Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • morik
    Po přečtení pár prakticky homogenních příspěvků s nevyšším bodovým ohodnocením jsem se utvrdil v myšlence, že bych měl vykonat s těmito tzv. "topkaři" nějaký pohovor, abych zjistil, na jaké úrovni je jejich inteligenční potenciál. Člověk který přirovnává počítačový program ke korporaci, jež vyrábí potraviny, musí mít inteligenci na úrovni znásilněné koaly.
    Také ten přispěvatel, který spílá lidské nepoučitelnosti, rozhodně není inteligenčně na výši a jsem přesvědčen, že majoritní většina lidské pospolitosti je mu vývojově nadřazena.

    Chci tedy požádat veškeré autory, jež nám předkládají své filosofické příspěvky, aby se po jejich příštím výronu semene, kdy se jejich pozornost odpoutá od jakýchkoliv homosexuálních myšlenek, zamysleli, zda je jejich rozumová schopnost řešit jakékoli životní situace je alespoň na úrovni oloupaného rajčete.
    • Za to ty jsi tu předvedl inteligentní výstup. Všechny tak obohatil ... Holt život je paradox - hlupák křičí na ostatní, že jsou hloupý.

      Nevím jak ostatní texty, na které "toto" snad reaguje, ale tento příspěvek jsou jen urážky zabalené do celkem spisovné podoby, což jim má přidat na solidnosti a snad imitovat vyšší mentální úroveň tvůrce, podtržené arogancí a kořeněné jednoduchou metaforou (ač barvitou tak shodnou s úrovní "homemade" "vtípků" od školáků 5.třídy ZŠ) a to celé zřejmě servírované na podnosu vlastní omezenosti.

      Takže, co jste chtěl tímto k tématu říci vy? Váš text vypadá na "výron" pocitu méněcennosti.
      • morik
        Musím vám čtyřem za vaše názory a domněnky poděkovat. Co je lepší než přečíst si názory chlapců, jež čerstvě dovršili věk trestní odpovědnosti a kartička s jejich jménem a fotkou v peněžence jim dává pocit, že už můžou do světa vykřičet, jak jsou dospělí a že mají vlastní názor, což jim jejich tolerantní rodiče s úsměvem potvrzují. Z Frama musí být jeho zákonní zástupci nadšení, málokomu se podaří v tak útlém věku tak duchaplný citát, skláním se před tvojí moudrostí.
        Závěrem chci říci, že jsem rád, že v naší české vlasti se ještě nachází generace, která než aby si ze žalu trhala čerstvě vyrostlé ochlupení na varlatech, tak raději reaguje na mé příspěvky.
        • Když zůstane jen u klanění, bude to asi ideální, přestože na diskuzním fóru ... Českou vlast si neber do úst ve svých slizkých textech. Co jsi tu chtěl říci? Vyplakat se? Všechny tvé příspěvky co jsem tu četl jsou žalostnou žlučí. Všechny jsou čistou urážkou ve stejném obalu. Moudrost? Určitě se k ní nedopracuješ arogancí v metaforách.

          S psychickými problémy ti pomůže spíš odborník, než tohle diskuzní fórum. Nevím jestli to pochopíš, ale napadl mne pro Tebe takový hezký citát.: "Směj se a svět se bude smát s Tebou, plakej a budeš plakat sám, protože svět má svého smutku dost". Není přímo na tuto situaci, ale podtatou od ní není daleko. Co dáváš světu, to svět vrátí tobě.
          • morik
            Mám pro tebe taky jeden citát, ty můj malý rozlícený homosexuále: Kdo opustí smutného přítele, není hoden, aby se někdy dělil s jeho radostí. Myslím, že mu plně porozumíš, neboť psaní citátů, které nemají žádný smysl ( jak všeobecný, tak konkrétní ) je očividně tvá parketa. Dále ti doporučím, aby jsi se vyvaroval návštěv diskusí s mojí osobou, protože by to mohlo mít negativní vliv na zdravý vývin tvojí vzdělané, smysluplné a moudrými citáty oplívající osobnosti. A jestli někdy budeš opět na můj příspěvek reagovat, neboj se tam připsat nějaké to prozíravé rčení, jež umožní nám vidět svět jasněji.
        • Asharak
          Nemáš zač, rádo se stalo. Doufám že se mi tohle nikdy nestane, měl bych chuť se podřezat *10*
          Bajduwej, být tebou, dám si pár lekcí telepatie. Moc ti to nejde.
        • morik
          Nyní opavdu lituji toho, že jsem uživatele Majuridvanáct zahrnul mezi ty osoby, jež jsem v předchozím příspěvku obdivoval, neboť jak jeho odhadová schopnost, tak jeho smysl pro humor jsou na dramaticky nízké úrovni. V zájmu tvé pověsti ti doporučuji, aby jsi se těmto tématním okruhům vyhnul.
          Flér naopak píše o informacích, které dosud nikdo nezveřejnil a on sám dokonce s nimi i pracuje. Myslím si, že na tvém místě bych politoval sám sebe, že tě nikdo nenaučil porozumět psanému slovu.
          • Mayuri12
            Já se naopak směju hodně ale klid neměl bys to brát tak vážně a o mou povět se bát nemusíš koneckonců vždycky si můžu vytvořit novej účet no ne *1*
        • pokud jsi dospely clovek, za kteryho se tak hrde prohlasujes, tak o to je cela tahle situace tragictejsi. Predstava, ze dospely muz ve 35 letech se vubec zamysli a dohaduje s mladyma klukama na hernim foru, je opravdu smutna. Je mi te uprimne lito.
        • Mayuri12
          Neboj zachvíli se občanky taky dočkáš a chlupy na varlatech si netrhej nebo budeš mít koule u kotníků *14*

          PS: ty tví pánvičky ve slevě jsou pěknej šunt úder kladivem nevydrží
    • Prosim, udelej pohovor!
    • Z téhle slátaniny se mi udělalo špatně.
    • Asharak
      To nemají vysoce inteligentní lidi like u nic lepšího na práci, než shánět "blbce" na pohovor ?
      O čem by sis chtěl povídat vůbec? Každý nemusí vědět všechno aby nebyl hlupák.
    • Mayuri12
      Pěkné až na to že tím článkem v podstatě odsuzuješ sám sebe hlavně s tou pasáží o spílání lidských nepoučitelností. Jinak má znásilněná koala větší nebo menší IQ než retardovaný šimpanz k němuž přirovnávám všechny ty hatery co se půl hodiny registrují na nějaké diskuzní forum aby pak napsali MW 3 je boží/sračka, ale hlavně ty co do svého dlouhého příspěvku nezapomenou zahrnout něco o semeni (vida a je to tady). No co jsem říct musel jsem řekl teď du rozumovat někam jinam a neboj homo myšlenky už se shromažďujou ale to pokaždé když vydím Horsta.
      PS: MW 3 je boží Skyrim je sr*čka ať žije konzum čím víc se hry prodá tím je lepší to je to na co všichni čekaj *14*
  • Ja uz jen cekam,az nejaka moudra hlava pomazana z ActivistSunu prijde s genialni myslenkou,ze jedno cod za rok nestaci.Co muze byt lepsi nez cod kazdy rok?No prece "nove" cod kazdy pulrok.
  • Chysta se dalsi dil.Jak prekvapive.Takze novy datadisk/mappack zase za rok?Uz nam z toho cod delaji pomalu telenovelu.
  • Neni to jen Hra je to Tahac penez z kapsi za dlc full cenu a jeste si to koupi 10 mega idiotu mam vsechny cod mimo MW3 to si nekoupim sprincipu mam novej pc (kvuli BF) a nebudu ho urazet hrama s 10 let starym enginem *8*
  • "A pokud jde o důvěryhodnost Mooreovy informace, dá se přeci jenom čekat, že jestli někdo sleduje něčí prodeje nejlépe, je to nejbližší konkurent."

    To je argument. Jak je vidět i zde vládne marketing.
    MW3 se prodalo min 16m.
    http://www.vgchartz.com/worldtotals.php?name=Call%20of%20Duty:%20Modern%20Warfare%203

    http://www.vgchartz.com/worldtotals.php?name=Battlefield%203
    • ales.smutny
      Nu, a proto se v článku píše o rozdílu mezi odeslanými do prodeje a reálně prodanými... když odhlédneme od notorické nespolehlivosti vgchartz.
  • Alex81
    Hrál jsem všechny CoD co jsou na PC a všechny krom CoD:MW koupil. U všech, krom MW3, se královsky bavil! Ano je to tupá koridorvá střílečka na jedno odpoledne ale co, jednou za rok si člověk užije no-brain zábavu. Koho to nebaví prosím, ale je opravdu nutné tolik nenávisti? Je to jen hra. Samozřejmě je hloupost kohokoli přesvědčovat, že se jedná o hru roku. Každej ať si hraje co ho baví a ostatním dá pokoj. Řídím se dvěma pravidly. 1. Ve svým a za sví 2. Moje svoboda končí tam, kde začíná svoboda druhého. Je mi jasné, že tohle psát je jak hrách na stěnu házet, ale holt už jsem nenapravitelný optimista.
  • dobrá reklama, blbost lidí a chamtivost vydavatele
    • Hloupy prispevek, blbost toho prispivatele a jeho zavist.
  • kolik se asi prodalo Portal2 ?
    • A smysl tehle otazky?Nechtel si nam snad tim naznacit,ze to ,ceho se proda vice,je automaticky kvalitnejsi ,ze ne?
      • smysl jeho otázky jde pochopit dobře, ale asi ne průměrnými přispěvovateli games.tiscali
        zato smysl tvé reakce jde mimo. Myslim, že naznačil jasně, kam se člověk dostane, když dělá hry podle sebe a ne podle statistik.
    • Trol.diskuzni
      Pokud odečtu, co zakoupil pan Grygar pro sebe a blízké, tak možná dva tři kusy?

      Vždyť tam nejsou headky a ani tam nic nelítá pozpátku, tak kdo by takovou srágoru kupoval... To dá rozum, kolego! *6*
      • to je ted nova univerzalni odpoved na vsechny hry? ze tam neco nelita pozpatku ???? ja chapu ze mas potrebu aby tvuj vtip videl uplne kazdy v diskuzi, pokud nahodou nekdo propasl tvuj predesly post.
        • Trol.diskuzni
          Nejhorší na tom je, že to není vtip (a jestli, tak rozhodně ne můj), ale chytře promyšlený marketing Bethesdy. *3*
    • Asharak
      Koho to zajímá? Valve se chlubí skvělými hrami, ne výdělky *2*

      //chybka: nechlubí, nemá to zapotřebí *4*
      • Jimei
        a ted tu o Karkulce
        • Asharak
          Stručně nebo celou ?
  • Masa-san
    To mi vysvětlete, kdo jim to pořád kupuje?
    Je to dnes populární mezi dětmi na základkách, tak jako byly dříve pogy nebo kde ?

    Nijak to nenapadám, jsem jen zvědav, protože osobně neznám nikoho, kdo by nová COD vůbec zkoušel hrát, natož je kupoval za přemrštěnou cenu.
    • Prostě americký trh, kde hry nejsou tak drahé a COD si tam prostě dá každý, aby si to zkusil. Stát COD dvě stovky, taky bych si ho možná koupil.
      • hm cena se pohybuje v USA i napr. v Australii stejne.... cca $55-$80 na konzole klasicky o neco drazsi...pro lidi pracujici v zahranici to je celkem krasna cena za hru. To jen v CR kde lidi nedostavaji kolik by meli to je strasna suma (1000kc+-), protoze vetsinou na ni musi pracovat cca 8-10hod zatimco v zahranici treba cca 3hod to je myslim celkem rozdil....
        • Tak jsem to také myslel. My tu otročíme za pár šlupek a ceny her jsou pro nás tedy příliš vysoké. Problém je, že ceny jsou všude stejné a nikdo nesleduje koupěschopnost obyvatelstva. Kor když tu existuje digitální distribuce.
          • ja s Vama samozrejme souhlasim,ale jak by jste to udelali jinak? Ze v americe byto bylo drazsi nez tady? To proste nejde. To by pak vsichni jezdili napriklad do polska a kupovali tam hry, protoze vzhledem k tamejsim platum (jestli se nemylim tak prumerny je nizsi nez u nas) by ta hra stala treba polovinu toho co v anglii nebo nemecku.....kravina. navic berte to tak ze holt je v kazdy zemi neco drazsi neco levnejsi. V rusku tepla voda z kohotku stoji doslova nic, kdezto v Britanii s ni setri jak muzou.v jine veci to muze byt presne naopak
  • Volové... Kdyby jste kraviny nepařili a radši za ušetřený peníz buldurs gate koupili a duši potrápili....
    • Šimek a Grosman - srdcovka- dávám +1 *1*
    • Aj dont plej dis kajnd of bulšit, aj plej Skajrym uif very mač hed-šůtink! *5*
      • sakra chlape, přid si ženštinu!
      • Asharak
        Sou gou plej,
        end dont sej,
        garbedžej !
        • Trol.diskuzni
          Uot du jů sej,
          let mí uejst d dej!
          Aj uont tů bí hír,
          jů dont hev tů fír! *5*
    • Asharak
      koupili a nadávali, že grafiku suprovou nespatřili, a že peníze do koše vyhodili, a zpátky už je nedostali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit