna srač..a ako som už povedal. zahrajte si inu tahovku ak chcete vediet co myslim a ako to ma aspon priblizne vyzerat (napr. disciples 3)
    • Další neumělec.. je ta hra na tebe těžká ? Když odbočíš špatně tak se vrať ne ? nebo Save load ? Hratelnost je dobrá a třeba oproti Disciples 3, je t opravdu více taktické...
      Bad troll je bad troll
      • ta hra je napiču vybalancovaná, mas tam trivialne hrozby a zrazu niekde zriti vyjde smrtelna hrozba na začiatku hry
        • Veřim že ta hra je moc těžká na čtyřletý dítě...
      • ty si kkt, prečo by som mal loadom riešiť jebnutý dizajn hry?
  • Dustojnej nastupce heroes i kdyz ty mesta teda odflakli to je fakt, ale zas bitvy a jednotky jsou super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit