Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Ta Games.cz stavba nemá chybu :D
    • Black_Hand
      docela dobra inspirace. asi neco takovyho zkusim v terrarii :)
  • Prochik
    Celkem dost mě štve, co s Minecraftem notch dělá. Původní myšlenka o survivalu se mění na nějakej fantasy výměšek. Dodat draky, vesnice s NPC, kouzla apod. jde přece módama, napevno přidané je to na prd - neceknul bych, kdyby to šlo v nastavení vypnout, ale nic takovýho tam určitě nebude.
    • tak to je o kazdeho osobnej preferencii.

      my s kamosom si to nemozeme vynachvalit.

      najskor sme to hrali akzdy sam, SP, este davno v alphe. Ked sme raz skusili MP uz sme sa k SP nevratili. Potom sme skusili server s viacerymi ludmi a uz sme sa na ten nas samotny vykaslali. A po par desiatkach hodin fetovania to cloveka omrzelo.

      Potom sme to parkrat skusili ale naplno sme sa do toho dostali znova az teraz. Velmi to pomaha roleplayingu imo. CI uz NPC villages, alebo vylepsene biotopy, rieky, opustene bane, atd atd atd.

      Ja som len rad ze sa to ubera takymto smerom. Nazaciatku nam dal notch len ultra sambox hru kde sme mali tolko volnosti co asi nikde, clovek mohol skumat jaskyne, skumat svet, kopat, stavat, vymyslat haluze s redstonami atd. Ale ono to nevydrzi nejak extra dlho, aspon pre vacsinu ludi. Ale tym ze ked uz ma peniaze, cas a man power pridava tieto veci, tak hru velmi obohacuje. Zo sandboxu ktoremu chybal nejaky pevne dany smer teraz robi .. da sa povedat ze RPG. RPG kde mas obrovske moznosti. Bude to take mesie MMO ktore bude simulacia zivota. Mozes stavat, pestovat, bojovat, zlepsovat sa, robit nieco s inymi ludmi...
      Ak bude takto pokracovat, tak jedneho dna bude z MC mega hra, v ktorej si moze to svoje najst uplne kazdy. Mozno tam raz bude moznost urobenia auta a budes mat zavody:) Alebo urobenia nejakej vesmirnej lode a budes osidlovat vesmir. Predstave sa medze nekladu a kedze notch je extremne talentovany a asi aj fajn chlapik, tak toho mame este vela pred sebou. A kazdy takyto mega balik prilaka ludi ktorych stara hra uz nudila. Takze sice je smutne ze sa to tebe osobne nepaci, ale imo notch nerobi nic zle, prave naopak.
    • Kr.Pa
      Uprime, single MC nema cenu hrat. A na multiplayeru maji sve servery hodne pluginu. Takze cim vice toho notch implementuje tim vice bude tech serveru stabilni a ty "neoficialni" pluginy nebudlou lagovat a shazovat servery.
      • Tak já osobně preferuji právě singleplayer.
        • Kr.Pa
          Tak to říká ten co nikdy nehrál na serveru, kde je spousta lidi, pluginu a i obdivovatelu tve prace. Naco stavet neco, co ti nikdo neohodnoti ?
  • Mi se zdá že Notch naráží (chce asi nějak nas*at Bethesdu) moc na Skyrim - Enchament table, teď ten drak, ty lektvary... *10*
    • SirArag
      Pokud vím tak draky tam chtěl přidat už snad před půl rokem a lektvary většinou k RPG tak nějak patří. Navíc chtějí a vždycky chtěli (alespoň to pořád píšou) udělat hru zábavnou a zrovna tohle mi zábavné přijde ;)

      Ale kdo ví jestli to nakonec není jak jsi řekl (Za draky si ale stojím. Pochybuju, že před půl rokem věděl co se teď bude dít :)
    • Jop, vtip je ale v to, že v Scrolls nic z tohohle nebude :)
  • tak na PC o Minecraft stejne moc nestojim ale na PSP se to hodi kdyz je nuda *4* (Lamecraft)
    • Lamecraft je Homebrew *3*
    • Nezablokovalo vám náhodou SONY účty? :D
  • Autorův styl psaní mě naprosto šíleně irituje....
  • "zelené kuličky (skill points)" - nebudu to skorej experience points?:)
    • rancor1223
      v poslednim buildu 1.9pre4 si za ně lze vylepšovat equip
      • equip? za expy? nema sa equip vylepsovat na enchantment table pomocou kuziel v knihe?

        Ale keby aj, co to meni na tom co som povedal?:)
        • rancor1223
          Nic to na tom nemění. Já jen, že to technicky zatím (viděl jsem tabulky která vypadala dost RPG style) nejsou "experience points". A ano, equip se vylepšuje na enchantment table (kolem kterého můžeš postavit knihovny a "vylepšit" ho), ale samotné vylepšení se už nakupují za "levely" (tzn. za ty zelený kuličky).
  • Hank90
    Notch robí novú dimenziu kde budú tieto draky
    http://www.youtube.com/watch?v=XTpFDRZExAg
    • 13_11
      A Bethesda na něho nepochybně udeří s tím, že i na ty draky mají patent.
      • Aby neudeřila na tebe, že máš úplně stejně "kvalitní" smysl pro humor :P
  • Kr.Pa
    Už aby napsali, kdy vydají plnou verzi, 11.11.2011 v 11h to již nestihnou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit