Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Heroes of Might and Magic 3 nikdy nezapomenu,to je moje srdcovka :D.Ten soundtrack taky boží.
  • might and magic 6-8 mely zdaleka nejlepsi (takovou prazvlastni) atmosferu, kterou ani s ultra grafikou nedokazou dnesni oblivioni vykouzlit a rozhodne bych uvital nejakou tu 10 nez dalsi heroes
  • Cajk
    Rampart theme ftw:).. Ale i HOMAM IV mělo super tracky, jmenovitě: http://www.youtube.com/watch?v=hkDXNSWJLuo či http://www.youtube.com/watch?v=aJK5oBEvI08
  • přesně tak, chce to starej dobrej might and magic, osobně si myslim, hodit šestej či sedmej díl do pořádný grafiky, tak si hodně lidí sedne na prdel, a s předělávkama starých dobrých her se roztrh pytel (i ten carmageddon bude!! mortal kombat se vrátil ke kořenům taky a je skvělej!

    dokážu si živě představit fantasy část jako novej skyrim a konečnou fázi jako mass efect (graficky), škoda že do toho peníze asi nedaj

    nezbývá než čekat na diablo:D
  • jojo HoMaM 6 vypada vypada pekne ale ja bych spis chtel aby vysli novy age of wonders
  • Super nejsem sám :D to potěší :D
  • Se musim už jen smát *1* .
    T místo D a 2 borci z toho dělaj 3 světovou, místo toho, aby pomohli, popripadě slušne řekli (napsali ), že se píše closed, ale to ne rači hned kritizovat. Kritizovat umí každý hlavně nevychováné děti.
    - Občas si připadám jak na planetě opic.
    *2* *2* *2*
  • Soundtrack k Homam 3 si ještě teďka občas poslechnu. Pro mě jeden z nejlepších herních soundtracků vůbec. *4*
  • Sakra chci si tu betu taky zahrat *4*
  • Heroes of Might and Magic 3 - parádní hra s nedostižným soundtrackem. Z klasického Might and Magic jsem hrál osmičku, ale nedohrál - tuším že tehdy zrovna vyšli SW:KOTOR. *4*
  • Panstvo..začal jsem až u 5tky,ale neuvěřitelně moc se těším.....
  • Cajk
    Clash of Heroes? To bylo nějaký asijský hentai či co?
  • edit: aha tak sem se seknul, propadak byla devitka.. desitka nevysla
    mozna by bylo lepsi kdyby desitka nikdy nevysla.. kdyz vidim jak mainstream a konzole nici dobre herni serie
  • M&M 10 vyslo a byl to propadak pokud se nepletu.. za vrchol serie povazuju M&M 6 a HO M&M 2/3 nemuzu se rozhodnout :)
    skoda ze se uz skutecne RPG uz moc nedelaji, vetsinou jsou to fpsky s RPG prvky
    jinak doufam ze rusaci dodelaj remake world of xeen 2 - http://www.youtube.com/watch?v=WZONwMafXa0
  • Problém je, že práva na MnM vlastní Ubisoft, takže to klasické MnM se sci-fi nádechem je v nedohlednu. Navíc v dnešní době se hry jako MnM bohužel nenosí.
  • A pri tehle prilezitosti bych chtel jen jen rict..ze..: My chceme Might & Magic 10!!!!! Jdete uz nekam s tema Heroes, nadelte nam poradny rpg, Might and Magic!!! Dark Messiah byl dobrej, ale ja bych si pral něco v duchu tech starych dobrych Might and Magic RPGcek….když si vzpomenu na M&M 5-8, to byly hry na který nikdy nezapomenu a moc rad se k nim vracim. Ne, nejsem zadnej staromodni paprta, jen mam rad kvalitni RPG ;). Vsude kolem je jen samej závod o to, kdo vytvori hru s hezci grafikou….mozna jsem jeden z mala, ale ja vam na to kaslu, na co je mi krasna hra bez duse? K nicemu… M&M RPGcka mozna nevypadala nejlip, ale nikdy mi to u nich nevadilo. A o tom to je ;)
  • Už jsem si myslel že jsem jediný kdo to hraje :D.
  • Chybička se vloudila. Já si to přečetl, ale viděl jsem tam to, co tam mělo být, ale nebylo... V těch jeho sedmi slovech to bije do očí.
  • Jsem před měsícem dohrál Might & Magic VIII parádní hra
  • jo..je to dobre leda tak do zachodu... opet me to zklamalo... kam se to hrabe na bozskou superlativni trojku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit