Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uz jsem na to prisel *4* *4* *4*
  • ahoj prosim o radu mam dokoncenej AKT 1 ,prvni mapu za mestem Sorpigal mam projetou krome dvou jeskyni kde je Kiklop a Drak a Prokletych Rozvalin kde na to zatim nemam, hrad Portmeyron mam take vycistenej, Cisarska straz kousek od hradu mne jeste nepusti pres most, do Kovarny Živlu nemohu odletet protoze v hradu u Lva mi nejde odcestovat do Kovarny Živlu jelikoz věta je zešedla nejde na ni kliknout a nad mapkou mam ikonu dopisu pro IVENA. Moc prosim mohl by mi nekdo poradit jak dal,skusil jsem snad vse jak pokracovat ale nejde mi to.
    • ahoj prosimte mam stejni problem jak si to udelal nebo co mam delat poradis dikes
  • Na Adventurer je to fakt fuk, maloco mi dokazalo v jednom kole prorazit Celestial Armor i bez jakekoliv dalsi redukce. Na Warriora jsem tedka v Lost city pres pavoukem a Elitni spektra nebo ten nejsilnejsi ghoul mi obcas v jednom kole prorazi celestial armor a jeste oneshotnou rune priesta i kdyz mam nahozeny Stoneskin. Nakladaj fakt nehorazne, hajzlici. No uvidime co dal. Nastesti je kombo Mercenary s Mace+ Relentless Sword a Blade Dancer 2x Relentless sword tak nechutne, ze tu elitni spektru jsem schopen sundat v jednom kole i bez kouzel, kdyz to trosku critne :)
    • No to patrilo do vlakna o tom, jestli ma smysl davat body do vitality :)
  • Mě osobně ve videu dostalo: "Co udělá z chlapce muže na tři"? Odpověď:"SEX" Tak to nemá chybu:-)) Tak schválně, kolik lidí si tady na foru myslí, že sex z Vás udělá mužský??
    • to záleží na okolnostech, např. sex s katolickým knězem v 11 letech z tebe nejspíš muže neudělá
      • a co sex ve 40 s prostitutkou?
    • Si asi ešte nemal, čo ? Príde, neboj :) Snáď...
  • KIMCID
    parádní recenze
  • Co to tam je za obrazek v tom VIDEU na par milisekund? To je ze hry?
    • Říká krok za krokem, tak je to (fotka ze seriálu) Krok za krokem!
    • Ano
  • naprosto úžasný že tohle zvládaly is 3d světem místo stupidního 4 směry světa wizadry 8 ale ty nikdo nekřísí RIP Sir-Tech a Norman Sirotek
    • Jo, jo. Wizardry 8 bylo poslední opravdu dobré RPG. Škoda, že už nevznikl další díl. Třeba i s moderní grafikou.
    • maros.goc
      Wizardry 8 je bohovsky :) neviem na aky 4 stranovy system to narazate :)
      • ale byla zde kritika toho krokovaciho pohybu 4 smery v MM:X
    • jenze "stupidni 4 smery" ve Wiz7 jsou lepsi nez vsemi smery ve Wiz8 :) To neni zadnej argument v neprospech 4 smeru :)
      • přesně tak osmička je oproti sedmičce takovej chudej příbuznej....i když na všechhny směry :D
        • Osmicka je bozi hra. Jedna z mych nejoblibenejsich. Porad se k ni vracim. Tahovy system se mi tam hrozne libi. Mam akrualne rozehranou i sedmicku a ten zaklad je hodne podobnej. Prave kvuli tahovym soubojum chci mmx. Ale nejdriv musim koupit novy ntb, stary mi to neutahne.
    • protoze ty vysly uz v upadku tahovych rpg, to hrali uz vicemene jenom nadsenci jako ja *5*

      ale ty mechanismy, hned bych si je dal libit znova, treba jen s jinym pribehem a questy...
      • Tushan
        ja zrovna wiz 8 hraju (opět) *1*
        • Já osobně Wizardry 8 miluji :-)
  • hra taky obsahuje docela Dost vtipných Easter eggu, například v jedné knížce jakýsi astronom sleduje neba a popisuje podivný placatý svět, jež se nějak pohybuje sem a tam *3* a velmi vzdálenou modro-zelenou kouli v dáli v mlze
  • Co to tam bylo za podprahovku? *4*
    • krok za krokem. donekonečna se na různých pakanálech opakující us sitcom. já jsem se tomu usmál, well done.
    • Bobby, co zrovna vylezl ze sprchy
  • Kde je Hamza v Khartalu? Mesto mam projite 10x a nemuzu ho najit. A pan google taky vyjimecne nepomaha...
    • jdi za babou do obchodu co identifikuje..zavede te za nim..aspoň myslim ze to je hamza:)
      Mimochodem ti to rekne myslim v hospode jedno NPC..když ji nelzes..
      • Nerekla mi nic. Ale dik za snahu. Mozna je jich ve meste vic.
        Zkusim jeste tu hospodu,ale dneska uz nemam silu *2*
        • Kinet1c
          baba ti povie kde je iba teda akoze zavedie ta za nim, iba ak budes mat v moznostiach aj okrem troch tu stvrtu, tu stlacis a automaticky ta to prenesie k nemu a ides dalej, ked ides poriadne po hlavnej pribehovej questovej linke, neexistuje ze tu moznost tam nemas, ci nebudes mat, nejaky krok si asi vynechal
          • Mam za ukol ho najit v Karthalu. Co jsem asi tak mohl vynechat? Vazne uz z toho zacinam byt zoufaly. Nejspis jsem jenom prehledl nejake mistecko. Ona ta mapa taky stoji zaprd,priznejme si to.
            V jake lokaci presne je? Pristav? chudinska ctvrt?
            • Dekuji. Konecne to zabralo:)
            • V pristavni ctvrti, vlez do hospody, tam je zenska (musíš ji nakliknout nahore na orazovce abys ji mel jako aktivni), a proklikej u ni vesechny moznosti, pak bez do obchodu, kde se prodaval lahvičky a identifikuje se, mel bys tam mit uplne dole novou moznost rozhovoru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit