Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mne teda boj ve dvojce, po tech pocatecnich patchich (kdy napr. lze blokovat, i kdyz neni stamina) prijde naprosto v pohode. I na vyssi obtiznosti jsem nemel problem a je to podle mne jeden z nej systemu.
  • Mod je plný bugů, neinstaloval pokud nemáte náladu každou chvílí se vztekat s něčím nefunkčním. Vypisovat tu chyby nebudu, jistě jsou toho plná diskuzní fóra zasvěcená módu. Snad jen dodám, že hra je s modem takřka nehratelná. Boj je super, vše ostatní by si zasloužilo shodit do vroucích pekel.
    • Už sa pracuje na update:
      http://en.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/35541-news-full-combat-rebalance-mod-for-the-witcher-2-is-out/page__view__findpost__p__997615
  • BoB.2
    Jsem bídák ale Z2 jsem ještě nedohrál.
    • a máš ho v češtině?
      • BoB.2
        *3*
  • jan.pospisil.35
    boj v jedničce se mi teda nelíbil vůbec vybrat si meč na potvory nebo na lidi pak jestli bojuju s těžkym nepřítelem nebo s lehkym nebo se skupinou a pak už jen čekat až se oběví planoucí meč to jako prominte.Dvojka šla lepšim směrem boj s několika protivníky už dal zabrat ale po chvilce tréningu se dal dobře zmáknout nesměli ste se nechat obklíčit víc se krýt uhýbat a ůtočit v kombinaci se znameními která např vyvedla protivníka z míry a vy jste mu ubrali spoustu života než se vzpamatoval protivníky si rozdělit a likvidovat po menších skupinkách nebo jednotlivcích atd. Ale chápu že lidi co maj rádi rambo stil stim měli problémi jinak těch kotoulů bylo vážně trochu moc uhíbat se dá i jinak. P.S. na youtube jsem viděl manika co vůbec nepožíval znamení a Letha na konci flotsamu vybouchal za chvilku aniž by utrpěl zranění to je borec
    • Dyzzx
      Nevím za co máš ty mínusy. Jedničku sice považuju za lepší hru než dvojku , ale soubojový systém tam je jako jedna z mála věcí horší.
    • Dle tvého stylu vyjadřování se nelze divit, že na Tebe byl systém prvního dílu moc složitý *7*
      • On pise ze styl prvniho dilu byl moc jednoduchy a ma pravdu. Dvojka to dela trochu jinak, lip, vic takticky. Dokonale to neni ani nahodou ale je to posun k lepsimu. V jednicce jsem se ani nemusel divat na obrazovku, stacilo poslouchat a mackat mysitko bez ohledu na pocet protivniku. Ve dvojce je to jina liga, tam se musi clovek umet hybat aby prezil.
  • Rad bych se Vas zeptal, jestli ten mod je mozne kdykoliv v prubehu hry zapnout a vypnout. VIm ze tam ta moznost je, ale nevim, zda nova hra se zapnutym modem bude nejak po vypnuti modu ovlivnena?
    • Osobně to radši zkoušet nebudu.. :))
    • No hlavne čo bude ovplyvnené sú získané talenty, pretože v móde má každá schopnosť už len jednu úroveň, čiže si môžeš odomknúť 2x viac schopností + 14 základných čo máš odomknuté od začiatku.

      Obrázky ako to vyzerá:
      https://www.facebook.com/media/set/?set=a.357259027733601.1073741835.290766704382834&type=1
      • dik za odpoved. Tohle mi zrovna moc nevadi, aspon se ,muzu soustredit na tuneni jinych schopnosti :)
  • Keyz
    Doufám, že brzo opraví chyby na které si lidi stěžují. Někdo tam psal o zamrznutí v určité situace a také, že nejde dokončit tuturiál protože je změněn systém krytí.
  • walltar
    Super .. nedávno sem koupil W2 na steamu ve slevě tak si to zahraju s modem ... *4*
  • Inquisitor
    Mně se víc líbil ten styl v jedničce. Nebo ta spartakiáda s těma kotulama ve dvojce nic moc. Ale mně se celkově dvojka moc nelíbila, snad bude trojka lepší.
    • právě to kotoulování by mělo být díky tomuto módu minimalizováno...
  • Vzhledem k tomu ze diky tomuhle modu nejsou zkusenosti za zabijeni potvor, bude lepsi nechat to jak to je:)
    • Body za skúsenosti sú rozdelené hlavne medzi úlohy. Aby hráči mali väčšiu motiváciu ich plniť. Celkovo sú body prerozdelené, už sa nestane že za jednu úlohu dostaneš 50 bodov a za inú 2000 :D
  • misho8723
    Mne sa celkovo páči viac štýl z dvojky - ten z jednotky mi viac pripomínal skoro až QTE štýl (okrem teda najvyššej obtiažnosti), ale to, že bol rozdelený na tri fázy, to bolo fajn.. ale štýl v dvojke je zase bližší tomu, ako by mal zaklínač - a hlavne Geralt - bojovať.. teda okrem tých kotúľov :D ale v tomto móde ten kotúľ vystriedala pirueta a to je veľmi fajnová zmena.. inak nová verzia tohto módu vyjde podľa všetkého tento týždeň, kde budú odstránené niektoré chyby čo sa vyskytli v prvej verzii a upravuje zase dosť vecí a aj čeština bude musieť byť upravená kvôli tomu
    • No ve dvojce to uz nebyl ani serm ale spis opravdu kotoulovana :d, jednou si svihl a hned si se musel odkotoulet :d nastesti je geralt frajer a kotoul s obourucakem zvladne levou zadni:d mod jsem zkusil ale vypl jsem ho. Jednak mi to prislo o hodne tezsi (ale to bych casem zvladl)., ale hlavne se protivnici opravdu v jistych situaci zasekli..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit