Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No ji tak stárneš moje babička ma taky problém ovládat windows 7
  • Ony všechny ty hrady byly obrovské!! jen Darkmore mě vždycky dělal problém protože tam jsou beholdeři a lichové a je tam potřeba jít docela brzo.....jj 6ka je prostě epic! :)
  • Cajk
    tak že mamku pozdravuju:) Je dobrá!
  • Cajk
    ? si to přečti ještě jednou, já jen říkám, že to zabránilo hrát W3 mně. Ne že je to debilní 3D už tam.. Věřim že většině lidí to u týhle hry nevadilo, jen já jsem z moc starý strategický školy :)
  • máma hraje doteď heroes3 od doby co vyšel *1*
  • kriegspiere ci jak sa volal ten hrad, a potom hrad alamos.... nj je tam toho kopu.... vyzabijat cele Dracie piesky dalo riadnu namahu
  • osmicka je strasne kratka:(( jedina nevyhoda tej hry
  • keby ho nezkritizuju tak si to ten blb nikdy nezapamata
  • Souhlas, Warcraftu 3D pohled prakticky neublizil, prave naopak, pro me je W3 vrchol RTS zanru. Na druhou stranu souhlasim, ze jsou tituly, kde je 3D vylozene naskodu. Tento tyden jsem dohral stary Dungeon Keeper, ktery nema ani akcelerovanou grafiku, ale jeho 3D zobrazeni dokaze zamotat hlavu hodne casto :))
  • JJ, klasiky, jen škoda že už 7 a 8 nejsou tak HC jako 6ka...zvláště na dungeonech je to poznat, v 6ce byly dungeony opravdu obrovské a plné překvapení...v 7 a 8 už to jsou jen tunýlky většinou....Hrad Darkmoor, nebo VARN v Dračích píscích...to jsou skvosty v dungeonování.....7 a 8 jsou ale zase lepší co se týče party a jejího rozdělení a hlavně je tam více předmětů než v 6ce....
  • Presne tak. Posledné RPG, ktoré som prešiel boli práve M&M 6,7,8. Nie preto, žeby som ďalšie RPG už nehral, ale jednoducho práve tá atmosféra bola skvelá a iné sa jej nevyrovnali. A dej, ktorý bol v 6-tke párada! Taký Oblivion sa môže červenať.
  • Tushan
    homam 3 complete za 199 kč nejlepší kauf mího života
    to se dá hrát furt. ty probdělé noci z bratránkem u hot seat
    a hlášky u ruznejch příšerek jako u goblina co jezdí na vlku tak vždycky šlápni na to aď mi vlajou vlasy *1* Imploze za 6000 dmg a 15000 kostřiček prostě největší klasika
    a co ta nadherná grafika užasná hudba každej hrad naprosto unikátní
    takové hry se už dnes nedělaj a je to věčná škoda *11*
  • Malleth
    Dohral sem Might and Magic VI, VII, VIII i IX. Sedmička je pro mě srdcovka. Takovou atmosféru má málokterá hra. Hlavně soundtrack je má úžasnej
  • S tím War3 je lež jako věž, ta kamera je tam v podstatě fixní. Můžeš s ní točit velmi omezeně. A nevím proč by jsi to dělal...
  • Cajk
    Právě dodnes jsem nepochopil, proč všichni opustili 2D tam, kde to skvěle fungovalo - viz turn based/real-time strategie nebo třeba Civ/city buildingy.. Mně tenhle 3D přechod třeba zabránil hrát už Warcraft 3, protože mám kvůli debilnímu ovládání kamery obrovský problémy se ve 3D zorientovat, respektive ztrácim nezbytnej přehled o situaci. FPS je jedna věc, ale nikdy neporozumim snaze mít za každou cenu 3D úplně všechno..
  • problem M&M sveta je v tom ze je zalozeny na pixelperfect animovane nadherne grafice a to v 3D proste nefunguje.. ztraci to kouzlo
    je to stejne jako by se nekdo snazil nacpat napr. futuramu do grafiky shreka..
  • Cajk
    protože to prostě holt nedělá syndikát NWC/3DO, s tim se už nedá nic dělat:(
  • Tohle je ten týpek co skládal hudbu k HOMAM ... http://www.youtube.com/watch?v=8ldQRBQ0YFg&feature=related
  • Naprostej souhlas. Myslím že nejslepší soundtracky byly z Homam 2,3 a 4. Další díl byl uplně mimo a vůbec neměl tu atmosféru a prostě to nebylo jako HoMaM.

    Taky si každopádně občas poslechu ty soundtracky z 2-4 dílů.
  • Škoda že tahle série v podstatě skončila. Nové díly Heroes (tedy zatím jen 5ka) jsou sice fajnt hry ale už nemají onu atmosféru pokud mě rozumíte..:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit