Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmm nechapu proc udelali DX10 mod kdyz mohli rovnou DX11 mod kde dneska nema na hernim pc DX11 grafiku?
    • třeba ten kdo má starší pc na hry a v té době si kupoval grafiku která má DX10 (třeba jako já a upgrade pc bych mohl jedině udělat tak za vlast. A nikdo neřiká že se hry hrajou jenom na hernich pc,tak tvoje otazka postrádá smysl.
  • Samotný SweetFX není nic nového, byl vytvořený už dřív spíš jako univerzální mod, co jde použít do většiny her. Reálné barvy sice nevytváří, ale zato vylepšuje atmosféru a celkově ztmavuje prostředí (většina současný her je bohužel dost přesvětlená a to včetně nocí). Osobně mám ale radši ENB series mody - jsou méně náročné a jdou snadno individuálně nakonfigurovat (viz např. , jde do většiny her, ale naneštěstí jde použít pouze při DX9 režimu). *9* *16*
    • Pardon, ještě dodávám odkaz: http://www.moddb.com/mods/colourcorrection-i.
      • Dík neznal jsme. Ten Assasin vypadá skvěle. Je někde seznam jaký hry upravuje nebo se dlá pro každou speciální verze?
        • Měl by fungovat na většině her, to se musí individuálně vyzkoušet, ale v případě zájmu je na téhle stránce několik dalších verzí pro různé hry.
          • Teda sorry, já zase zapomněl na odkaz: http://enbdev.com/index_en.htm *7*
  • Ano dal som si oba dva a konečne to vyzera ako hra so sučastnosti-SKUSTE
  • Original se mi libi vic. Ten upraveny obrazek je prepaleny, jako kdyz fotoamater upravuje fotky.
    • Presne, a vubec bych to nenazyval modovanim. To jenom nekdo vzal SweetFX a v .ini prepsal par hodnot co meni barvy, ani poradne nevedel co dela protoze to vypada strasne presaturovane.
      • Taky se mi zdá. Ale tak časem se to snad zlepěí. Tohle jsou nějaký první pokusy. Pozitivně vidim hlacně to že maj modeři chuť s tím něco dělat.
  • Co sa vám nelíbí na tý grafice, mě příjde fajn.. jako Doom3.. Ale ta fyzika je na houno..
    • ucho
      http://www.youtube.com/watch?v=6lGXDM3LGnk
      • Jo tak takhle to mělo vypadat.. Tak to je teda nářez.. takhle to skurvit to se jen tak nevidí.. Třeba to je nějakej forek pro piráty.
    • Fyzika?! Kde? Ja som tam ziadnu nevidel...
      :\
      • no právě
        • Ja som ta pochopil, len som to chcel spravit vtipnejsim, ale zrejme to nevyslo :P
  • Grafika jeste nebyl ten nejvetsi prusvih tehle hry..ikdyz taky velky :)
  • rami.cz
    Pro me je hra vysokym zklamanim! Nebudu tady rozepisovat proc, to snad kazdy vi :) Ale co me uplne dostalo je kyselina, ktera neubira zivoty :D Je to sice detail, ale podle me dost podstatny!

    EPIC FAIL...

    btw aspon coop na badass obtiznost se trosku da hrat, ale i tak, hruza...
    • kubi-wan
      To já zas myslim, že když brokovnicí sejmu aliení kebuli metr ode mě, určitě mě kyselina ubere. Jinak si takovej pokles zdraví nedovedu představit.
  • "Co neudělají ostatní, musíš si dodělat sám" :P. Zlatí modeři. Někdy mi přijde, že fan-modeři (nevím, jak jinak je nazvat :)) jsou lepšími vývojáři, nežli ti, jenž jsou zaměstnáni u nějakých větších studií :D.
    Zaměstnaní udělají základ a pak to fan-modeři musí dodělávat v rámci možností, aby se produkt alespoň trošku blýskal ;).
    • ale vobec su neni lepsimi vyvojarmi. Jediny rozdiel je v tom,ze jedna strana to ma nakazane v ramci zamestnania a druha to robi vo volnom case pre zabavu, navyse nic zasadneho nespravili, len pridali viac a ostrejsich farbiciek, nieco podobne ako post FX v Skyrime, ktory som ale hned po vyskusani zmazal, pretoze to je prepaleny hnus a nie peknejsia grafika.

      Mimochodom, neviem kto to tu spominal pod recenziou na Borderlands 2, ze je to prilis farebne az detske, kdezto prvy diel bol ok, ale stavim sa,ze teraz si na Aliens Colonial Marines nainstaluje tento "prekrasny mod *7*
      • No já jej právě aplikoval a je pravda, že ty barvy působí špetku podivně. Jsou takové, abych tak řekl, přelité :D. Ovšem na druhou stranu je to lepší, než nic. Navíc nikde není psáno, že je to jediné modování, že již další nebudou. Podle mého se to ještě bude zlepšovat ;). Ovšem abych to do té dobry nedohrál :D:D.
        Jinak pravda no - fan-modeři to dělají ve svém volném čase "for free". Ale zase díky nim tu dnes máme k mnoha titulům různé doplňky :).
  • korok
    Takže: kupte si hru kde cena neodpovídá kvalitě a jestli se vám na ní něco nelíbí tak si jí vážení hráči musíte upravit a opravit sami.
    Hmm, takového vývojáře musí člověk prostě zbožňovat...
    • Bohuzial toto nie je ojedinele v dnesnej dobe. Preto zrejme zanikly aj dema pre PC. Je predsa jednoduchsie nalakat zakaznikov ked im prihodime par vybornych CGI robene elitnymi spolocnostami a ktomu este tonu PR reci. Plus nejake DLCcka zbrani a map vystrihnutych z full hry. A samozrejme Seasson pass :\
      Vatsina zakaznikov sa takymto pristupom da pekne dojit. Ja som naposled predobjednaval pri ACM. Nikdy viac. Ziadnu macku vo vreci uz nekupim. Vahal som ale vravel som si co sa preboha da pokazit na Alien hre :( No silno som sa mylil..
      A k tym modom. Moddery sa mozu snazit ako chcu a zlepsovat minoritu veci ale skazeny gameplay a kompletne blbe story nezmenia. Skoda. Dufam, ze sa tym seria Alien hier neskonci nadobro. Ale tato hra silno sklamala.
      • korok
        Pravda, bohužel.
        Jen by mě teď zajímalo co na to říká ten člověk (tým) co je za vývoj a tvorbu ACM skutečně zodpovědný. Rve si vlasy hrůzou? Je mu to u zadnice? V očích veřejnosti se z něj stal vlastně hlupák co nezvládá práci. Možná by bylo na místě s tím člověkem udělat rozhovor a tak trošku ho podusit. Ta reakce by mě zajímala.
        • Bol citovany skoro pri kazdej recenzii :D A jeho zrejme teraz nikto nedostane pred kameru.
          To klamanie zakaznika povazujem za jednu z najhorsich moznych praktik v ramci zvysenia predaja. Nechapem ako im to furt moze prejst.
          A ten jeho usmev...zotrel by som mu ho kebyze ho poznam.
          Co je najkrajsie na tom celom, ze teraz sa k tej hre nechce priznat nikto zo zucastnenych. Vyvoj hry kazdy zvaluje na druheho :D Cista komedia, presnejsie cierny humor :)
          Rovnako sa mi pacil ten worldwide rage na gearbox. Ty snad nevysli od vtedy ani z bunkrov :D
  • Co jsem videl gameplay videa,tak ani multiplayer se nepovedl.
    RIP Aliens:Colonial Marines *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit