Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po letech jsem dostal chuť na hrdinství v HOMAM, vybíral jsem ze všech dostupných dílu, kromě jedničky samozřejmě, tam už se dá vyzvednout jen ten nápad a start celé série.

    Bez natahování, 6tka je zdaleka nejhorší, alespoň z pohledu hry jednoho hráče. V minulosti jsem hrál každý díl, vyjma 4, neutekla mi coby nedobrá hra, zkrátka pařil jsem jiný, snad online, nevim.

    Po čase zkoušení - všeho – jsem zakotvil u dvojky. Nostalgie, přehlednost, solidní výzva… Trojka je hezčí, bohatší a lehčí. Až se vypořádám s dvojkou (finišuju dobro), možná… Zbývá 4 a 5. Pro 4 mluví /přijatelná/ změna a 2D grafika. Fakt nemusim 3D. Přesto uznávám, že 5tka se povedla, i když mě nijak moc nebavila a nedohrál jsem ji. Možná časem.

    6tku nedoručuju nikomu, kdo chce hrát HOMAM! Za osm je dost špatnej vtip. Nesleduju vývoj sedmičky, ale přeju si jedno, návrat ke kořenům…
    • Problém 6tky vězí v dávkování. Je tam příliš mnoho příběhu, žvanění, zastavování, odklikávání…, a do toho všeho nám zchudla mapa. Méně surovin, méně OMG síla pytlovin. Ošklivá to kombinace, nemůžu si pomoct. Chápu, že “více“ je pro single hru a “méně“ pro mulťák. Bohužel, dobrou hru tvoří celek. Neřeším multiplayer, když ho nehraju! Ano, bojová fáze se mi na 6tkách líbí, jednotky jsou parádní, grafika, popisky, mňamka… Celek…! “Jezdící fáze“ se mi nelíbí ani graficky, BOOM, odpáleno, hudba slabou hru nezachrání… Kdybych nesrovnával, byl bych hodnější. Každopádně nebaví *16*
  • Dohráno a byl jsem první. Jinak super hra.
  • jindra.veliky
    zitra se na to taky chystam. nebo spiz az dohraju RAGE...kazdopadne jsem zvedav na prodeje. *4*
    • SA-reg
      Dobrý jak ti lidi dávaj mínus na všechno... *1*
      Trolling successfull?
  • pan IT o dva komenty vyse toho asi hodne vypil, neposlouchat ;)
  • Ničím mě tento díl nepřekvapil a řadím ho na stejnou pozici jako HOMAM 4 neublíží serii ale taky ji nic nedá - Zlatá era 1-3 to nikdy nebude a ani posledním 5 dílům to nesaha ani po pás, za pár hodin to člověka spíše unudí než nadchne. Odehrát a do šuplíku za čtvrtým dílem.
  • Zdravim vsecky jen jsem chtel rict tenhle rok zatim pro me nejlepsi hra .) dokonce jsem rad ze se odlozilo diablo aspon si uziju H6 :)) krasa krasa konecne hra ktera neni zadna konzolova rychlokvaska .) zabavi na mooooc hodin a vychutnavam si kazdou chvilku proste lahoda .) hral jsem od 2jky vsechny dily.... ano ma to zmeny ale vubec me tam nijak nevadi.... mam akorat jeden problem obcas me to pri souboji spadne do windows s hlaskou ze program prestal pracovat muzete me prosim jestli naka dobra duse tady vi co stim? Oredem dekuji
    • I me to obcas presne takhle spadne, ale je to nahodne ne jen pri pouziti spellu. Trosku me to stve. A taky ze mi problikava kurzor, jako by se to sekalo s nejakou dalsi aplikaci co bezi na pozadi, ale nic mi tam nebezi.
    • genki.sudo
      Pouzivas Puppet-Master ? Pry to u toho kuzla obcas pada.. Bug..

      Ale suhlasim, je to hra roku i pre mna..
  • chcete aby vám běhaly hry? Tak zformátujte disk nainstalujte windows a vypněte automatický aktualizace. Každej kdo si nechává od microsoftu huntovat počítač zhovadilostma tak potom brečí že mu nejde to či ono, mě funguje všecko na co stačí hradware.
  • divna to hra, jejda on je to Heroes?!
  • A přeložit by to nešlo?
  • Otázka na ludí, čo majú zakúpenú plnú hru:
    Stiahol som dnes demo, a jediné čo mi prišla ako najvačšia zmena oproti H5 je že v bojovom režime nemá hrdina svoj ťah, ale môže ísť kedykolvek vrámci celého kola. Dosť mi to vadí, lebo vo vačšine prípadov zabudnem na tento ťah a súper tak získa ťah hrdinom naviac... :(
    Funguje to takto aj v plnej hre, alebo sú v deme ešte nejaké pozostatky z bety a pod...?
    Diky
    • SWAT0013
      V plné hře je to stejné jako v demu. Taky na ten tah několikrát zapomínám *1*
      • jj taky na to občas zapomenu :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit