Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mam tam takový problem že nejde posouvat kamera na mapě pomoci myši. Jako že posouvám myš a současne se posouvá i kamera. Nevím ale mám pocit že ze začátku to šlo a pak najednou ne ale nejsem si jist jestli to predtim šlo. Ale ted mi vadi že se to nedá posouvat. HELP
    • nejak se to same vyresilo byl to bug
  • 8/10...WTF?! recenzent zjevně patří do cílové kategorie - děti
  • Nevím jestli to tu někdo psal, ale souhlasím s názorem, že hra má špatný design. Hraju jen singlovky (i ve starších Heroes), samo se přenesu přes to, že singlovek (skirmish) je prostě uboze málo. Ale už to někdo psal. Jedete si svoje blues, třeba tak jak máte návyky z jiných dílů. Cítíte se už dost silní, tak vyrazíte na sousedního Al, vytlučete mu hrad. Mezitím na vás z jiné strany vyletí Al, který má 3xnásobné počty kreatur, nějaký ten lvl nad váma. Vykostí vás a máte po hraní. Proboha kde během 5 až 6 týdnech (populací) nabere ten hrdina takové počty kreatur??? To mu je asi vývojáři dali navíc ne ?? Prostě ten pocit, když objevujete mapu a sbíráte věci a levelujete, ten je tady potlačen, hra vás nepřímo žene rovnou do fightu. O HW nárocích už se nebudu ani zmiňovat (ono to chce lepší grafárnu než TES: Skyrim !!!).
    • hehe, nezkušený nováček, jo, ale, co sem hrál demo, taky mi to přišlo trošku těžší, chce to taktizovat, někdy je třeba zariskovat a snažit se dobýt další hrady, co nejdřív, vlastně hrad vůbec dřív než obcházet doly----ale tak....já hrál všecky díly...
      • Taky jsem hrál všechny díly, s Lord Owel souhlasím, podobný problém s neadekvátní obtížností jsem měl i v pětce, vlastně jsem jí proto ani nedohrál do konce, přestaly mě bavit save - load procedury a vrácení se ve hře o hodiny hraní zpět. Této serii jednoznačně kraluje dokonalá čtyřka, v izometrickém pohledu se daly jednotky rozestavět tak, že se vzájemě kryly, střelci šli atomaticky do zadu, sám hrdina se ocital přímo v poli a jeho úroveň tak mohla aktivně ovlivnit výsledek bitvy, jednotky se mohli po mapě pohybovat sami bez hrdinů, takže odpadla nekonečná logistika, kdy máte dva hrdiny na boj a čtyři na zásobovaní ze vzdálenějších koutů map. Trochu mě mrzí, že se tato serie stále vrací k trojce, když už uměla nabídnout něco víc. Ahoj...
    • Cahir
      Když té hře nerozumíš, nestěžuj si. Velikost armády je dána několika faktory: a) dobudeš nový hrad a konvertuješ ho na svůj. Máš tedy dvojnásobný příjem. Po mapě se navíc nachází jednotlivé pevnosti, které ti opět navyšují populaci a které je taktéž možné kovertovat. Navíc se na mapě nachází i kreautury, u nichž se píše, že jsou pasivní - takové lze nabrat do armády.

      Z toho plyne, že máš-li např. 2 hrady + několik pevností, máš 2x až 3x větší populaci než ten, kdo má jeden. Nauč se tu hru, nebo si sniž obtížnost.

      Že to má větší nároky než Skyrim není nic divného, jelikož Skyrim je technologicky zastaralý až hanba.
  • me to nejde ani kdyz sem přeinnstaloval Ubi
  • paneboze co je to za pisalka? prisernej text, opravdu.. takova hra si zaslouzi RECENZI a ne tohle..
    • MrSanta
      Není nad konstruktivní kritiku. Když už buzeruješ za písemnej projev, tak zkus psát podle pravidel a ne jako tatar *7*
    • janchor
      V čem konkrétně příšernej, jestli můžu být tak smělý?
  • Jako fanousek Heroes ktery to hraje od 1cky pred x lety tak musim konstatovat ze VI vubec nejsou povedene,odflaknuta hudba odlfaknuty pohled v hradu na budovy,zadny info k postavickam na hrade jako tomu bylo u V... Vsechno je desne miniaturni trefit se na krizek kdyz chci neco zrusit je docela kumst a mista tam je dost.... Tale to konvertovani hradu na svuj druh rasy je kravina... At delam co dolam na nejaou vysokou obtiznost to proste nezahraju pc protihrac konvertuje jak muze a za 3tydny se lze setkat s neuveritelne poctenou armadou proste blbost.... Dale zkusenosti u hrdiny a kouzla.... Me taky dost zrtilo kouzla se davaji uz jako zkusenosti atd... Takze na nejakym 12levelu co jsem se dostal jsem mel par vlastnosti a 2 kouzla??? Proste hrozny.... Jsem velky fanousek Heroes ale... Prijde mi to jako skok z III na IV.... Desny... Instaluji zpatky V a jdu si opravit chut.... VI stoji z vetsiny na starou backoru... Akroat grafika je skvela jinak bud foknute detaily nebo hratelnost prekopana a na nic....
    • jabbo126
      Mě se design některých jednotek taky hrozně nelíbí. S jinejma jsem ale spokojenej. Jednotky azylu jsou fajn, taková klasika. Nesnášim jednotky démonů, ty se opravdu nepovedli. Neviděl jsem samozřejmě všechny, jsem teprve na začátku, takže nemůžu vyloženě soudit. U nekromantů - jak kdo. Duchové například jsou moc pěkní. Jinak jsem žádné další neviděl. Ale třeba takový kyklopové jsou podle mě naprosto perfektní. Bude to asi o vkusu každýho, ale je fakt, že v 5tkách se mi líbili asi všechny postavičky. Taky jsem byl z grafiky docela zklamaný - ty píšeš že je grafika skvělá, já si to nemyslím, když jí srovnám s pětkou nikam se neposunula a bohužel v některých ohledech mi vážně přijde, že je i horší. Celkově hru zatím hodnotit nemůžu, jsem v první misi první kampaně (tutorialovou nepočítám).
    • Erien
      Jsem také fanoušek této serie a nesouhlasím tedy po bodě.
      1) Odfláknutá hudba blbost, po nic moc hudbě z 5 je tohle přesně ta klasická stará hudba co Heroes měl, důkazem jsou i některé přejaté skladby.
      2) Odfláknutý hrad souhlasím.
      3) Miniaturní křížek nic takového jsem nezažil, křížek sice je malý, ale problém trefit ho nemám. Možná by to vadilo u RTS strategie kde je málo času, ale zde kde mě nic nehoní? Takže seš buď levej nebo slepej.
      4) Kovertuj taky.
      5) Nerozumím větě ".. Me taky dost zrtilo kouzla se davaji uz jako zkusenosti atd." Já mám postavu na 7 levelu a mám snad 7 kouzel. Nevím co tam děláš ty.

      Ten další odstavec už je jen takovej blábol, že se ti nelibí hlavní postava u nemrtvých? :D Já s ní problém nemám.

      Nevím jak moc velký fanoušek serie Heroes seš, ale moc asi ne. Oháníš se nejvíc 5 dílém, ale ten po dílu 4tém byl nejslabší. Šestý díl nepřekonal třetí, ale je to konečně důstojné pokračování třetího dílu.
      • jabbo126
        No vidíš a já zase můžu odporovat tobě. Já nechápu jak někdo může prostě obecně prohlásit, že ten a ten díl byl nejlepší nebo nejhorší a ještě na základě tohoto hodnocení o někom říct, jestli je nebo není skutečný fanoušek série. Já se za něj považuju, hraju ho už od prvního dílu a moje hodnocení je takové (od nejlepšího po nejhorší) - 3,5,2,4,1 (šestku ještě neazřazuju). Pětka byla podle mě opravdu druhý nejlepší díl - takže podle tebe ani já nejsem fanoušek Heroes? *4* Každopádně se spoustou bodů které vypsal Sensation také nesouhlasím jako ty. Jen tě chci upozornit, abys to nebral takhle obecně a říkám to všem lidem se kterými naopak ve většině věcí souhlasím - aby se vyvarovali takovému zobecňování a absolutnímu hodnocení. *3*
    • Edit: postavicky hnus.... Hlavni u necromantu zenska,lich otresnej,upir neoslepuje,ujde kousek,udery mu vraci.... Andel vylepsenej jsem cekal nejakou bombu ze udelam to wow vypada huste to se nekonalo... TO podivny u pekelnych s tema chapadlama je co? Lamasu je grif akorat ze nema vlastnost naletu.... U barbaru bych mel taky x namitek.... Jedinny co me nadchlo byla celkove grafika hry jinak ve vetsine otresny....
      • Nikdo ti nebere názor, ale ty tu hru zbytečně haníš. A hanit jí kvůli tomu, že to není Heroes 3 ? Seš lama prostě. Hele popravdě kolik kouzel si za boj použil ? Tady je kouzel dost a je jen na tobě, jakýho hrdinu si uděláš. To že tys měl 2 kozla nebo kolik za 12 levlů je tvoje blbost.
        Tobě se nelíbí stylistika hry ? Nelibí se ti vzhled anděla ? Až vyrosteš tak sem piš něco ! Protože tohle není opodstatnění a důvod říkat, že heroes 6 sux....
        • možná že tam je kouzel dost, ale v předchozích dílech jich bylo minimálně 3x tolik a síla kouzel kdy se dala celá armáda vykosit nabušenym hrdinou co umí destruktivní magii a nebo aspon magii temnoty je už dávno pryč, přijde mi že je to celé jenom o armádě hrdina si už ani neuprdne :D
        • A co mi jeste povis dal pekneho? :-D kdyz jsem hral V tak jsem od nich nemohl odejit u VI to trvalo 3h a vypnul jsem to uplne stejne to dopadlo jako pred lety IV.... Co se tyce vzhledu nekterych postavicek tak velke nic moc.... Nic ohromujiciho takovej pan hromu u trpasliku z toho jsem byl vyplesknutej apod. tady leda tak dobre vypada upir ktery ale postrada dost toho cim byl v x predeslich dilech.... Dale jsem se zminil i o jinych vecech.... Ne jen o vzhledu postavicek atd.... Ta hra je podle mne odflaknuta nemuzu si pomoct trend her jde proste smerem aby to hraly masy lidi,dnesni strilecky taky nic moc co to je za strilecku kdyz si za rohem zkovam a pockam si az se mi sami dobijou zivoty.... Hraju tu stareho Dooma 3 a stale jsem nadsenej ale nic novejsiho poradneho neni a stejne tak u strategiii to same novej C&C taky bída.... Vsechno site horkou jehlou snad Diablo III nezklame.... ale nove Heroes me totane zdrtilo.... A ze se ti nelibi muj nazor? to je mi max sumak ale do lam mi poukazovat nemusis i kdyz za monitorem je kazdej Rambo ze do oci me to rict by jsi si to rozmyslel mozna....
          • Edit: jeste k tem kouzlum :-D pouzival jsem aktivne: pan loutek, smrtici mraz,meteority,imploze,hromadny strach,hromadne zpomaleni,ozivovani,teleport v boji u hydry jako vlastnost skvela vec kdyz si nekdo dal podzkusenost heldani cest atd mohl bych pokracovat.... Vzdycky jsem mel aspon 2-3skoly nejake magie plus logistiku a bud do obrany nebo utok nekdy jsem ozelel jednu skolu magie a dal si stesti nebo neco jineho... Kouzel jsem pouzival dost v zavyslosti na tom za koho hraju a proti komu bojuju... 6tky jsou jednoznacny odpad proti V...
            • On Tady Sensation asi moc neví o čem mluví. Co se týče šestek, když neporazí počítač ať dělá co dělá. Jo jo....

              Jinak jestli tady na levlu 12 máš 2 kouzla a deset ! ! ! ! jak píšeš, tak to není chyba hry ale tvoje, protože si asi neschopnej si navolit to co chceš. A pak si stěžuješ.

              K Warcraftům. Jak 2jky tak 3jky byly bezesporu jedny z nej strategií své doby.
              Tebe nebavej, což je tvoje věc, ale neznamená to že se hra nepovedla.
              Kolik lidí jako ty sem píše a ovlivní tím další lidi, protože z toho uděláš frašku a bůh ví jak tupou hru. Všobecně vzato, Warcrafti 2 a 3 jsou považovvány za top hry své doby a né jen pro mne...
            • Omlouvam se StarCraft 2 *7*
          • Od Diabla bych opravdu nečekal žádný zázrak...
            • Novej Warcraft me po 3dnech nudil takze se nepovedl kdyz me hra nudi neni ok.... Treba Civilizaci V hraju porad dokola nebo The Setlers 7.... Co se tyce Diabla III verim ze bude ok... Blizzard je jedna z mala firem ktera je poctiva k hram a venuje hodne casu do toho aby to bylo opravdu super... Wacraft 2 proste mi nesedli hezky jsem si zahral ale nuda uvidime to Diablo III verim ze to bude zase hra ktera neomrzi ani po letech....
      • Fajn input. To spolu s dalšími faktory mě přesvědčilo počkat si na gold edici ve slevě, pokud vůbec.
  • Souhlasim z lolkem :-) jen mi tam chybi navod, generator map :-D jinak supr takticka hra :-) a grafika nema chybu :-) ale kouzla mě sklamali :-( kapku moc omezene :-D hodnoceni 80% to nejlepe vystihuje :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit