Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sám mám Rift originální a těším se na přechod na F2P, moc mě to bavilo...ale nějak nerozumím tomu Raptru a že jsi dostal zdarma hru i s datadiskem jen proto, že jsi měl spuštěné klienty nebo cožé?
  • ale zároveň s tím vším, co jsem napsal o kousek dole si pokládám jednu otázku... CO by vlastně mělo obsahovat takový "přelomový" mmorpg nový generace? čím by se dokázala hra odlišit natolik od šedýho průměru ostatních, aby se o ní dalo říct, že to je něco jinýho, lepšího, neviděnýho? protože upřímně řečeno, ikdyž bych to chtěl, nedokážu si takovou hru představit... už toho bylo tolik, tolik nápadů, systémů... není potřeba se ptát proč vývojáří dělají desítky her, který jsou na jeden a ten samej způsob, jen s různými rozdíly, ale JAK udělat hru jinak...
  • hmm..prehrýzol som sa na 36lvl cez tú...grafiku ala wow( *16* ) ale ...ale...a navyše ten zjednodušený systém boja oproti AoC...AoC hrám už vyše 3 roky a stále je to jediná mmo ktorá stojí za to. *1* *5*
  • Obě dvě hry jsou z jiné doby jedna fantasy (minulost) a druhá (budoucnost) takže se to takhle těžko porovnává, záleží co pro tebe delá lepší dojem.

    Nedávno jsem si stáhnul SW:TOR že ho vyzkoušim a co mě dosti zarazilo a "odradilo" od hry je bojovej systém + (myslím že i ovládánání kamery pohledu) vůbec jsem z toho nebyl a tak jsem to bez váhání vypnul až už to nezap.
  • Za me bych doporucil spis swtor...ale pokud jsi jeste zadnou onlinovku nehral, lepsi nez tyto jsou treba Eve, lotro, a i ten WoW treba *2*
  • Pochopil jsem to tak, že na levelu 47 má 185 000 ne že má 47 185 000 *2*
  • no kdyz uz nic jineho tak SW jsou scifi a NW je fantasy - co mas radeji ?, jinak plus u NW vidim v tom, ze tam existuje moznost tvorby vlastnich dungu, ale otazka je jak moc to bude fungovat....SWotor je zase ,,vetsi,, hra od vetsi spolecnosti a asi vetsi pravdepodobnosti, ze se bude neustale vylepsovat...
  • Mám v NvO dvě 60lvl postavy TR a DC, na začátku to bylo zabavné ale endgame je jen o farmení, PvP velmi nevyvážené... Dostal sem se k Riftu, který od 12. června jede f2p, díky Raptr (stačí mít puštěnou hru a Raptr 14hodin a dostanete kód na full hru + SL a 30 dní zdarma) hru mám full už teď a musím přiznat, že to je hra dle mého gusta. Vše je skutečně odladěno, bugů minimálně a rostoucí komunita velmi pohodových lidí dělá také své. Doporučuji vyzkoušet!
  • Zkusil jsem to rozjet za vsechna povolání asi 3x ale prostě mě to nebavilo. I ve městě všude daleko a běhat se moc nedá. Souboje divné. Snad někdy příště.
  • Myslel jsem spíš po hratelnostní stránce. Když předpokládáš člověka, který nezná ani univerzum SW, ani D&D, co by ho víc bavilo hrát?
  • Bohemund
    SWTOR se rozhodně lépe chopil toho všem známého univerza z filmů. NWN se chopilo univerza známého z her prabídně, bohužel :( Jinak je to už o vkusu každého, ale tohle jsou podle mě ty dvě základní porovnatelné věci.
  • Myslíte, že je NW lepší než SW:TOR?
  • Nevim, ale mit 47 mega nebo 50k je ku*evsky rozdil a ty podle me pekne kecas
  • Tahle hra mě zpočátku hodně bavila, těšil jsem se na ní...ale prostě prvotní nadšení opadlo docela rychle...nevím, možná je to věkem :)
    každopádně silné plus má u mě hra za to, že není úplně stejná jako ostatní a je těžká (ano mám lvl 60 a ne nemám to s CW opkem ani rougem, ale s DC na heal, takže to nebylo jen tak)
  • Presne tak, hra nicim neurazi, ale ani nema co nabidnout, na delsi hrani to proste neni, tahle hra je jen dalsi do poctu a zadnou diru do sveta neudela.

    Osobne si myslim, ze kdyby tahle hra vubec nevysla, tak se na poli MMO her vubec ,ale vubec nic nestane :-)
  • promitac
    porovnanie s wow som si vybral preto, lebo ho kazdy pozna. Ak nieco porovnavas, musis mat naky bod naproti comu to chces porovnat. Preto wow, lebo to skoro kazdy pozna, a je tu uz dlhu dobu, a je uspesne.
    Aky by malo vyznam to porovnavat trebars s fonlinom ktory hra dohromady 300 ludi niekde na sibiri.
  • promitac
    myslim ze ked si spravis list v com sa hra odlisuje a v com nie, tak zistis ze strana odlisnosti je podstatne mensia.
    DIelčie zmeny zam su, ale z gruntu je to uplne to same, s lepsou grafikou.
  • To si čekal špatně. Kdo trochu sledoval vývoj této hry, bylo mu naprosto jasné, jaká to bude hra. Není to vůbec špatné, ale je to prostě jen taková akční mlátička bez pořádného příběhu, propracovaného prostředí, questů, rozvoje postavy atd. Prostě jen mlátička na úrovni lepší plošinovky. To je holá pravda.
  • LOTRO, Vanguard... klasické open world MMO bez instancování světa až na pár výjimek.
  • Je to příjemná a podle mě celkem pěkně vypadající hra. Ale to je asi tak vše. Nenabízí vůbec nic, co by už nebylo někde jinde a lepší. Jediným opravdu originálním počinem (ale určitě ne prvním na poli MMO) je fanouškovský obsah. Jenže upřímně a zcela natvrdo řečeno, to prostě nestačí. Tohle opravdu není MMO, které by mělo nějakou šanci prorazit. Lidé si to zahrají, bude je to bavit, ale další motivace hrát nebude.

    Bojový systém je akční. Nic proti tomu. Ovšem je tak jednoduchý, že jakákoli motivace se nějak zlepšovat vůbec není nutná. Víceméně na úrovni Guild Wars 2 - takže nic náročného. Totéž platí o vývoji postavy.

    Tohle MMO je přesně ten typ hry, kterou si půjdete nakonec zahrát jen ve chvílích, kdy nebudete mít moc času na své MMO, nebo kdy to vaše MMO bude mít zrovna údržbu serverů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit