Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já stebou souhlasím. BF funs se tu slítaj jak masařky na HoWnu. :D:DD::D:D:DD::DD:D: je to vtipný.
  • Počkej si na BF3 o kterým už teď víš že bude best of best a nepruď.
  • never ending story ... :-)
  • A nebo ty hele :)
  • Až na to, že 8x zoom není v cod (ožná tak v nějakých módu) ale tak np, já vím že ty tomu nejvíc rozumíš.
  • Mohl bych se tě zeptat co tady meleš o progamingu ? Ty asi trochu nevíš co to je, že ? Já jsem teda nezaslech že by se někde v evropě pořádala LANka Mw2,BO nebo cod5 ? Neříkám CoD4 a CoD2, to jo, hraji to sám ale ostaní díly jsou z pohledu progaming hráčů nehratelný, zeptej se koho chceš, i na youtubu je video kde kdosi o tom mluví (z h2k) ale Np :)
  • Pete.palis
    a co jako??
  • ja som neutral, ja som mal rad CoD aj BF, ale MW 2 spackali a CoD BO ani nehovorim ci bude lepsie, ze sa vratia ku korenom? samozrejme, ze bude MW 1 a aj CoD WaW (coz bola vlastne kopirka MW 1) boli najlepsie (pokial nepocitam CoD 2), ked sa vratia k tomu co bolo najlepsie, tak to bude jedine plus a to iste plati pre BF, nechapem ludi, ktori porovnavaju BC k starsim a tym padom aj pravym BF, BC je len konzoloidny port, v BC nie je ani jeden hlavny battlefieldovsky element (okrem velkych map s vozidlami, ale to nie je to najhlavnejsie, BF totiz je aj o infantry only) a BF 3 sa ma tiez vratit ku korenom, ale na prvy pohlad to vyzera ako BC 3, ked to pojde takto dalej, tak BF a CoD uz nebude existovat, bude to len nejaka FPS, ktora sa im takmer nepodoba, iba si pozicala ich meno
  • No tak nám tu nakecal spoustu věcí který mi ani tak nevadili, ale co chtěj udělat s cheaterama o tom ani půl slova. Opravdu nevím jestli si MW3 koupit když se tam budou cheateri prohánět jak mouchy nad hov...
  • Nepochopil si to?Kdyby ti porad nekdo negativne komentoval hru,kterou mas rad,taky by te to stvalo.
  • Tohle je verejny herni web, u clanku nebylo zadne upozorneni ze ho muzou cist a nasledne v diskuzi reagovat jen fandove CoD. Takze kdo chtel si ho precetl a pripadne vyjadril nazor co si o jeho obsahu mysli. Pokud neresis ze se chteji vratit ke korenum, neres ani to co pisi jini. *6*
  • Lidi (BFkari) proc jsem lezete,kdyz stejne tady akorat rozhazujete negativni komentare.Fanousci COD jsem jdou mluvit o necem jinym nez o tom ja BF nakope MW zadek a jak je lepsi.Uznavam ze i COD fanousci lezou na videa na BF ale tohle me proste uz unavuje cist.Pripada mi nekdy ze BF fanousci lezou na COD videa vic nez COD fanousci :D.

    PS:Opravdu nejak neresim ze se chtej vratit ke korenum,treba to tak bude i lip..kdo vi.Uvidime az vyjde hra
  • jsem rad ze ho v bc2 multiplayeru vyrazne zpomalili
  • Stejne jako na ''...mysleno jako triologie''
  • multiplayer je největší omyl herního průmyslu, mohl by už chcípnout a úplne zmizet(spolu s bf)...
  • autoheal neznamená automaicky lehčí hru
  • Jazz
    Souhlasim, ale on tady hypuje, že CoD bude lepší
  • Melou něco o kořenech, ale podporu LAN hraní tam nemají. Přitom CoD hry vždy byly o LAN akcích a turnajích. Takhle se ničí progaming. A až mi neříkají, že byly jim to vzalo tolik s trřeb. CoD hra je de facto zaplacená a výdělečná již ve chvíli kdy ji studio ohlásí.
  • Přesně tak.
  • Za mě máš bod za inteligentní a fakty podložený příspěvek k tématu.

    For - Pete.palis - O TOHLE MI JDE! o to že tu spousta děcek plácá nesmysly už asi 1/4 roku od momentu kdy vyšlo první video BF3 aniž by se zamyslelo že obě hry jsou úplně o něčem jiném a společného mají opravdu jen zařazení FPS. Je tedy naprosto jasný že pokud se jedné straně líbí vehikly, letadla apd. a tento herní styl jim vyhovuje a druhé straně se líbí spíše konfrontační styl COD tak se nikdy neshodnou. Nepřestanu si klepat na čelo když vidím ty hordy flamerů generující tuny nesmyslnýho textu... Zezačátku se tomu dalo říkat diskuze, dnes už je to ale opravdu trapný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit