Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já jsem asi blázen, mně se nejvíc líbil bojovej systém Gothic 1 a 2 ... prostě akční klávesa a čtyři šipky a ono to fungovalo :-) Nehledě na skillování
    • PRESNEEE :D vsetci nadavali na bojovy system, ale pritom bol podla mna vyrieseny viac ako obstojne. A co sa tyka vyvoja skillov a schopnosti v Gothic 2 to bola parada. Kazda runa, kazdy kus equipu prinasali zmenu ktora bola citelna... ale co je dolezitejsie ten pokrok od fire arrow runy na RAIN OF FIRE runu bol proste EPICKY, citil som sa naozaj ako velky sef :D To mi trochu z zaklinacovi prave chybalo, ok IGNI vs Trochu Vacsi IGNI bol sice fajn ale v gothicu tych kuziel bolo mega viac, a kazdy ovyplyvnoval nejako inak gameplay. Proste narast schopnosti vo witcherovi mi neprisiel ani zdalek tak epicky ako mohol byt. Dufam wild hunt prinesie nejake nove huste animacky a hlavne takcticke moznosti. (spamovat igni nieje taktika, tak ako dookola pouzivat trap a sekat ako mlyncek na maso)
  • misho8723
    Mne sa celkovo páči viac štýl z dvojky - ten z jednotky mi viac pripomínal skoro až QTE štýl (okrem teda najvyššej obtiažnosti), ale to, že bol rozdelený na tri fázy, to bolo fajn.. ale štýl v dvojke je zase bližší tomu, ako by mal zaklínač - a hlavne Geralt - bojovať.. teda okrem tých kotúľov :D ale v tomto móde ten kotúľ vystriedala pirueta a to je veľmi fajnová zmena.. inak nová verzia tohto módu vyjde podľa všetkého tento týždeň, kde budú odstránené niektoré chyby čo sa vyskytli v prvej verzii a upravuje zase dosť vecí a aj čeština bude musieť byť upravená kvôli tomu
    • No ve dvojce to uz nebyl ani serm ale spis opravdu kotoulovana :d, jednou si svihl a hned si se musel odkotoulet :d nastesti je geralt frajer a kotoul s obourucakem zvladne levou zadni:d mod jsem zkusil ale vypl jsem ho. Jednak mi to prislo o hodne tezsi (ale to bych casem zvladl)., ale hlavne se protivnici opravdu v jistych situaci zasekli..
  • Sa mi paci, ze ked som nedavno pisal na Wild Hunt, ze Zaklinac 2 je jedno z BEST RPG EVER, ale ze dufam ze sa zmeni bojovy system a system skillov vo Wild Hunt pretoze myslim, ze nebol v 2jke zvladnuty uplne najlepsie a predsa mi prisiel trochu nudny a repetitivny dostal som -15 hlasov. Tyzden na to vyjde mod od samotnych tvorcov upravujuci system boja a skillov.... Hate all you want ale mam pravdu :D Dufam ze wild hunt bude do tohoto smeru bohatsi...
    • Problem je, ze ho sice neofiko zmenili, ale tretine lidi nefunguje a dalsi tretine totalne rozese*e celou hru. Navic teda auto block opravdu nepotrebuju. To uz rovnou muze Geralt sam sermovat... A ze potvory nejdou bloknout mecem? To je snad for, ne? Opravdu nechapu, co presne komu na tom soubojovem systemu vadi. Ze nestaci jen mackat tlacitko jak id*ot? Ze se musi kryt a uhybat?
  • Mne teda boj ve dvojce, po tech pocatecnich patchich (kdy napr. lze blokovat, i kdyz neni stamina) prijde naprosto v pohode. I na vyssi obtiznosti jsem nemel problem a je to podle mne jeden z nej systemu.
  • Keyz
    Doufám, že brzo opraví chyby na které si lidi stěžují. Někdo tam psal o zamrznutí v určité situace a také, že nejde dokončit tuturiál protože je změněn systém krytí.
  • Mod je plný bugů, neinstaloval pokud nemáte náladu každou chvílí se vztekat s něčím nefunkčním. Vypisovat tu chyby nebudu, jistě jsou toho plná diskuzní fóra zasvěcená módu. Snad jen dodám, že hra je s modem takřka nehratelná. Boj je super, vše ostatní by si zasloužilo shodit do vroucích pekel.
    • Už sa pracuje na update:
      http://en.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/35541-news-full-combat-rebalance-mod-for-the-witcher-2-is-out/page__view__findpost__p__997615
  • Vzhledem k tomu ze diky tomuhle modu nejsou zkusenosti za zabijeni potvor, bude lepsi nechat to jak to je:)
    • Body za skúsenosti sú rozdelené hlavne medzi úlohy. Aby hráči mali väčšiu motiváciu ich plniť. Celkovo sú body prerozdelené, už sa nestane že za jednu úlohu dostaneš 50 bodov a za inú 2000 :D
  • Inquisitor
    Mně se víc líbil ten styl v jedničce. Nebo ta spartakiáda s těma kotulama ve dvojce nic moc. Ale mně se celkově dvojka moc nelíbila, snad bude trojka lepší.
    • právě to kotoulování by mělo být díky tomuto módu minimalizováno...
  • Mne sa bojový systém v jednotke páčil viac hlavne preto že mi viac pripomínal opisy bojov z knihy, a celkovo bol na pohľad krajší, miestami choreografické orgie. Taktickejší moc nebol, tým by som neargumentoval. S tými štýlmi by to do trojky mohli spraviť niečo na spôsob jedi outcast/ jedi academy kde si hráč mohol meniť tri štýly (silný, rýchly, proti presile) podľa situácie a aj podľa toho ako mu ktorý celkovo vyhovoval
  • Viktor_H
    S modem je to teda o poznání lepší. Ne že by na normálním bojovém systému bylo něco špatného...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit