Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66
    No tak, koupil jsem za 4 (necely) dolace na GMG a po prvnich patnacti minutach teda musim dost souhlasit. Doufam jsem v neco jako novodoby Freelancer, ale do tohohle se teda budu muset jeste prokousat.

    Vytka na neoptimalizaci je teda dost velka. Graficky hra vypada prumerne az zastarale, ale gaming zelezo, ktery sem stavel na konci minulyho roku je rado kdyz to utahne na normal (bez to aniz bych mel 18 FPS).
    • za 4 dolace chces rict,ze hra byla v 90 % sleve ... asi nevis,co znamena nezavisla hra :)
      • ja to koupi za neco okolo 3 dolaru, a za ty prachy to je dobrá hra
      • Pilgrim66
        Co ma sleva 80% nebo kolik byla s tim, jestli je indie nebo ne?
  • Hmmm...OmniCorp....pamatuje tu ještě někdo na stařičkou Quarantine? Omnicorpisallknowing :-D
  • Keyz
    Chtěl jsem zkusit demo,ale chtělo to registraci.Registrace ve hře nefungovalo protože nešel napsat @.
    Tak jsem to smazal.

    Nechápu proč blbé demo (Skvělé,že demo vůbec dnes vyšlo) chce registraci.

    Nedávno jsem zkoušel Crossfire mod pro Freelancera a tam je vidět jak někdy méně je více.Prostě jsem to nainstaloval a nepřátelé se opravovali apod.Boj byl proto dost dlouhý.

    Rád bych nějakou modifikaci které opraví chyba a vylepší vzhled hry.Nikdy jsem to nedohrál.
    Možná Freelancer Rebalance?Zkoušel to někdo?
    • Také jsem si stáhl demo a poté co jsem zjistil že vyžaduje registraci jsem ho naštvaně smazal. Vývojáři vědí jak udělat skvělý první dojem (a to že už v době kdy začali vyvíjet single player se chlubili plány na MMO pokračování jim v mých očích také moc nepřidalo).
    • Pilgrim66
      Já pořád (no teď spíš minimálně) hraju Freelancer Discovery. Ten pridal i player-built zakladny, cloak-devices a jump drives. Ale bacha je to roleplay server. Jinak pokud mas zajem tak

      http://www.moddb.com/mods/discovery-freelancer
      forum je discoverygc.com
      • Keyz
        Dík.
        Já bych ale rád prvně dohrál kampaň s nějakou modifikací.
        Tohle hodně věcí přidá a upraví jako Crossfire.
        • Pilgrim66
          Pravda no, singleplayer mod neznam snad zadnej. Zkus se podivat po moddb. Tam se to vetsinou dost soustreduje.
  • Je to srajda se srajdoidní grafikou
    • No něco tady srajda je ale hra to není.
  • eeeee
    Prohod si vsechny zapory a vyjde ti, ze grafika je nedokonale optimalizovana a protoze ty zapory jsou tri, tak ten jeden zrus a vyjde ti, ze grafika je dokonale optimalizovana :-).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit