Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PLuto.petr

    Pročítám si recenze díl po díle, jak je hraju. A upřímně nechápu srovnání tohoto dílu s předchozím. Podle mě jsou oba dva na stejné úrovni. Není to ani žádný zázrak, ani žádný propadák. Je to příjemná oddychovka, obě se výrazněji liší od původních čtyřech dílů, ale jako večerníčky před spaním se to dá. Youtubeři mi byli ukradeni, ani jsem nevěděl, že to jsou youtubeři. Ale osobně hodnotím tuto epizodu stejně, jako tu předchozí.

  • Pardon pardon měla to být reakce na tu smršt pod komentem flashe *7*
  • Ač taky tuhle přehnanou japonskou stylizaci (ony velké kozy a obecně přehnaná orientace na lacinou erotičnost) přímo nesnášim, tak jednou za čas to hold přežiju a něco podobného si zahraju/pustim (v případě anime). Proč? Jednoduše proto, že co se příběhu týče tak tam na japonce nic moc nemá. Rozhodně se to nedá paušalizovat na celou japonskou produkci ale aspon co se mě týče tak ty nejlepší herní příběhy jsem si prošel práve v těchle japonskejch "šílenostech". Ta míra originality je prostě k nevíře a se západní produkcí to moc nejde porovnávat. Také je možné že je to zkrátka jinou mentalitou, "jinakostí" či jak to nazvat, kdy třeba japoncum může přijít naše západní tvorba originální jen proto že je to něco jiného než na co jsou zvyklí, to už ale nemůžu posoudit.. No co jsem chtěl timhle dlouhým výžblebtem říct? Že by možná stálo za to nebýt tak povrchní a úzkoprsí, třeba by jste byli překvapeni. Ale není to vůbec myšleno jako hejt na vás, koneckonců jediný kdo o něco případně přichází jste vy.
  • Nelže, jen trpí stařeckou demencí plus výrustal v jiném režimu, takže trochu pokroucené myšlení a styl argumentace.
  • stratego
    Jestli tobě bude 50, tak je to jasný důkaz, že když člověk stárne, tak blbne. Ale jelikož styl tvého psaní odpovídá nějakému pubertálnímu jedinci, tak jen lžeš.
  • eStar
    Já mám anime celkem rád, ale tohle už je moc i na mě.
  • noob > TheGGG every day m8
  • CoD > Doom every day m8
  • tzn. není čas všechno recenzovat...
  • japonci maj ve zvyku vydávat milion dílů s tunou seqelů a prequelů a přídavků a odnoží atd. navíc často na jedno brdo...
  • Spíš doufám, že to nikdy nepochopí, protože jeden flash tady stačí bohatě. *15*
  • V tom je prave tvoje hloupost, nechapu proc bych mel ulitavat na holcickach s dudama. vytrhnes neco z kontextu cele hry a cpes mi to jako by tam nic jineho nebylo. Tohle je presne to cemu nerozumis a tvoje zavery se opiraji o nejaky vseobecny zvast co jsi vycetl od nejakeho trumbery na internetu.
    urcite veci pochopis az od urciteho veku, ted jsi prilis zatizen nasavanim novych veci co kolem tebe deji, budovanim svojeho charakteru, objevovanim ruznych zivotnich pochodu a castou onanii. ver mi ze az ti bude jako me, tak v plno vecech uvidis neco co ted proste nemuzes:)
  • Veskoslav
    A co jsi čekal? Dle tvých slov ti je kolem 50, ale ulítáváš na holčičkách s dudama velikosti měsíce z šíleného Japonska. A co mi dojde? Že nemáš vkus? Že jsi herní menšina v tomto žánru a stále jsi to nepochopil?
  • Paulcz
    To jako, že dopadne stejně? :)
  • Asi si jich moc nehral co, ignorante?
  • "Rozvoje postav" v JRPG. Tak tohle pobavilo...
  • Erien
    Hloupost srovnáváš žánr epizodické adventury s konkretní hrou. Na základě špatné nebo i několika špatných her, epizodické adventury rozhodně neskončí. Pořád je spousta těch, které jsou skvělé jako třeba Life is Strange. A potencial pro další dobré epizodické adventury, tu rozhodně je.
  • V cem jsou lepsi? Nerekl bych lepsi, ale urcite jine. kazdy vi ze zapadni produkce her u rpg jede podle jednoho mustru, ktery samozrejme ma svoje letite zaklady a vi co dela. Ale kdyz clovek hleda zmenu nic lepsiho nez jrpg me nenapada. Me osobne nejvic bavi jejich rozvoje postav, soubojove systemy a napady ktere jinde nejsou. Samozrejme infantilnost u neptunie me obcas taky leze krkem, a kolikrat mam chut ty rozhovory preskocit, nekdy naopak jsou dost vtipne a zasmeju se. To ze se tam obcas zatrepe koza, nebo je videt pod sukne mi je celkem jedno, ale samozrejme me to nijak nepohorsuje.
    ja tyhle hry beru neco jako kdyz nekdo rad cestuje a poznava cizi kraje, pac doma uz ho to nudi, je to soucast moji herni edukace a prehledu o hrach. Samozrejme moje troli podani pro vas bandu nevzdelancu je zapotrebi, pac kdyz nekoho posles do zadnice je to prave ta chvile kdy si te poradne vsimne, i vesku to donutilo podivat se aspon na youtube jak to vypada, takze v poradku:)
  • Presne sem cekal ze tvuj postpubertalni mozek nic lepsiho nenapadne. mozna az budes starsi tak ti to dojde, ale ted zrejme nema vyznam ti to nejak vysvetlovat:)
  • OPenetrator
    *Mně :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit