Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj prosimte mam stejni problem jak si to udelal nebo co mam delat poradis dikes
  • uz jsem na to prisel *4* *4* *4*
  • ahoj prosim o radu mam dokoncenej AKT 1 ,prvni mapu za mestem Sorpigal mam projetou krome dvou jeskyni kde je Kiklop a Drak a Prokletych Rozvalin kde na to zatim nemam, hrad Portmeyron mam take vycistenej, Cisarska straz kousek od hradu mne jeste nepusti pres most, do Kovarny Živlu nemohu odletet protoze v hradu u Lva mi nejde odcestovat do Kovarny Živlu jelikoz věta je zešedla nejde na ni kliknout a nad mapkou mam ikonu dopisu pro IVENA. Moc prosim mohl by mi nekdo poradit jak dal,skusil jsem snad vse jak pokracovat ale nejde mi to.
  • Říká krok za krokem, tak je to (fotka ze seriálu) Krok za krokem!
  • krok za krokem. donekonečna se na různých pakanálech opakující us sitcom. já jsem se tomu usmál, well done.
  • a co sex ve 40 s prostitutkou?
  • Hraju to na AMD A6-3670, GF9600GT, 8GB RAM a SSD a nemuzu si stezovat. Samozrejme mam vsechny detaily na minimum pri FullHD rozliseni, ale od chvile, co jsem nastavil View distance na maximum, tak mi prestaly problemy s lagovanim venku a jede to plynule bez nejakych zasadnich FPS dropu. Samozrejmosti by melo byt vypnuti antiviru, pokud ho nekdo automaticky pri hrani nevypina. Nespadlo mi to zatim ani jednou (uz to hraju podruhe) a jak jsem byl ze zacatku z te optimalizace vytoceny, uz jsem si asi zvykl, takze ani ty loady uz me tak nevytaci :)
  • No to patrilo do vlakna o tom, jestli ma smysl davat body do vitality :)
  • Na Adventurer je to fakt fuk, maloco mi dokazalo v jednom kole prorazit Celestial Armor i bez jakekoliv dalsi redukce. Na Warriora jsem tedka v Lost city pres pavoukem a Elitni spektra nebo ten nejsilnejsi ghoul mi obcas v jednom kole prorazi celestial armor a jeste oneshotnou rune priesta i kdyz mam nahozeny Stoneskin. Nakladaj fakt nehorazne, hajzlici. No uvidime co dal. Nastesti je kombo Mercenary s Mace+ Relentless Sword a Blade Dancer 2x Relentless sword tak nechutne, ze tu elitni spektru jsem schopen sundat v jednom kole i bez kouzel, kdyz to trosku critne :)
  • ale byla zde kritika toho krokovaciho pohybu 4 smery v MM:X
  • to záleží na okolnostech, např. sex s katolickým knězem v 11 letech z tebe nejspíš muže neudělá
  • fallanga
    Takže vlastně jeden povyšovací úkol pro každé povolání, který ti přidá skilly? Inu, lepší než nic.
  • Malleth
    Ten track není špatnej, ale není to ono. V M&M je u mě atmosféra na prvním místě a to předevšim díky hudbě.
    Např. hudba z mohyl byla výborná
    http://www.youtube.com/watch?v=1JTHKy8K99w&list=PL4B9086E3D6F5704A

    No, asi si počkám až to bude ve slevě a zkusim.
  • Jo, jo. Wizardry 8 bylo poslední opravdu dobré RPG. Škoda, že už nevznikl další díl. Třeba i s moderní grafikou.
  • maros.goc
    Wizardry 8 je bohovsky :) neviem na aky 4 stranovy system to narazate :)
  • Dekuji. Konecne to zabralo:)
  • V pristavni ctvrti, vlez do hospody, tam je zenska (musíš ji nakliknout nahore na orazovce abys ji mel jako aktivni), a proklikej u ni vesechny moznosti, pak bez do obchodu, kde se prodaval lahvičky a identifikuje se, mel bys tam mit uplne dole novou moznost rozhovoru.
  • Soundtrack je hnus, krom orchestrální skladby z menu, která ve hře v oné podobě neni. Jediný to pěkný track: http://www.youtube.com/watch?v=xSCk5wDBF5w PS: Hra je absolutně neatmosférická, jestli čekáš maloklukovskou vyjevenost jako z Isharu 3, tak zapomeň.
  • Mam za ukol ho najit v Karthalu. Co jsem asi tak mohl vynechat? Vazne uz z toho zacinam byt zoufaly. Nejspis jsem jenom prehledl nejake mistecko. Ona ta mapa taky stoji zaprd,priznejme si to.
    V jake lokaci presne je? Pristav? chudinska ctvrt?
  • Kinet1c
    Su ale povisuje sa len raz a dostanes iba nejaky nove dovednosti aj ked musim uznat, vecsina je velmi uzitocnych. Takze sa ti nezvysuje zivot ani mana. Jedine co sa sa zmeni je titul a spominane skilly ci kuzla ak chces. Ale to je v pohode. Mna skor trapy, ze sa da dosiahnut iba pomerne nizsky lvl. Uz aj v 9tke to nebolo ono. 32lvl neni nejak vela, ale tak no co uz treba si naplanovat, kde body podelit. Pred niekolkymi mesiacmi som dohral 6ku a skoncil som hru na 104lvl kazdy, co nebolo max, bol som aj cez 120 raz, ale to uz taky zmysel aspon tam nema, kedze na 104 uz nelenze kazdy ma vsetko na max, tzn expert, master, grandmaster, ale este aj to, ze vies davat pody aj nad tieto dosiahnute mety. Tu vies body pridat, iba ak vecami. Sperky, brnenie a zbrane.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit