Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Mám strašnou radost, brzo budu mít doma krásnou repliku Anathemy http://s18.postimg.org/j2pl8ewi1/witcher2_2013_06_24_17_37_12_72.jpg
  • walltar
    Super .. nedávno sem koupil W2 na steamu ve slevě tak si to zahraju s modem ... *4*
  • Rad bych se Vas zeptal, jestli ten mod je mozne kdykoliv v prubehu hry zapnout a vypnout. VIm ze tam ta moznost je, ale nevim, zda nova hra se zapnutym modem bude nejak po vypnuti modu ovlivnena?
    • Osobně to radši zkoušet nebudu.. :))
    • No hlavne čo bude ovplyvnené sú získané talenty, pretože v móde má každá schopnosť už len jednu úroveň, čiže si môžeš odomknúť 2x viac schopností + 14 základných čo máš odomknuté od začiatku.

      Obrázky ako to vyzerá:
      https://www.facebook.com/media/set/?set=a.357259027733601.1073741835.290766704382834&type=1
      • dik za odpoved. Tohle mi zrovna moc nevadi, aspon se ,muzu soustredit na tuneni jinych schopnosti :)
  • Jako jsem ještě ochoten pochopit, že neskloňujete cizí názvy (i když vždycky se to dá narafičit tak, aby byl název v 1. pádu přirozeně). Ale když neskloňujete český překlad, to už opravdu zavání.

    Aby za chvíli tu nebýt články nečitelné.
  • a co bolo zle na povodnom bojovom systeme? urcite bol lepsi nez v jednotke kde stacilo magat v spravnej chvilke tlacitko a ostatne spravil gerald sam v 2 clovek musel taktizovat nie len go in a dak sa to upratalo same...
    • Sry, ale simulator kotrmelcu nepovazuji za bojovy system ...
  • jan.pospisil.35
    boj v jedničce se mi teda nelíbil vůbec vybrat si meč na potvory nebo na lidi pak jestli bojuju s těžkym nepřítelem nebo s lehkym nebo se skupinou a pak už jen čekat až se oběví planoucí meč to jako prominte.Dvojka šla lepšim směrem boj s několika protivníky už dal zabrat ale po chvilce tréningu se dal dobře zmáknout nesměli ste se nechat obklíčit víc se krýt uhýbat a ůtočit v kombinaci se znameními která např vyvedla protivníka z míry a vy jste mu ubrali spoustu života než se vzpamatoval protivníky si rozdělit a likvidovat po menších skupinkách nebo jednotlivcích atd. Ale chápu že lidi co maj rádi rambo stil stim měli problémi jinak těch kotoulů bylo vážně trochu moc uhíbat se dá i jinak. P.S. na youtube jsem viděl manika co vůbec nepožíval znamení a Letha na konci flotsamu vybouchal za chvilku aniž by utrpěl zranění to je borec
    • Dyzzx
      Nevím za co máš ty mínusy. Jedničku sice považuju za lepší hru než dvojku , ale soubojový systém tam je jako jedna z mála věcí horší.
    • Dle tvého stylu vyjadřování se nelze divit, že na Tebe byl systém prvního dílu moc složitý *7*
      • On pise ze styl prvniho dilu byl moc jednoduchy a ma pravdu. Dvojka to dela trochu jinak, lip, vic takticky. Dokonale to neni ani nahodou ale je to posun k lepsimu. V jednicce jsem se ani nemusel divat na obrazovku, stacilo poslouchat a mackat mysitko bez ohledu na pocet protivniku. Ve dvojce je to jina liga, tam se musi clovek umet hybat aby prezil.
  • BoB.2
    Jsem bídák ale Z2 jsem ještě nedohrál.
    • a máš ho v češtině?
      • BoB.2
        *3*
  • vsechno je to stejne na ho.no, dokud nejde pit lektvar pri boji tak je to srajda...nechapu proc to tam neni... obtiznost stredni je proti 1 dilu HARD
    • JezboX
      Protože to tak zaklínači dělají šmudlo. Takže aspoň poláci z toho dělaj pořádný RPG (role playing game že) a hraješ zaklínače. Taky zaklínačský lektvary nejsou žádný friendly vodičky ale pěkný humusy. Za chvíli by sis mohl stěžovat proč má sakra dva meče.
      • me je jedno jestli to je humus lektvar ja to pit nebudu... *15* šmudlo.. nestezuju si na 2 mece ani kdyby mel 3... ale na vec ktera tam fungovala vyborne ...
        • Blue.Shark
          JezboX má pravdu. Ono to pití lektvarů možná fungovalo dobře, ale v knižních předlohách (dokonce i v seriálu) je vždycky Geralt vypije před bojem, aby se z toho mohl tak nějak sebrat (jsou vysoce toxické)...kdyby se při boji otrávil a zmalátněl, asi by mu to moc nepomohlo. Dokonce to i dává smysl. Proč to tak nebylo v prvním díle je mi záhadou, ale takhle je to určitě lepší. Aspoň hráč musí přemýšlet, kdy by bylo dobré lektvar vypít.
          • No to je mozny... ale tady je blby to, ze se hraje hra a z hrani prejde hra v animaci a pak se vrati zpet do hry ale primo v souboji a neni mozne pouzit elixir, takze to abych meditoval kazdou chvili anizbych vedel kdy bude souboj... to mi prijde divny... prave proto bylo super ze se mohly zavesit lahvicky na opasek, coz tady nejde.. a pouzit je.. pak po boji si muzu odpocinout a meditovat....
  • Podle mne by se ten bojovej systém mel prepnout do podoby jako mel v jednicce (klikani mysi kdyz se rozsviti mec), kdyz dosahneme urcityho skillu v sermovani. Ne hned odzacatku ale az bychom pouzili dostatecne množství talentu v sermirstvi.
  • potřeboval bych poradit jak použít znamení yrden při zabití Karjana,mnělo by ho to nějak znehybnit,ale nedaří se mi to použít,tak dostávám pěkně nafrak,dík každýmu za radu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit