Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je keců, a nakonec z toho stejně nic nebude, nebudu nikdy hrát hru při které mi co 30 s přistane na hlavu raketa, nebo na mě nalétne zas celé letka stíhaček, a nazávěr atomová bomba, jestli tam nebudu killstreaky a perky, tak by to bylo úplně ůžasné (i když to vlastně nikdy nebude, to se vsadím)
  • navrat ke korenum bla bla bla.Takovych reci uz jsem slysel,tyhle vety uci ty kravataky na nejakych seminarich nebo co?Kazdej mele furt to same *1*
  • A v cem konkretne je to pokrok?
  • Ano, kořeny Modern Warfare série jsou opravdu první díl s podtitulem Modern Warfare. Jak nečekané.
  • Důvod?
  • Raziel_cz
    Takové vozYdlo bych chtěl taky vidět.
  • Podle mňa by nebylo špatné kdyby tam byla vozydla pamatuji eště United offenzive a tam to bylo perfektní vdicky sem musel mít aspoń jednu nějaků protitankovů zbraň tím hra nabrala ůplně nový smysl podle mňa k lepšímu
  • SA-reg
    Kořeny tvrďáckýho moderního CoDu pro lidi co si myslí, že první Final Fantasy byla sedmička, první Fallout trojka a tento rok vychází Oblivion2: Skyrim...
  • Koreny CoD startuji od MW nebo co??
  • Bobby takovou podobu MP si muzes strcit tam kde slunce nesviti, pry navrat ke korenum?! *6*
  • A to je jako řešení? Že místo bandy ležicích tupců mám na každý mapě tlupu klečicích imbecilů se snipou, který odstřelujou všechny přes celou mapu?
  • Aby jsi se z toho autohealu nezbláznil je to skvělá věc a pokrok tak si zvykej.
  • B.o.b
    Ano nablblá kampaň, když to dělá Treyarch !
  • Tak proc bych si rovnou nemel zapnout CoD4?
  • kempovanie v Bad Company 2 vyriešili tak že nemôžeš si ľahnúť iba kľaknúť čo je dosť zlé
  • tyhle věty musí plácnout vždycky někdo, kdo ty původní díly vůbec nehrál
  • všechno se vrací ke kořenům, ale vývojáři si neuvědomují, že je ten kořen vyvrácenej ze země :)
  • ales.smutny
    A to je tu ještě Driver: San Francisco, který se hlásí k tomu samému a určitě bychom si vzpomněli po čase na další. Holt máme novou marketingovou mantru...:)

    edit: a teď čerstvě další prohlášení stejného typu o Ghost Recon: Future Soldier...
  • loool tak to je husty. v minulim clanku o "halo" se psalo ze se vrati ke korenum. a ja jsem v prispevku napsal ze je to ted oblibena veta u her "navrat ke korenum" a ted se muj prispevek potvrdil dalsi hra s touto frazi.
  • hmm MP jedinou vyjimkou byl snad datadisk k puvodnimu CoD United Offensive kde ste si mohli zajezdit v tanku nebo jeepu jinak mi to pak prislo uplne to samy akorat jiny skiny zbrani a postav, i ty zvuky strelby mi prijdou porad stejny :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit