Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    To neni omezenost a zapruděnost... to prostě jen nikoho tady moc tyhle hry nezajímaj...
    Já osobně se třeba takovejm hrám obloukem vyhejbám, a to čistě jen z důvodu, že nemám rád manga stylizaci... to je vše.
  • Mě už se nechtěla dělat oprava opravy. Však taky se podívej, v kolik to bylo psaný. V tuhle hodinu už prostě mozek nefunguje.
  • Jestli tu chces delat nejakou JRPG osvetu, tak teda zacni a napis nam, v cem je tenhle zanr tak skvelej a proc bychom meli ztracet cas jeho hranim ?
  • Inquisitor
    Nepsal jsem nikdo, ale většina. A to si klidně dovolim tvrdit.
  • Veskoslav
    50 "peďák", co rád hraje za holčičky? Že ty bydlíš u mámy v garáži *1*
  • Veskoslav
    Počet recenzí té "hry" a zájem hráčů v Evropě a USA je spíše proti Tobě. Takže klidně si hrej s holčičkami, ale nesnaž se to vnutit i ostatním. Mimochodem zapruděnost a omezenost? To jako že tady nemáme svatby s roboty, automaty na použité kalhotky a největší míru sebevražd z pracovního vytížení? Nebo že neholdujeme holčičkám s kozama? Evidentně jsi typický "hráč" JRPG.
  • A hele mluvci ceskych hracu promluvil:)
    recenzi na hry ktery nikdo nehraje jsou tady desitky, tohle je aspon v ramci zanru prvotridni kvalita. A ja to treba hraju, takze jaky ze to nikdo hrat nechce.
  • hele kdyz se tu muzou recenzovat hry kde chodis na vecirky a tam zabijis hosty, tak si myslim ze hranice uchylnosti uz tu byla davno prekonana a prsaty manga holcicky nikomu nemuzou ublizit:)
    A s tim vekem jsi vedle jak ta jedle..me bude 50:)
  • Inquisitor
    Já bych neřekl, že je nějaká osvěta potřeba. Spíš tohle opravdu většina lidí hrát nechce a žádná recenze na tom nic nezmění.
  • Ne, polstar s holcickou nemam. Malych zapomenutych webu o jrpg je plno, takze dalsi rozhodne zakladat nebudu, jde mi spis o to aby o tehle hrach vedela sirsi ceska herni verejnost, protoze ta zdejsi omezenost a zaprudenost je snad nejvetsi na svete. Tvoje reakce je pekny priklad ze to je potreba:)
  • Veskoslav
    Tak si založ web, otázka cca 10 minut a tam si rezenzuj JRPG do aleluja. Neptunia není krapet uchylná, ona je naprosto úchylná. Ono hrát za vzhledově 12 leté holčičky, co mají kozy jako po 50 plastikách....

    Poslední odstavec jenom ukázal, že jsi ty to netolerantní hovádko. Raději si jdi poonovat nad tou "hrou". Ve světě to má vysoké hodnocení, protože to hodnotí pouze "lidé" jako ty a těch je minimum. Předpokládám, že máš doma i ten "japonský" polštář, co nahrazuji skutečnou dívku a je na nich vyobrazena většinou nějaká kozatá holčička:)

    A raději mít recenzi na RWBY: Grimm Eclipse než tu tvoji uchylárnu.
  • Ta hra je pro lidi co maj radi JRPG, takze se ani nepredpoklada ze by se libila nekomu kdo usina v Geraltovych vousech. Samozrejme, Neptunia je krapet uchylarna, ale prakticky dovedena k dokonalosti a i na pomery JRPG je jina. Takze z toho duvodu si myslim ze recenze by mnoha lidem rozsirila obzory, protoze jak to tady ctu vetsina z lidi o te hre ani nevi. A kdyz vidim Veskovu reakci ktera je jako by mu pejsek ocural nohu povazuju za nutne na tu hru upozornovat. Neptunia ma plno dilu a spinoffu a je po celem svete pomerne vysoce hodnocena, ale verim ze zdejsi redakce nema koule na to to zrecenzovat.
    Zdejsi pruderni a predsudky pachnouci publikum z nasi male smrdute hroudy by je mohlo ukamenovat k smrti. Protoze Mafie, hokej a pivecko..a samozrejme Geralt..na toho nesmim zapomenout:)
  • Veskoslav
    Vždyť je to typický japonský kentus s postavičkami holčiček s kozama tak velikými, že si to vytváří vlastní gravitační pole. Jinak to musí být dost úspěšná hra, když už teď je sleva 40%. Asi je zde málo lidí, co si hrají s infantilními holčičkami.

    Kdyby někdo nevěděl o co se jedná: https://www.youtube.com/watch?v=u75KOFTUFTo
  • A tady přebývá "s" a chybí "z". Ale za mě v pohodě. :)
  • Možná v redakci nemají žádného menšího recenzenta. Všem tam bude víc jak 12 *2*
  • kubi-wan
    Hra, snažící se napřed svýzt na popularitě Minecraftu... a teď ještě k tomu o youtuberech?
    http://i3.kym-cdn.com/photos/images/facebook/000/126/314/3cd8a33a.png
  • https://www.youtube.com/watch?v=cqtLSxSLiK4
  • Ty nesmyslné reakce... doména fanatiků, kteří neumí napočítat do deseti, než zareagujou.
  • ty predsudky...domena hloupych lidi..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit