Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Krok za krokem mě rozsekalo *15* *15* *15*
    • Stačí ti málo.
  • Mě osobně ve videu dostalo: "Co udělá z chlapce muže na tři"? Odpověď:"SEX" Tak to nemá chybu:-)) Tak schválně, kolik lidí si tady na foru myslí, že sex z Vás udělá mužský??
    • to záleží na okolnostech, např. sex s katolickým knězem v 11 letech z tebe nejspíš muže neudělá
      • a co sex ve 40 s prostitutkou?
    • Si asi ešte nemal, čo ? Príde, neboj :) Snáď...
  • S manuálem co kde v souborech upravit abych měl speciální kudlu z questu, obouruční bonus pro poslední level skillu se počítal i pro kopí, a šlo se přesunout do druhého aktu to jde hrát...

    Bohužel rozmazané textury to neopraví. To samé HW náročnost toho hnusu. A herni prvky to zdaleko nepřevyšují.
    • ano, v té verzi z torrentu jsou opravdu bugy :)
    • zaplatil jsi za to? A kolik?
    • prestan frfnat, citlivko:D
      • Člově chce odpovídající kvalitu a je to problém no. Jak je vidět, někteří by se spokojili s ho*nem kdyby za to šlo hrát. Idálně kdyby se to hrálo přepisováním hodnot v náhodných souborech!
  • Kde je Hamza v Khartalu? Mesto mam projite 10x a nemuzu ho najit. A pan google taky vyjimecne nepomaha...
    • jdi za babou do obchodu co identifikuje..zavede te za nim..aspoň myslim ze to je hamza:)
      Mimochodem ti to rekne myslim v hospode jedno NPC..když ji nelzes..
      • Nerekla mi nic. Ale dik za snahu. Mozna je jich ve meste vic.
        Zkusim jeste tu hospodu,ale dneska uz nemam silu *2*
        • Kinet1c
          baba ti povie kde je iba teda akoze zavedie ta za nim, iba ak budes mat v moznostiach aj okrem troch tu stvrtu, tu stlacis a automaticky ta to prenesie k nemu a ides dalej, ked ides poriadne po hlavnej pribehovej questovej linke, neexistuje ze tu moznost tam nemas, ci nebudes mat, nejaky krok si asi vynechal
          • Mam za ukol ho najit v Karthalu. Co jsem asi tak mohl vynechat? Vazne uz z toho zacinam byt zoufaly. Nejspis jsem jenom prehledl nejake mistecko. Ona ta mapa taky stoji zaprd,priznejme si to.
            V jake lokaci presne je? Pristav? chudinska ctvrt?
            • Dekuji. Konecne to zabralo:)
            • V pristavni ctvrti, vlez do hospody, tam je zenska (musíš ji nakliknout nahore na orazovce abys ji mel jako aktivni), a proklikej u ni vesechny moznosti, pak bez do obchodu, kde se prodaval lahvičky a identifikuje se, mel bys tam mit uplne dole novou moznost rozhovoru.
  • MM 9 zas tak hrozne nepovedena nebyla, s patchem 1.3 to bylo celkem v pohode. A dneska po letech když ji občas zapnu, tak to ma určitou vzpominkove/nostalgickou hodnotu. Dungeony mela kvalitni a proste z odstupem doby, když zadny dungeony nejsou, to je celkem dobra hra:)
    • MickTheMage
      Ale oproti ostatnym dielom je to stale slabota. Tiez som to asi pred rokom (pol) rozohral a ano, ista nostalgicka hodnota tam je, ale... oproti 6 alebo 7 je to zufale.
  • KIMCID
    parádní recenze
  • tahle hra si videorecenzi zaslouzila - diky ...taky uz to nekdo mastite podruhe s jinou partou ?
    • Kinet1c
      Ja :D, barbar, def, druid, shaman, zatial neje ziadny problem, prvy boss padol (tzn pavuk) bez vecsich problemov, a okrem kus regeneracie, tzn raz som zacaroval, som ho len dobil., takze asi je celkom slusna, ved uvidim, ked som dobre spocital, dokopy, pred tym ako takym koncom, sa da ziskat a rozdelit, tak 81 bodov, mozno o 3 viac, zalezi na akom lvl je ten ci ten hrac, tzn 3 grandmaster skilly, ci 2 gm a 2 m, ci 2gm 1m, a 2expert a tak dalej, takze po dohrani sa clovek vie, celkom presne informovat uz dopredu, ktory skill bude mat na grandmaster pred finale a ktory az...., takze aj prva hra my celkom vysla, tzn mal som v podstate neporazitelneho paladina, ktoremu, skratka skoro nic nevedelo ublizit, resp, mozno tak nejaky ten boss :D, vysoky armor sa celkom hodi :D a no s resistenciami je to tak, ked chcete si dajte ten skill ked nie tak nie, ja som na koncim mal s kazdou postavou okolo 50 ress na vsetko +-5 bodov, v zavislosti od urciteho zivlu, takze nie je problem ani z vecami, ktore davaju ressistenciu na vsetko :D co sa celkom zide a dost prejavy a dost pomoha pri narocnejsich konfliktoch hlavne s magovskymi typmi nepriatelov a samozrejme pomohaju, rozne ochranne kuzla, buffy a vselijake liecenie.
  • Co to tam bylo za podprahovku? *4*
    • krok za krokem. donekonečna se na různých pakanálech opakující us sitcom. já jsem se tomu usmál, well done.
    • Bobby, co zrovna vylezl ze sprchy
  • hra taky obsahuje docela Dost vtipných Easter eggu, například v jedné knížce jakýsi astronom sleduje neba a popisuje podivný placatý svět, jež se nějak pohybuje sem a tam *3* a velmi vzdálenou modro-zelenou kouli v dáli v mlze
  • fallanga
    Easter Egg byl skvěle skryt. To si zasluhuje pochvalu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit