Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Původní IW je už u EA.
    Je sice hezký, že podle tebe sou ty hry úplně jiný, ale spousta lidí bude právě tyto hry srovnávat, když bude přemýšlet o koupi. Určitě né každej si koupí obě hry.
  • Battlefield nemá vůbec šanci. IW a jeho COD je král MP a taky to tak zůstane.
  • Neodpovedel jsi na mou otazku.V cem ze je ten autoheal tak pokrokovy?
  • BF a COD uz nesrovnavam protoze jsou to odlisny hry.Jsou to porad FPS ale jsou jiny.V COD hraci bezi a pocitaji s tim ze hned na nekoho narazi protoze jsou tam daleko mensi mapy..dutiz spis spolehaji na svoji hbytost,instinkt.V BF mi to prijde ze se hraje vic tymove.Nekdo jde nastoupi do tanku a k nemu dalsi k tezkymu kulometu a jedou.Pak jsou tam sniperi kteri je kryjou a dalsi typy hracu.Obe hry maji neco.BF ma vozidla,vetsi mapy (coz je nekdy otravne,ale proto tam jsou vozidla) mozna realistejsi dojem.V COD jde o to si poradne zahrat.Vyblbnout se,rushovat,muzete zkouset kraviny diky mensim mapam protoze se na urcitou pozici dostanete rychlejs.Kazdopadne zkusim obe hry ale priklanim se spis ke COD,protoze nehraju a neznam serie BF a vim co muzu od COD cekat.Uznavam obe hry jako dobry FPS
  • Kdo jsi že píšeš takhle o jiných lidech?
  • Vam neni nic dobryho, misto aby jste byli radi za dalsi dil kor kdyz se na tom podileji lidi z infinity ward, cili byvaly tym, tak jen remcate ze to je kravina a at tomu BF3 natrhne prdel...NENATRHNE jsou to dve rozdilne hry (to je hraju s kverem a v modernich valkach jeste neznamena ze se to ma podobat) a uz vidim jak vsichni ti remcalove maji prvni objednano ci stazeno... *12* *12* *12*
  • A hloupa AI(v tomhle pripade mozna spis zamerne omezena) hezky pocka,dokud si hrac nedoplni zdravi.Prece by je nenapadlo tam pribehnout a hrace se pokudist dorazit ze,to by prece hrace mohlo deptat *1*
  • Joha
    Pokrok v tom, že priblblým ľuďom sa nechce hľadať lekárničky tak preto radšej zalezú ze bedňu a počkajú kým to môžu znovu rushnúť. Zlatý Half-Life a Counter-Strike.
  • Hanzales
    Mně se ze všech těch kořenů, co se poslední dobou vykořenily zdá, že jediný kořen je zatím Jensen ;o) A co se týče CoD a BF3, tak CoD jsem hrál naposledy MW1 a na FB3 jsem přinejmenším hodně zvědavý. (co se z toho jakože vytetelí...)
  • Joha
    Pravda... grafika a gameplay taky isty... nie je dovod kupovat CoD 8 (???)
  • Mne teda mapy z MW2 pripadaj suverenne nejlepsi, spis to kazej prehnany killstreaky.
  • Ano, takhleta hra se veze jenom na jménu. MW? Pecka. / WaW? Ani jsem to nehrál jako hromada jiných lidí. / Tak proč neudělat MW2? Špičkový prodej. / Pro změnu vyskoušíme něco nového. BO! První dvě mise mi stačily, o MP nemluvě... / A pozór, přicházi MW3, jméno zůstává, hra bude úplně jiná. Řeknu Vám, "těším" se na MW4 na druhou...
  • A ja bych jim to i pral za to,jak zneuzovaji sveho postaveni diky CoD.Vycurane vydrbavaji s hracema kazdy rok,protoze vedi,ze jim to ti fanousci budoou kupovat i kdyz ty kazdorocni pokracovani ,tim co nabizeji, maji cenu tak ctvrtinovou.
  • Spíš spoustu lidí od BF odrazuje to, že většina lidí neni schopna spolupracovat. Když narazíš na server, kde v tvém týmu si každej jede na vlastní pěst, jako v CoD a protihráči se tak nějak snaží spolu spolupracovat, tak člověk nemá šanci sám něco udělat. Naopak když narazíš na pár dobrejch lidí, tak je to hned o něčem jinym.
  • Cahir
    Moc si přeju, aby BF (pokud bude opravdu tak kvalitní, jak se zatím tváří) nakopalo MW zadek. Nikoliv proto, že bych jim přál něco zlého, ale aby ty paka konečně přestali zahnívat a zmizela jim ta nezasloužená svatozář. Pokud by našli konkurenta, třeba by se začali pořádně snažit.
  • Nejlepší omezení pro snipery je, když je na serveru omezenej počet této profese, ten zákaz lehání je na ....
  • Bohužel má pravdu. Nebo bohudík, nevím. Podle mě je stále CS/COD2 nejčistší formou FPS, přestože jsem je už pár let nehrál. A vozidla a zakempení snipeři v BF mužou sice vypadat hezky, ale spoustu lidí podle mě tento playstyle odrazuje.
  • Mahcake
    Ty už nevěděj co s tim....
  • Takže Modern Warfare série s podtitulem Modern Warfare je teda Modern Warfare:Modern Warfare?
    Jen se ujišťuju,že tvoje označoání chápu správně *1*
  • A ja mel za to,ze je to CoD serie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit