Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ešte to nemám ale je to super hra do minecraftu
    mate minecraft beta 1.8.1 dajte si to tam je to lepšie
  • Mám mod vesnice v minecraftu docestoval jsem do te vesnice ale byly tam jenom baráky a vesničani nikde nevíte co mám dělat??
    *9* *9* *9* *9* *9* *16*
  • Kr.Pa
    Toužíš i ty po velkém světě plném dobrodružství a neomezených možností? Kde můžeš vystavět své sny a nalézt spoustu spřízněných duší? Tak přijd' a dokaž, že máš odvahu! Zveme tě na Minecraft server http://minecraft.pardalove.cz/
    • Hele a můžou tam hrát lidi co nemaji Minecraft koupenej? Nebo zná někdo možnost jak si minecraft koupit, když nemám možnost kreditní karty?
      • Kr.Pa
        muzes hrat i bez originalky
      • tak popros nekoho at ti to koupi a pak mu dej penize...
        • To už sem zkoušel. *9*
    • No až na to, že je to tam celí po*raný malýma pozemkama a tim jste zabili vlastne princip te hry a to si stavet co chcete, jak chcete, kde chcete.
      • Kr.Pa
        Ano, u spawnu jsou povolene jem male pozemky, velke budovy/veci se staveji dale nebo na jinem svete.
      • To je bohuzel na vetsine serverech, nikde zadna svoboda. Jenze to bys musel mit server jen pro svoje pratele... Docela me to stve, rad bych se pridal, ale tezko se sezene parta "normalnich" lidi co maji smysl pro hru.
        • ..zkousel jsem pustit server, do 5ti min. se zacalo krast, nicit a vrazdit (mody v minecraftu/cheaty nesnasim)
          • Ono stačí mít ochranu truhel, zálohování (+worldedit pro snadnou obnovu) a mcbans pro globální banování škůdců (ban na mcban se zpravidla rovná banu na většině serverů).
            • wasd: Mluvím o malém serveru pro skromnou komunitu lidí (max pár desítek lidí). U velkých serverů je buď potřeba zavádět ty tvrdá opatření (pidi stavební parcely a tak), nebo mít v záloze dost lidí, kteří se budou starat o nováčky a vyhazovat griefery.
            • To jiste jo, ale jestli jsem to dobre pochopil tak se tu bavime o hre, jako bys to hral sam v singlu. Takhle to na serverech hrat nejde :(
    • koukal jsem na mapu, mate moc hezky stavby :)
  • Fakt pojeba.y reklamy...
  • Off topic: Proč se ty pitomý reklamy v tom videu neustále otvírají? Dobře, chápu, že nějak si na provoz webu vydělat musíte, ale proč když ji jednou zavřu tak za chvíli vyskočí znovu, je to neuvěřitelně otravné a absolutně mě to rozptyluje od děje v jakémkoliv klipu. Mohlo by to být jak na jiných webech kde když ji jednou zavřu tak už zůstane zavřená? Díky
    • proč si člověk, který určitě velkou část svého času tráví u počítače, neumí ty pitomý reklamy dát pryč? OMG

      Já tam žádné reklamy nemám. A proč? Protože tu nekladu přihlouplé otázky a raději jsem si našel návod, jak ty reklamy dát pryč. *7*
      • Prosím tě a jak jsi je dal pryč, mám zapnutý adblock plus takže nemám žádné reklamy okolo, prakticky na všech stránkách co pravidelně navštěvuju, ale tyhle se mi stále zobrazují. Určitě bych si mohl najít nějaký návod, ale tak jako většina lidí jsem na to moc pohodlný a proto jsem se normálně a slušně zeptal.
  • test
  • za tenhle hnus chcou peníze jo ?
    • Jn,ta hra je pekna sr*cka co.Vypada jako z roku raz dva,nema zedne cingrlatka ,lesknouci plochy co hazi prasatka apod.Naprosto te chapu hele.
  • Minecraft a Openttd. Prvni za necely 4stovky pred dokoncenim, druha zdarma. Co vic si prat? Lepsi hry pro PC v dnesni divny konzolovy dobe neznam
  • rancor1223
    Vzhledem ke všemu co ve hře teď je bych ocenil generovaný úkoly od vesničanů. Přecejen. K čemu mo všechny ty super věci jsou když si vystačím kolikrát s železným mečem a krumpáčem. K čemu bych lezl do Strongholdu když jediné co tam možná najdu bude truhla se sedlem na prase které ani nebudu moci řídit. A co se mi ale vůbec nelíbí je zvětšení biomů. Jsou teď tak obrovské, že lze strávit hledním nějaké vesnice nebo Strangholdu i několik desítek minut...
    • Jestli chceš něco s vesnicema tak si stáhni mód Millenaire pokud ti vadí nevyužití sedel tak si stáhni MoCreatures pokud řikáš že ti stačí jen železný věci tak nehraj Survival ale Hardcore.
    • S tym kam sa hra posunula a co s nou notch stale robi, pochybujes snad ze tie NPC naozaj nejaku uzitocnu funkciu nedostanu?
      Pochybujes snad ze Stronghold nebude mat v buducnosti nejaky lepsi zmysel?
      • rancor1223
        No Notch řekl že nechce aby NPC komunikovali. To chce Jeb, ale co z toho nakonec bude se neví... A co se Strongholdů (a nalezitelných truhel vůbec týče) tak doufám, že vzniknou větší množství věcí, které nebude možné craftnout tzn. nové zbraně, brnění, protože víc jako Terraria.
    • Jak muzes neco hanit, kdyz to jeste neni vubec dokonceny? Proc tam asi pisou "beta"?! Nechapu jak ti muzou vadit velky mapy, vis co znamena "Adventure update"?
      • rancor1223
        Samozřejmě, že vím že je to beta. A ano, vím co je Adventure update, ale já si dobrodružství představuju jinak než půlhodinový bloudění po mapě a hledání Vesnice/Strongholdu.

        Ale já neříkám, že je to špatná hra, to nikdy! Je to super, jen tam v poslední době vzniká spousta děr, které mě dost odrazují...

        EDIT: Tak půlhodinový hledání už od 1.9pre4 neplatí, díky Ender pearl
    • rancor1223
      A málem jsem zapoměl na druhou nejotravnější věc. V jedný verzi si postavíte super stavbu se vším všudy, vyjde nová verze a vy můžete vše zahodit a pokud chcete využít novinek v nový verzi musíte vše zahodit a jet odznova...
      • Nemusíš. Stačí jít dostatečně daleko, do míst, kde jsi nikdy nebyl, aby se tam vygenerovaly nové chunky s novými věcmi.
      • Tak to funguje jen když máš nainstalovaný nějaký mody nebo ne?

        A právě to hledání je v současnosti na vesnicích asi to nejzábavnější. Mě spíš štve, že na počítači na kterém jsem spustil Crysis téměř na plné detaily se mi Minceraft neuvěřitelně seká když mám objevenou trochu větší plochu.
        • rancor1223
          Ne, žádný mody nepoužívám. Jde o to, že v každym patchi jsou nový věci. Jako příklad třeba přechod z 1.7 na 1.8. V 1.7 mám svou pevnost se všema možnejma blbůstkama, od podzemních farem po redstone pasti na moby. Stáhnu 1.8, kde mají být vesnice a nový biom, Hunger bar a třeba melouny. Ale na mapě vytvořený na 1.7 (a náležitě rozlehný) nenajdu ani vesnice, ani novej biom a pravděpodobně ani melouny. Budu moc využívat jen nový fce a věci co nezahrnujou změny v prostředí. Stejně tak když přišla tráva. Kdo chtěl trávu, musel si nechat vygenerovat svět na nový verzi...
          • Nové věci se budou objevovat v nově generovaných oblastech. Stačí tedy jít do neprozkoumaných částí světa.
            • rancor1223
              To je teda super. Já zpravidla lezl kde se dalo když jsem hledal pěkný místa, takže cestovat někam kde jsem ještě nebyl by byla makačka na dlouhou dobu... A byl bych tak daleko od těch staveb o který mi jde, že by to nemělo smysl...
          • SirArag
            Já mám světů víc. Hraju v tom starém na verzi 1.7 i v tom novém na 1.9 pre-release. Když mám chuť zkoumat, zahraju si 1.9, když chci pokračovat v projektu, zahraju si mapu z 1.7

            A nevím jak přesně se to dělá, ale pomocí MCEditu, WorldEditu a možná i SinglePlayer Commands se dají části starého světa přesunout do toho nového.
            Zatím sám nemám tušení jak se to dělá, ale vím, že to jde ;)
      • Jazz
        Ale prosim tě...
        Kecáš kraviny *3*
        • rancor1223
          A jaký prosim tě? *3*

          Když si zapnu verzi 1.7 udělám si tam nějakou velkou a náročnou stavbu a pak vyjde 1.8, kde jsou vesnice, tak mám smůlu... Zahodit svět starý a jet odznova ve světě novym.
          • Jazz
            Máš smůlu jo ?
            Já už táhnu mapu od 1.4 a vesnice tam mám....
      • nehraj prereleasy a cekej na full release :) tzn. 1.10 nebo jakze to ma byt
        • rancor1223
          A pak budou vycházet další a další updaty (tak jak je slíbeno), jen možná ne tak často...
  • jindra.veliky
    nechapu o na tyhle kktine legovy vsichni maj *6*
    • Amylee.Anderson
      Zrzci nemaj duši, tak nepochopí kouzlo Minecraftu... Z toho si nic nedělej, většina lidí tu nejsou zlí, aby se ti za to smáli :-*
      • Black_Hand
        lol...zkus si pustit naky videa z minecraftu na youtube kanale BlueXephos ... a na sve tvrzeni hned zapomenes :).
    • tvoju manku, co ineho
    • tahle kktina neni pro kkty jako ses ty *3* .
      • Jak se hnedka uráží.. já s ním naprosto souhlasím..
        • To je potom smutny no.A neurazim se,spis mi nad dmnci takovych lidi zustava rozum stat *3*.
        • No jo chlapci, tak si běžte hrát to vaše super Rage, Crysis 2 apod. Nazdar :)
          • jindra.veliky
            to s radosti... *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit