Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souboje ve dvojce mi přišly jako zdaleka nejslabší část hry, takže pokud to někdo spravil, určitě tomu dám šanci.
  • Co se týče stylu boje, víc se mi líbil trojfázový z jedničky. Bylo to taktičtější a variabilnější. Dvojka vsadila na rychlost a větší plynulost, ale jelikož se to též povedlo, a některá RPG mají ještě horší ztvárnění, nebylo to nic, za co bych strhával body dolů. Komunita to zase vezme za dobrý konec, věřím že někdo vytvoří megalomanský obsah s dalšími prvky. A češtinu u takto rozsáhlého RPG vítám. Ale na polský dabing nesahejte :)
    • smejki
      klik, tá, dá, klik, tá, dá, klik, tá dá, klik, tá dá. viva la taktika!
      • nj zato kotoul sek, pripadne delsi kotoul a dva seky jsou vrchol taktiky... kazdy ma neco do sebe
        • On tady snad někdo tvrdil, že souboje ve dvojce jsou taktický? *7*
          • Viktor_H
            Já. Na nejtěžší obtížnost to byla celkem výzva.
          • jan.pospisil.35
            no rozhodně chtěli víc snahy než QTE z jedničky
    • Boj v jedničce byl všechno jen ne taktický...
      • Netvrdím, že nechápu, proč to takto udělali, jen říkám, že sek, úskok, sek, úskok beru jako značně omezující na těžších obtížnostech, kdy nemá hráč prostor ani čas manévrovat v interiérech a nesourodý s tím, jak Geralt bojuje např. v knížkách. Na druhou stranu, systém krytí byl vyřešen dobře. Proto jsem i zdědavý na případný kompromis ve trojce. Pokud někdo hrál jen dvojku, chápu, že mu výběr stylů nemusel sedět.
    • Mě byl taky sympatičtější bojový systém z jedničky a vypadá to, že v Zaklínači 3 by to mělo být něco mezi 1 a 2, takže uvidíme *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit